|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Serbowie jak strzela jedna to bedzie dobrze wg mnie wiec lamps bierz to jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Ojro no ja na razie na + 3/3 kursy odpowiednio 1,85/1,40/2,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
do tej pory jednak najbardziej zawiodla mnie Anglia , Francuzi zagrali "swoje" , Urugwaj dobrze taktycznie ale po Anglii spodziewalem sie duzo wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
USA ze Słowenia 2,2 i USA z Algieria 1,8 myślę że spokojnie może wejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
USA ze Słowenia 2,2 i USA z Algieria 1,8 myślę że spokojnie może wejść. lamps nad tymi meczami zastanawiaj się po meczu Słowenia-Algieria, zobacz jak będą grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
popieram Mariana , poczekaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
USA ze Słowenia 2,2 i USA z Algieria 1,8 myślę że spokojnie może wejść. lamps nad tymi meczami zastanawiaj się po meczu Słowenia-Algieria, zobacz jak będą grać  W ciemno też można brać.Mecz meczowi będzie nie równy.;p ale poczekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
dokładnie a Słowienia Rosje wyeliminowała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
cholera ale mnie Tobet lekko denerwuje, mam przez nich zamrożoną kasę bo mi nie rozliczyli wczorajszego meczu z godziny 17  live chat dzisiaj nie działa, można jedynie wysłać wiadomość (co też zrobiłem) wrrr.. pierwszy raz się na nich jak na razie tak zawiodłem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Witamy witamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no to @lamps po co tu siedzisz ? graj wszystko w ciemno  dalej twierdze , ze USA z grupy nie wyjdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Jabulani jest do bani
– Jest bardzo dziwna – przyznaje brazylijski napastnik Luís Fabiano. – Tuż przed tobą zmienia znienacka trajektorię lotu, jakby nie chciała, żebyś ją kopnął. Jakby kierowały nią jakieś nadprzyrodzone siły.
– To niezwykle ruchliwa piłka. Może polecieć dosłownie wszędzie – mówi Marcus Hahnemann, rezerwowy bramkarz drużyny USA. – Trudno ją ocenić. Przy takiej piłce mniej liczą się umiejętności zawodników. Zagranie nią długiego dokładnego podania jest niemożliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
co myslicie o typie na posiadanie pilki na rzecz Serbi po 1,67, ogladal ktos mecze Serbii lubia grac pilka bo Ghana jako druzyna afrykanska raczej z kontry bedzie grala ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam ELITE BUKMACHERSKA w Polsce  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
przy kazdych mistrzostwach kazdy gada o pilce , to juz stalo sie tradycja wiec raczej nie zwracam na to uwagi , jedno jest pewne strzal ktory puscil Grenn obronilby prawie kazdy skoncentrowany i nie posrany w gacie bramkarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Witam Krystiann  Tobet ma fajny zakład: czy Bendtner strzeli bramkę w meczach grupowych @1,85 wiadomo że atak opiera się na nim! Holandii będzie ciężko strzelić, ale kitajcom i Kamerunowi już zdecydowanie łatwiej! tak więc wydaje mi się że warto zamrozić trochę $ w ten zakład! co o tym Panowie myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
przy kazdych mistrzostwach kazdy gada o pilce , to juz stalo sie tradycja wiec raczej nie zwracam na to uwagi , jedno jest pewne strzal ktory puscil Grenn obronilby prawie kazdy skoncentrowany i nie posrany w gacie bramkarz nie zgodze sie z toba, on byl skoncentrowany, poprostu dostal rotacje ktorej sie nie spodziewal, mogla byc tez lekko zawilgocona pilka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
przy kazdych mistrzostwach kazdy gada o pilce , to juz stalo sie tradycja wiec raczej nie zwracam na to uwagi , jedno jest pewne strzal ktory puscil Grenn obronilby prawie kazdy skoncentrowany i nie posrany w gacie bramkarz nie zgodze sie z toba, on byl skoncentrowany, poprostu dostal rotacje ktorej sie nie spodziewal, mogla byc tez lekko zawilgocona pilka. zawilgocona ? to jest wytlumaczenie ? prosze Cie , to nie byla bomba zeby dostala strasznej rotacji , to byl wylacznie blad bramkarza i wcale to nie byla 15 min meczu zeby nagle go pilka tak zaskoczyla
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|