Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 56 z 62 1 2 54 55 56 57 58 61 62
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
dobra, nie usprawiedliwiajmy ewidentnej szmaty, chociaż ja osobiście Greena bardzo cenię i myślę, że w dalszej fazie odwdzięczy się niesamowitymi interwencjami, a na wyspach jest to też spec od bronienia rzutów karnych wink

Słowenia DNB
Niemcy DNB
Serbia 1x
Paragwaj 1x*

* - tak, tak Włosi nie wygrają wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
dobra, nie usprawiedliwiajmy ewidentnej szmaty, chociaż ja osobiście Greena bardzo cenię i myślę, że w dalszej fazie odwdzięczy się niesamowitymi interwencjami, a na wyspach jest to też spec od bronienia rzutów karnych wink

Słowenia DNB
Niemcy DNB
Serbia 1x
Paragwaj 1x*

* - tak, tak Włosi nie wygrają wink

tylko tutaj mam ciut watpliwosci wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by stoprocent_
Originally Posted by craax
przy kazdych mistrzostwach kazdy gada o pilce , to juz stalo sie tradycja wiec raczej nie zwracam na to uwagi , jedno jest pewne strzal ktory puscil Grenn obronilby prawie kazdy skoncentrowany i nie posrany w gacie bramkarz

nie zgodze sie z toba, on byl skoncentrowany, poprostu dostal rotacje ktorej sie nie spodziewal, mogla byc tez lekko zawilgocona pilka.
może i był skoncentrowany, może i nawet na meczu, ale szmatę puścił i już! tego mi nikt nie powie smile

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Wie ktos czemu kurs na Niemcow tak idzie w gore ?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
oby dzis pierwszy dzien bez niespodzianek trza odrabiac bo już 20% budżetu na MŚ przejedzone. Głowny typ Niemcy.
Wspomagacze Serbia, Słowenia.
Under Serbia i Słowenia
Kubica in TOP 6 + powyzej 15.5 dojedzie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Słowenia strzeli + Serbia 1X = @1,63 wypadałoby coś jeszcze dołożyć smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
no zgadzam sie z Twoja propozycją Marian wink! Idac ta droga, jeszcze godne rozwazenia mysle, ze jest, ze w grupie ukuje David Silva, kurs 1.9 smile co tu duzo mowic, Hiszpanie maja w swojej grupie ogorkow i jesli bedzie im sie chcialo moga z nimi dobrze pojechac smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
moim zdaniem serbia jest przeceniana

nie wyjdzie z grupy nawet


Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by Marian
Słowenia strzeli + Serbia 1X = @1,63 wypadałoby coś jeszcze dołożyć smile

dorzuc chinki w siate pefffffffffffa

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Krystiann
no zgadzam sie z Twoja propozycją Marian wink! Idac ta droga, jeszcze godne rozwazenia mysle, ze jest, ze w grupie ukuje David Silva, kurs 1.9 smile co tu duzo mowic, Hiszpanie maja w swojej grupie ogorkow i jesli bedzie im sie chcialo moga z nimi dobrze pojechac smile
tylko właśnie Hiszpania ma wielu zawodników którzy mogą strzelić, a Dania jest oparta na wspomnianym przeze mnie Bendtnerze wink dlatego ja się skusze tylko chyba na niego, ale najpierw Tobet musi mi rozliczyć wczorajszy kupon do jasnej cholery!!!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by kardynal20
moim zdaniem serbia jest przeceniana

nie wyjdzie z grupy nawet

a kto ma im zagrozić ? Dla mnie pytanie jest raczej czy z drugiego czy zaskoczą Niemców i wyjdą z pierwszego wink Nie ma się co kierować za bardzo sparingami, w eliminacjach grali świetnie i kadrę też mają mocną.

Craax ja trochę też, chociaż nie wydaje mi się by Ghana miała wygrać, mi wychodzi remis wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by kardynal20
Originally Posted by Marian
Słowenia strzeli + Serbia 1X = @1,63 wypadałoby coś jeszcze dołożyć smile

dorzuc chinki w siate pefffffffffffa
no czekam właśnie na kurs z tego turnieju, bo Tobet jeszcze nie wystawił! Odnośnie Serbii Kardynal nie mogę się z Tobą zgodzić, nie widzę dzisiaj możliwości aby Ghana wygrała!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ja tam nie wiem czemu 90% z Was widzi tak oczyswiste Serbia 1x. Jak na moje Ghana ich lekko pogoni dziś, siłowo i szybkościowo na pewno są lepsi. Taktycznie też to chyba najlepszy zespół Afryki, a Serbia taka nijaka

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Krystiann
Hiszpanie maja w swojej grupie ogorkow

żebyś się nie zdziwił jak te ogórki z Ameryki Południowej powalczą z Hiszpanami wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no młody dla mnie bardzo solidnie tam wyglada niestety under Serbia-Ghana , dla mnie wyjdzie Serbia lub Ghana i to dzisiaj sie rozstrzygnie jezeli ktoras wygra , kadre Serbia ma mocna ale obawiam sie , ze z forma nie trafili - ale zobaczymy dopiero dzisiaj !
z tym zaskoczeniem Niemcow nie swiruj tongue Tu bedzie po 2 kolejce jasne kto wygral grupe hehe

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ok czekam az sie zdziwie smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
skoro serbia jest mocna taka to czemu nam bramki nie strzelila

miala w grupie ogorow francuzow i sie zalapala nie widze szans granie wrzuta na zigica to bedzie ich pewnie taktyka

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a poza tym australia jest niedoceniana
moglbym delikatnie zaryzykowac ze serbia bedize ostatnia w grupie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
CHiny - USA w siatke kobiety mówicie że 1 to pefka ??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
zgadzam sie z sebkosem, w sumie wiekszosc graczy widzi Serbow dzisiaj. Ja albo odpuszcze albo do konkursu zapodam cos na Ghane.

Strona 56 z 62 1 2 54 55 56 57 58 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1