|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
dopisali wkoncu...na szczescie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
[b] Jak jest z wypłatami w betoto??mianowicie chodzi mi p koszta drugiej wypłaty w miesiącu na moneybookers ? ile się płaci?
[b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Mam pytanie , zleciłem 11 dni roboczych temu Sobota bodajże 28 listopad wyplate z betoto na moneybookers , była to 1-sza wypłąta , i do tej pory nie doszła , może ktoś wie co sie dzieje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam pytanie , zleciłem 11 dni roboczych temu Sobota bodajże 28 listopad wyplate z betoto na moneybookers , była to 1-sza wypłąta , i do tej pory nie doszła , może ktoś wie co sie dzieje ?? a skan dowodu wyslales? od 1 grudnia w BETOTO zmienili promo, teraz jest 100% od pierwszego depozytu od 10 do 50 euro, a ja tam wplacilem 29 listopada na starych warunkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Skan dowodu został wysłany , kase z konta odjęli i wciąż czekam , możesz coś doradzisz? podzielisz sie doświadczeniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
doswiadczenia to ja w tym buku nie mam, bo zlozylem pierwszy depozyt 10 dni temu, napisz do supportu, powinno pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja wplacilem wczoraj 50 euro i nie dopisali bonusa:( z 3maile juz im wyslalem i nawet nie raczyli odpisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Mam pytanie do grających w betoto, czy wpłata przez moneyboker kwalifikuje sie do bonusa w ich najnowszej promocji, oraz czy jest to bonus dopisywany do konta gracza czy tylko freebet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Ja kilka dni temu wpłaciłem przez MB, bonusa dostałem odrazu, i jest to zwyczajny bonus /nie freebet/. Nastepnego dnia zlecilem wyplate, dostalem od nich maila zebym wyslał skan dowodu, tak tez zrobilem i następnego dnia kaska dotarła na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Skan dowodu został wysłany , kase z konta odjęli i wciąż czekam , możesz coś doradzisz? podzielisz sie doświadczeniem? W dziale moneybookers juz napisalem, ale widze ze skan poszedl. Wiesz..oni tam maja niezly syf..wyslij skan jeszcze raz i napisze ze czekasz juz 11 dni - innego wyjscia nie ma. Wydaje mi sie ze jedyna tego przyczyna jest to ze oni nie dostali tego Twojego skana. Aha..najlepiej wyslij im to na 2 adresy: do zwyklego supportu i do dzialu finansowego. mam nadzieje ze to pomoze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
No spox , może nie chca wysłać albo wyślą po jakimś czasie jakąś część tej kwoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
czy jest jakis link do tego bonusa 50 euro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
czy jest jakis link do tego bonusa 50 euro ? Linku ni ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
eh... odpisali po 2 dniach i dopisali mi 30 euro zamiast 50:| dziwne troche bo niby jak sie rejestrowalem to obowiazywalo 30 euro free ale jak wplacalem kase to bylo juz 50 euro za 50 depozytu:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
a teraz nadal jest promo 50+50 euro? i jak z wiarygodnoscia tego buka w ogole?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
teraz jest 50=100 wiarygodnosc maja taka sama jak betandwin:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
juz sie wlasnie zarejestrowalem. co ciekawe nie moglem miec takiego samego ID jak w betandwin:P teraz tylko szukam kogos kto ma sprzedac 50euro na MB, bo jakos nikt sie nie kwapi, moze ktos ma??? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy promo 50=>100 euro obowiązuje zawsze(czyli rejestruje sie z ich strony), czy trzeba się zapisywać z określonego linku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy promo 50=>100 euro obowiązuje zawsze(czyli rejestruje sie z ich strony), czy trzeba się zapisywać z określonego linku? Musisz kliknac na "Bonuses" a potem na "Click here!" i potem bedziesz mogl przeczytac warunki obrotu i sie zarejestrowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
a moze ktos powiedziec ile razy trzeba obrocici tym 50e z bonusa a ile swoim wkładem(50e)?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|