|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
27 stopni w tym momencie haha, niezła miaga  U mnie nad morzem niecałe 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
oo fak Tevez cos ty zrobil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Heinze 11111 Argetyna po handi  dobra ide 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Szpaku z Lubańskim to mistrzostwo. Dlaczego oni nie spytają się tłumaczy jak wymawiać prawidłowo nazwiska piłkarzy? Albo niech chociaż razem tak samo je wypowiadają... Bo sa kuwra starzy i im sie nie chce. Bedziesz mial 60 lat to tez bedziesz mowil Jóźkowiak zamiast Juskowiak jak moj stary  Szkoda slow... Enyama dzisiaj zostal Anjemom, a na Odemwingie to szpaku sobie jezyk polamal. Będący juz na kilku Mistrzostwach trenenr Lagerback został Largebakiem. Ale nikt tak nie krzyknie ... SZANSA !!! jak Szpaku  Co do Jóżkowiaków to bedący już na tamtym świecie Dziadek , mówił Tregeze zamiast Trezege 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Kur... jakie gówno  Miałem over 12 rogów, padło ich dokładnie 12, myślałem że zwrot będzie, a tu bet365 rozliczył jako przegraną. To niech wystawiają połówki cwele żeby było wiadomo co się gra, a nie w balona robią. Czytam te ich zasady i jakoś nie widzę ani słowa na temat tego rodzaju zakładów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Kur... jakie gówno  Miałem over 12 rogów, padło ich dokładnie 12, myślałem że zwrot będzie, a tu bet365 rozliczył jako przegraną. To niech wystawiają połówki cwele żeby było wiadomo co się gra, a nie w balona robią. Czytam te ich zasady i jakoś nie widzę ani słowa na temat tego rodzaju zakładów. Jakbys gral Azjany bylby zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Bzyku po prostu zagrałeś 3 drogowe zdarzenie, a nie dwudrogowe. W takim przypadku wygranym zakładem został X
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku po prostu zagrałeś 3 drogowe zdarzenie, a nie dwudrogowe. W takim przypadku wygranym zakładem został X Cholera, rzeczywiście. Ehhh... A propos ich regulaminu. Napisali: Kiedy linia rzutów rożnych jest liczbą całkowitą, jeżeli suma rzutów rożnych w meczu jest taka sama, jak linia kartek, Twoja stawka jest zwrócona.Nie ma to jak profesjonalny regulamin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Argentyna własnie na TVP Sport leci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
jutro: gdzies overek sie kryje 13:30 Algieria -Słowenia 16:00 Serbia - Ghana 20:30 Niemcy - Australia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
jutro: gdzies overek sie kryje 13:30 Algieria -Słowenia under 2.5 oraz można spróbować cs 0-0, 1-0, 0-1 16:00 Serbia - Ghana cs 1-0, 0-1, 1-1 under 2.5 20:30 Niemcy - Australia tutaj też bym dał undera, ale lepiej zagrać Niemcy -2.5 na rzuty rożne albo cs 1-0, 2-0 tak to widzę jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Bzyku po prostu zagrałeś 3 drogowe zdarzenie, a nie dwudrogowe. W takim przypadku wygranym zakładem został X Cholera, rzeczywiście. Ehhh... A propos ich regulaminu. Napisali: Kiedy linia rzutów rożnych jest liczbą całkowitą, jeżeli suma rzutów rożnych w meczu jest taka sama, jak linia kartek, Twoja stawka jest zwrócona.Nie ma to jak profesjonalny regulamin. dzisiaj za 10 minut słuchania jakiegoś angielskiego pedalskiego głosu przez telefon (reklama, bo rozmawiałem może minute ogólnie na temat mojego konta i musiałem czekać cały czas na linii) zjadło mi 50zł z komórofona sick! a dopiero później usłyszałem,że dzwoniąc ze stacjonarnego jest freeeeeeeeeeee  polski support
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Ja Serbia- Ghana widze jako 1 over na tych mistrzostwach, Australia tanio skory nie sprzeda, ciekawe jak bedzie w meczu Afrykancow ze Słowenia, tutaj nie wiem czego sie spodziewac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
jak dla mnie Algeria-Slowenia bidny mecz bedzie i jakies 0-0, 1-0, 0-1 wielce prawdopodobne, Serbowie z Ghana moga nastrzelac sporo bramek, ale licze glownie na inna mentalnosc Murzynkow, a nie finezyjna gra jak na PNA, gdzie gra indywidualna to podstawa. Dobrze wystartowac w 1 meczu i nie stracic gola to podstawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
03-03 Bosnia-Herzegovina 2 - 1 Ghana 13-03 Burkina Faso 0 - 0 Ghana 28-03 Ghana 1 - 0 Burkina Faso 01-06 Netherlands 4 - 1 Ghana 05-06 Ghana 1 - 0 Latvia Ghana gra na przemian z tymi underami i overami, w sumie ciezki typ ale cos sie zagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Holendrzy o wiele silniejsi od Serbów, wiec nie ma co patrzec na ten wynik. Serbowie cos podobnego do BIH, wiec w sumie to teraz sam nie wiem. Licze na gre z kontry obu zespolow, ale ta Balkanska krew moze dac o sobie znac jak w meczu z Kamerunem i moze jakies 2-4, 3-3 bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja sobie lekko postawiłem over 2,5 w meczu Algierii ze Słowenią. Tak trochę pod prąd. Bo dobry kurs (@2.50).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
co do szkopow, to zagram tam BTS jak bedzie cos kolo @2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|