Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
#393706 29/11/2005 17:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
dopisali wkoncu...na szczescie

Bonus: Unibet
#393707 06/12/2005 09:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
[b]
Jak jest z wypłatami w betoto??mianowicie chodzi mi p koszta drugiej wypłaty w miesiącu na moneybookers ?
ile się płaci?

[b]

#393708 08/12/2005 17:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Mam pytanie , zleciłem 11 dni roboczych temu Sobota bodajże 28 listopad wyplate z betoto na moneybookers , była to 1-sza wypłąta , i do tej pory nie doszła , może ktoś wie co sie dzieje ??

#393709 08/12/2005 17:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam pytanie , zleciłem 11 dni roboczych temu Sobota bodajże 28 listopad wyplate z betoto na moneybookers , była to 1-sza wypłąta , i do tej pory nie doszła , może ktoś wie co sie dzieje ??

a skan dowodu wyslales?


od 1 grudnia w BETOTO zmienili promo, teraz jest 100% od pierwszego depozytu od 10 do 50 euro, a ja tam wplacilem 29 listopada na starych warunkach

#393710 08/12/2005 17:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Skan dowodu został wysłany , kase z konta odjęli i wciąż czekam , możesz coś doradzisz? podzielisz sie doświadczeniem?

#393711 08/12/2005 19:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
doswiadczenia to ja w tym buku nie mam, bo zlozylem pierwszy depozyt 10 dni temu, napisz do supportu, powinno pomoc

#393712 08/12/2005 19:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja wplacilem wczoraj 50 euro i nie dopisali bonusa:( z 3maile juz im wyslalem i nawet nie raczyli odpisac

#393713 08/12/2005 20:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Mam pytanie do grających w betoto, czy wpłata przez moneyboker kwalifikuje sie do bonusa w ich najnowszej promocji, oraz czy jest to bonus dopisywany do konta gracza czy tylko freebet?

#393714 08/12/2005 21:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Ja kilka dni temu wpłaciłem przez MB, bonusa dostałem odrazu, i jest to zwyczajny bonus /nie freebet/.
Nastepnego dnia zlecilem wyplate, dostalem od nich maila zebym wyslał skan dowodu, tak tez zrobilem i następnego dnia kaska dotarła na MB.

#393715 09/12/2005 09:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Skan dowodu został wysłany , kase z konta odjęli i wciąż czekam , możesz coś doradzisz? podzielisz sie doświadczeniem?
W dziale moneybookers juz napisalem, ale widze ze skan poszedl. Wiesz..oni tam maja niezly syf..wyslij skan jeszcze raz i napisze ze czekasz juz 11 dni - innego wyjscia nie ma. Wydaje mi sie ze jedyna tego przyczyna jest to ze oni nie dostali tego Twojego skana. Aha..najlepiej wyslij im to na 2 adresy: do zwyklego supportu i do dzialu finansowego. mam nadzieje ze to pomoze

#393716 09/12/2005 12:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
No spox , może nie chca wysłać albo wyślą po jakimś czasie jakąś część tej kwoty

#393717 09/12/2005 15:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
czy jest jakis link do tego bonusa 50 euro ?

#393718 09/12/2005 15:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
czy jest jakis link do tego bonusa 50 euro ?
Linku ni ma

#393719 09/12/2005 17:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
eh... odpisali po 2 dniach i dopisali mi 30 euro zamiast 50:| dziwne troche bo niby jak sie rejestrowalem to obowiazywalo 30 euro free ale jak wplacalem kase to bylo juz 50 euro za 50 depozytu:(

#393720 09/12/2005 17:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
a teraz nadal jest promo 50+50 euro? i jak z wiarygodnoscia tego buka w ogole?

#393721 09/12/2005 17:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
teraz jest 50=100 wiarygodnosc maja taka sama jak betandwin:)

#393722 09/12/2005 17:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
juz sie wlasnie zarejestrowalem. co ciekawe nie moglem miec takiego samego ID jak w betandwin:P teraz tylko szukam kogos kto ma sprzedac 50euro na MB, bo jakos nikt sie nie kwapi, moze ktos ma??? pozdr

#393723 14/12/2005 15:35
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy promo 50=>100 euro obowiązuje zawsze(czyli rejestruje sie z ich strony), czy trzeba się zapisywać z określonego linku?

#393724 14/12/2005 15:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy promo 50=>100 euro obowiązuje zawsze(czyli rejestruje sie z ich strony), czy trzeba się zapisywać z określonego linku?

Musisz kliknac na "Bonuses" a potem na "Click here!" i potem bedziesz mogl przeczytac warunki obrotu i sie zarejestrowac

#393725 14/12/2005 16:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
a moze ktos powiedziec ile razy trzeba obrocici tym 50e z bonusa a ile swoim wkładem(50e)?

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1