|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
jakie ojro??? to zart a z tego co widze dzis euro spadlo o 0.02 a usd w gure deligatnie i funt aglieki ale chyba wybiore euro
moze ktos sie jeszcze wypowie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Zostały lalki z dubla z Barca. Nie chce mi sie nocy zarywac bo do pracy jutro :/ Kobe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
jakie ojro??? to zart a z tego co widze dzis euro spadlo o 0.02 a usd w gure deligatnie i funt aglieki ale chyba wybiore euro
moze ktos sie jeszcze wypowie?? tzn euro  Złoty ostatnio dostał po tyłku troche, wpłać w euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
1 i 3 mecz Barca zagrała bardzo słabo, drugiego nie widziałem. Gdyby byli w formie z Euroligii, to z TAU nic by nie zostało. Szybkie 3:0, tylko w drugą stronę. pierd..isz albo mam blade pojęcie...TAU zagrało fenomenalnie wszystkie mecze, taktycznie i fizycznie (w zasadzie mając tylko jednego centra)...szacun  PS. Każdy gra co chce...
|
|
|
Link skopiowany do schowka