Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 62 1 2 51 52 53 54 55 61 62
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Krystiann
27 stopni w tym momencie haha, niezła miaga wink

U mnie nad morzem niecałe 20 laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by Stelmach
Heinze, piekna brame zapakowal, dopiero skroty ogladam, jakby ktos mial link do calego meczu to prosze o podzielenie sie wink

http://sport.tvp.pl/fifa2010/druzyny/argentyna/wideo/grupa-b-argentyna-nigeria-mecz/1922423

Cały meczyk, bez ściągania.


dzieki, dzieki

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
oo fak Tevez cos ty zrobil wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Heinze 11111 Argetyna po handi boks laugh dobra ide laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by paoblo
Szpaku z Lubańskim to mistrzostwo. Dlaczego oni nie spytają się tłumaczy jak wymawiać prawidłowo nazwiska piłkarzy? Albo niech chociaż razem tak samo je wypowiadają...

Bo sa kuwra starzy i im sie nie chce. Bedziesz mial 60 lat to tez bedziesz mowil Jóźkowiak zamiast Juskowiak jak moj stary tongue

Szkoda slow... Enyama dzisiaj zostal Anjemom, a na Odemwingie to szpaku sobie jezyk polamal.

Będący juz na kilku Mistrzostwach trenenr Lagerback został Largebakiem.
Ale nikt tak nie krzyknie ... SZANSA !!! jak Szpaku smile
Co do Jóżkowiaków to bedący już na tamtym świecie Dziadek , mówił Tregeze zamiast Trezege smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Kur... jakie gówno frown

Miałem over 12 rogów, padło ich dokładnie 12, myślałem że zwrot będzie, a tu bet365 rozliczył jako przegraną.

To niech wystawiają połówki cwele żeby było wiadomo co się gra, a nie w balona robią.

Czytam te ich zasady i jakoś nie widzę ani słowa na temat tego rodzaju zakładów.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Bzyku
Kur... jakie gówno frown

Miałem over 12 rogów, padło ich dokładnie 12, myślałem że zwrot będzie, a tu bet365 rozliczył jako przegraną.

To niech wystawiają połówki cwele żeby było wiadomo co się gra, a nie w balona robią.

Czytam te ich zasady i jakoś nie widzę ani słowa na temat tego rodzaju zakładów.


Jakbys gral Azjany bylby zwrot

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Bzyku po prostu zagrałeś 3 drogowe zdarzenie, a nie dwudrogowe. W takim przypadku wygranym zakładem został X

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by javapl
Bzyku po prostu zagrałeś 3 drogowe zdarzenie, a nie dwudrogowe. W takim przypadku wygranym zakładem został X

Cholera, rzeczywiście. Ehhh...

A propos ich regulaminu. Napisali:

Kiedy linia rzutów rożnych jest liczbą całkowitą, jeżeli suma rzutów rożnych w meczu jest taka sama, jak linia kartek, Twoja stawka jest zwrócona.

Nie ma to jak profesjonalny regulamin.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Argentyna własnie na TVP Sport leci.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by A7
Argentyna własnie na TVP Sport leci.


i tu http://sport.tvp.pl/fifa2010/druzyny/argentyna/wideo/grupa-b-argentyna-nigeria-mecz/1922423

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
jutro: gdzies overek sie kryje
13:30 Algieria -Słowenia
16:00 Serbia - Ghana
20:30 Niemcy - Australia

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Stelmach
jutro: gdzies overek sie kryje
13:30 Algieria -Słowenia under 2.5 oraz można spróbować cs 0-0, 1-0, 0-1
16:00 Serbia - Ghana cs 1-0, 0-1, 1-1 under 2.5
20:30 Niemcy - Australia tutaj też bym dał undera, ale lepiej zagrać Niemcy -2.5 na rzuty rożne albo cs 1-0, 2-0

tak to widzę jutro grin

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by javapl
Bzyku po prostu zagrałeś 3 drogowe zdarzenie, a nie dwudrogowe. W takim przypadku wygranym zakładem został X

Cholera, rzeczywiście. Ehhh...

A propos ich regulaminu. Napisali:

Kiedy linia rzutów rożnych jest liczbą całkowitą, jeżeli suma rzutów rożnych w meczu jest taka sama, jak linia kartek, Twoja stawka jest zwrócona.

Nie ma to jak profesjonalny regulamin.

dzisiaj za 10 minut słuchania jakiegoś angielskiego pedalskiego głosu przez telefon (reklama, bo rozmawiałem może minute ogólnie na temat mojego konta i musiałem czekać cały czas na linii) zjadło mi 50zł z komórofona sick! a dopiero później usłyszałem,że dzwoniąc ze stacjonarnego jest freeeeeeeeeeee laugh laugh laugh puke puke puke puke puke polski support

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Ja Serbia- Ghana widze jako 1 over na tych mistrzostwach,
Australia tanio skory nie sprzeda, ciekawe jak bedzie w meczu Afrykancow ze Słowenia, tutaj nie wiem czego sie spodziewac

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
jak dla mnie Algeria-Slowenia bidny mecz bedzie i jakies 0-0, 1-0, 0-1 wielce prawdopodobne, Serbowie z Ghana moga nastrzelac sporo bramek, ale licze glownie na inna mentalnosc Murzynkow, a nie finezyjna gra jak na PNA, gdzie gra indywidualna to podstawa. Dobrze wystartowac w 1 meczu i nie stracic gola to podstawa smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
03-03 Bosnia-Herzegovina 2 - 1 Ghana
13-03 Burkina Faso 0 - 0 Ghana
28-03 Ghana 1 - 0 Burkina Faso
01-06 Netherlands 4 - 1 Ghana
05-06 Ghana 1 - 0 Latvia

Ghana gra na przemian z tymi underami i overami, w sumie ciezki typ
ale cos sie zagra wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Holendrzy o wiele silniejsi od Serbów, wiec nie ma co patrzec na ten wynik. Serbowie cos podobnego do BIH, wiec w sumie to teraz sam nie wiem. Licze na gre z kontry obu zespolow, ale ta Balkanska krew moze dac o sobie znac jak w meczu z Kamerunem i moze jakies 2-4, 3-3 bedzie tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja sobie lekko postawiłem over 2,5 w meczu Algierii ze Słowenią. Tak trochę pod prąd. Bo dobry kurs (@2.50).

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
co do szkopow, to zagram tam BTS jak bedzie cos kolo @2

Strona 53 z 62 1 2 51 52 53 54 55 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1