|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Idioci, trzeba było faulować nawet +2, a jak nie to chociaż tak faulować przy tym rzucie żeby nie trafił. Nie wierzę, niesamowite
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
jak amator Morris ... daje rzucic + faul ... zreszta w roli głownej Basile stara kosc i Morris ogór 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
takiej koncowki to dawno nie widziałem - cud ze nie stawiałem bo poszłoby na Barce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
jaki mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
takiej koncowki to dawno nie widziałem - cud ze nie stawiałem bo poszłoby na Barce kur**, przeszlo ludzkie pojecie, dzieci w podstawowce wiedza ze jak faulowac to zeby juz nie trafil, a tu na dodatek w ostatnich sekundach dogrywki przesadzajacej o mistrzostwie  zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Myślę że nawet jakby na 2-3 sekundy przed końcem faulowali kogoś z TAU, to by to wygrali, bo obu by nie rzucił, w najgorszym razie mieli by jeszcze piłkę i szansę na zwycięstwo, a tak to mogą na Bahamy już lecieć, choć za przegranie takiego meczu to bym ich wysłał do wyrębu lasów w Dolnie Amazonki. Ten murzyn co faulował za dużo nie myśli, ale mocny fizycznie jest to by dobrą dniówkę wyrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
z 1.60 malo... co tam Skiper z Nba na dzis ruszales cos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
przed meczem 1.5 w czasie meczu nawet 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
takiej koncowki to dawno nie widziałem - cud ze nie stawiałem bo poszłoby na Barce kur**, przeszlo ludzkie pojecie, dzieci w podstawowce wiedza ze jak faulowac to zeby juz nie trafil, a tu na dodatek w ostatnich sekundach dogrywki przesadzajacej o mistrzostwie  zenada ja tam sie przynajmniej ciesze, że na takim forum nie ma kołka, który pisze, że sprzedany mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
trudno coś ruszac jak kurs na Lakersów marny; juz lepiej na Celtics ale ja za nimi nie przepadam;
Lakers na mistrza za 1.90 - realne, ale normalnie o te 0.5 za mało...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
koby over 31 i allen under 15,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
a apropo tego mistrza Tau, to bardziej Tau go wygrała czy Barca przegrała swoją (słabą?) grą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
ten over Kobiego brzmi rozsądnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
1 i 3 mecz Barca zagrała bardzo słabo, drugiego nie widziałem. Gdyby byli w formie z Euroligii, to z TAU nic by nie zostało. Szybkie 3:0, tylko w drugą stronę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
a apropo tego mistrza Tau, to bardziej Tau go wygrała czy Barca przegrała swoją (słabą?) grą ? Dla mnie i jedno i drugie. Tau zagrało tak jak nie grali przez cały sezon, świetnie przygotowali się na play offy, zagrali zespołowo i wygrali ligę zasłużenie. Dla mnie objawieniem był Marcelinho - rewelacyjny grajek Z kolei Barca zupełnie nie przypominała zespołu który wygrywał Euroligę, tak jakby po paryskim finale sezon sie dla nich zakończył. Zlepek indywidualności, w dodatku kazda z nich grała dużo ponizej swojego normalnego poziomu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
na dzień dzisiejszy w jakiej walucie najlepiej zakładac konto na betfair
chce sie zarejstrowac ale nie wiem jaka walute jest najlepiej wybrac bo wiadomo kursy sie zmieniaja
i zamierzam wypłacac na konto bankowe zadne portfele internetowe nie wchodzą w gre
z góry dziekuje i bardzo prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
na dzień dzisiejszy w jakiej walucie najlepiej zakładac konto na betfair
chce sie zarejstrowac ale nie wiem jaka walute jest najlepiej wybrac bo wiadomo kursy sie zmieniaja
i zamierzam wypłacac na konto bankowe zadne portfele internetowe nie wchodzą w gre
z góry dziekuje i bardzo prosze o szybka odpowiedz euro chyba stabilniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
@ray Chyba w ojro... Na noc Lalki i under, trzymac kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nie dotykam la po takim kursie w takim meczu z bostonem jak juz cos to sprobuje boston
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|