|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Miejmy nadzieje że Koreański bramkarz z wysokości 1800 m nei zejdzie ponizej poziomu morza 100 metrów ;O
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
naszaklasa  konkurs  nie slyszalem tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
``...nie ja dziękuję szczególnie za Koree Północną....`` koniec cytatu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Miejmy nadzieje że Koreański bramkarz z wysokości 1800 m nei zejdzie ponizej poziomu morza 100 metrów ;O Wladze maja chyba mistrzostwa w dupie, jesli sie okaze, ze nie, to z rana dostaniemy informacje ze Brazylia znikla z powierzchni Ziemii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Miejmy nadzieje że Koreański bramkarz z wysokości 1800 m nei zejdzie ponizej poziomu morza 100 metrów ;O
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
``...nie ja dziękuję szczególnie za Koree Północną....`` koniec cytatu  nie kumam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
no wlasnie ja tez nie, nie ogladam pomeczowego studio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
14/15 MŚ, ale dzisiejsza wtopa na brak bramki Koreańców to szczyt chamstwa, 89 minuta i bramka. Kupon na 900zł w pizduuuuu, oby nie wyszli z grupy burasy z Brazylii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
``...nie ja dziękuję szczególnie za Koree Północną....`` koniec cytatu  nie kumam  babiarz poinformował zacnych ekspertów w studio, że NK prowadzi nabór na fanów poszczególnych drużyn....zaproponowali MAćkowi....ale ten nie dał się namówić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
NK odnotowuje spadki wiec chwytaja co moga, Babiarz moze skasowal cos za autoreklame hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
14/15 MŚ, ale dzisiejsza wtopa na brak bramki Koreańców to szczyt chamstwa, 89 minuta i bramka. Kupon na 900zł w pizduuuuu, oby nie wyszli z grupy burasy z Brazylii Za tyle pograłeś czy tyle było do wyjęcia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Co na jutro? Hmmm
Niby Chile faworytem, ale te południowoamerykańskie ekipy mnie zupełnie nie przekonują na razie. Urugwaj nic nie pokazał poza kurczową obroną własnej bramki. Paragwaj niewiele więcej, tylko mieli więcej szczęścia że oddali jeden strzał i im wpadło.
Teraz to Chile - na tym mundialu było już całkiem sporo niewypałów, odpuszczę sobie bo może być kolejny.
--
Hiszpania - tu niby prostsze. Z tym, że Szwajcaria to nie Polska i aż tak łatwo Hiszpanom nie pójdzie. Ale wygrają - pytanie tylko ile. Jak widać po tych nudnych, underowych mistrzostwach lepiej unikać handicapów. Dla Hiszpanii wyjątku nie zrobię. A na sam mecz nie ma co grać, słabe kursy.
Zagrałem sobie z tego meczu tylko over 3,5 kartki, @1.66. Zagrałbym i over 4,5 po wyższym kursie, ale niestety nie ma w bet365 innych linii oprócz podstawowej. Cóż dobre i to. A dlaczego zagrałem?
1) Hiszpania gra szybko piłką. Przeciwko takim obrońcy dość łatwo się spóźniają z interwencjami. A to zwykle są faule. 2) Sędziuje Howard Webb. Średnią kartek z meczów międzynarodowych ma 4 z groszem. Ale to jest gość z gatunku "ja wam pokażę kto tu rządzi na boisku". Więc może dość szybko wlepić jakieś kartki żeby mu się piłkarze nie rozbrykali na murawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
over 3,5 kartki, @1.66. Zagrałbym i over 4,5 po wyższym kursie, nie głupie chyba, szwajcary walczaki,ja w to wchodze, pasuje mi jeszcze jakis over spalonych typu 5.5 co Panowie na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
a ja zagram Chile -1 mimo meczu o wczesnej porze i underowych meczow, ogladalem kilka razy Honduras przed mistrzostwami i grali fatalnie, szkoda, ze towarzyskie nie sa tak miarodajne bo grubo bym przylozyl Chile, w kazdym razie wedlug mnie Chile bedzie przewazalo znacznie i pojedzie Hondurasow, oby chcialo sie im pokryc handi Chile 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
fatalna skladnia ale jestem po kilku glebszych, w kazdym razie sens wypowiedzi jest dobrze widoczny, Chile -1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
fatalna skladnia ale jestem po kilku glebszych, w kazdym razie sens wypowiedzi jest dobrze widoczny, Chile -1 Swój człowiek  Dobrze mówi, dać mu jeszcze wódki  Moim zdaniem Chile to lepsza ekipa niż Paragwaj i Urugwaj, najbardziej poukładana.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|