|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dobra, nie usprawiedliwiajmy ewidentnej szmaty, chociaż ja osobiście Greena bardzo cenię i myślę, że w dalszej fazie odwdzięczy się niesamowitymi interwencjami, a na wyspach jest to też spec od bronienia rzutów karnych  Słowenia DNB Niemcy DNB Serbia 1x Paragwaj 1x* * - tak, tak Włosi nie wygrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dobra, nie usprawiedliwiajmy ewidentnej szmaty, chociaż ja osobiście Greena bardzo cenię i myślę, że w dalszej fazie odwdzięczy się niesamowitymi interwencjami, a na wyspach jest to też spec od bronienia rzutów karnych  Słowenia DNB Niemcy DNB Serbia 1xParagwaj 1x* * - tak, tak Włosi nie wygrają  tylko tutaj mam ciut watpliwosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
przy kazdych mistrzostwach kazdy gada o pilce , to juz stalo sie tradycja wiec raczej nie zwracam na to uwagi , jedno jest pewne strzal ktory puscil Grenn obronilby prawie kazdy skoncentrowany i nie posrany w gacie bramkarz nie zgodze sie z toba, on byl skoncentrowany, poprostu dostal rotacje ktorej sie nie spodziewal, mogla byc tez lekko zawilgocona pilka. może i był skoncentrowany, może i nawet na meczu, ale szmatę puścił i już! tego mi nikt nie powie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Wie ktos czemu kurs na Niemcow tak idzie w gore ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
oby dzis pierwszy dzien bez niespodzianek trza odrabiac bo już 20% budżetu na MŚ przejedzone. Głowny typ Niemcy. Wspomagacze Serbia, Słowenia. Under Serbia i Słowenia Kubica in TOP 6 + powyzej 15.5 dojedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Słowenia strzeli + Serbia 1X = @1,63 wypadałoby coś jeszcze dołożyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
no zgadzam sie z Twoja propozycją Marian  ! Idac ta droga, jeszcze godne rozwazenia mysle, ze jest, ze w grupie ukuje David Silva, kurs 1.9  co tu duzo mowic, Hiszpanie maja w swojej grupie ogorkow i jesli bedzie im sie chcialo moga z nimi dobrze pojechac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
moim zdaniem serbia jest przeceniana
nie wyjdzie z grupy nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Słowenia strzeli + Serbia 1X = @1,63 wypadałoby coś jeszcze dołożyć  dorzuc chinki w siate pefffffffffffa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
no zgadzam sie z Twoja propozycją Marian  ! Idac ta droga, jeszcze godne rozwazenia mysle, ze jest, ze w grupie ukuje David Silva, kurs 1.9  co tu duzo mowic, Hiszpanie maja w swojej grupie ogorkow i jesli bedzie im sie chcialo moga z nimi dobrze pojechac  tylko właśnie Hiszpania ma wielu zawodników którzy mogą strzelić, a Dania jest oparta na wspomnianym przeze mnie Bendtnerze  dlatego ja się skusze tylko chyba na niego, ale najpierw Tobet musi mi rozliczyć wczorajszy kupon do jasnej cholery!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
moim zdaniem serbia jest przeceniana
nie wyjdzie z grupy nawet a kto ma im zagrozić ? Dla mnie pytanie jest raczej czy z drugiego czy zaskoczą Niemców i wyjdą z pierwszego  Nie ma się co kierować za bardzo sparingami, w eliminacjach grali świetnie i kadrę też mają mocną. Craax ja trochę też, chociaż nie wydaje mi się by Ghana miała wygrać, mi wychodzi remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Słowenia strzeli + Serbia 1X = @1,63 wypadałoby coś jeszcze dołożyć  dorzuc chinki w siate pefffffffffffa no czekam właśnie na kurs z tego turnieju, bo Tobet jeszcze nie wystawił! Odnośnie Serbii Kardynal nie mogę się z Tobą zgodzić, nie widzę dzisiaj możliwości aby Ghana wygrała!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ja tam nie wiem czemu 90% z Was widzi tak oczyswiste Serbia 1x. Jak na moje Ghana ich lekko pogoni dziś, siłowo i szybkościowo na pewno są lepsi. Taktycznie też to chyba najlepszy zespół Afryki, a Serbia taka nijaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Hiszpanie maja w swojej grupie ogorkow żebyś się nie zdziwił jak te ogórki z Ameryki Południowej powalczą z Hiszpanami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no młody dla mnie bardzo solidnie tam wyglada niestety under Serbia-Ghana , dla mnie wyjdzie Serbia lub Ghana i to dzisiaj sie rozstrzygnie jezeli ktoras wygra , kadre Serbia ma mocna ale obawiam sie , ze z forma nie trafili - ale zobaczymy dopiero dzisiaj ! z tym zaskoczeniem Niemcow nie swiruj  Tu bedzie po 2 kolejce jasne kto wygral grupe hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ok czekam az sie zdziwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
skoro serbia jest mocna taka to czemu nam bramki nie strzelila
miala w grupie ogorow francuzow i sie zalapala nie widze szans granie wrzuta na zigica to bedzie ich pewnie taktyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a poza tym australia jest niedoceniana moglbym delikatnie zaryzykowac ze serbia bedize ostatnia w grupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
CHiny - USA w siatke kobiety mówicie że 1 to pefka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zgadzam sie z sebkosem, w sumie wiekszosc graczy widzi Serbow dzisiaj. Ja albo odpuszcze albo do konkursu zapodam cos na Ghane.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|