|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Panowie mamy teraz jakiś bonus dla nowych userów?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
caly czas ten sam, czyli podwojenie depozytu. promocja trwa do 31 grudnia do polnocy. link do promocji [ adserver.itsfogo.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Ile szla wam kasa na wyplate na karte visa? BO sie wqrwiam powoli 16.XII zlecilem 20.XII potwierdzenie ze zaakcepotowana transakcja i mialo trwac 2-5 dni roboczych ktore minely dzis 6 dzien a potrzebuje floty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Do 31 grudnia... mhy... widze to w wersji arabskiej ale po angielsku nie ma słowa że do końca br. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
* Only players who do not yet hold a betoto.com account and register with betoto.com for the first time will qualify for the bonus.
** The 100% bonus will be calculated on your first deposit of at least EUR 10 (or the equivalent in another currency) made between 11/30/2005 9:00 AM (GMT+1) and 12/31/2005 11:59 PM (GMT+1). If your first deposit made within the respective time period is less than the specified minimum amount of EUR 10, then you will not be allowed to participate in the promotion..
*** The bonus promotion applies to all deposits made using any one of the betoto.com payment methods offered by the respective countries. Only those deposits made at betoto.com between 11/30/2005 9:00 AM (GMT+1) and 12/31/2005 11:59 PM (GMT+1) will be eligible for the bonus. When depositing via bank transfer, the cash-in bonus will be approved only if the date of your transfer lies within the promotional period.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
To nie było po arabsku tylko po grecku rumia.....
A co do wypłat to ja zleciłem 11 grudnia a dopiero dziś kasa przyszła na konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mi wyplacili w ciagu 24h na neteller
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Mam takie cos pomimo tego ze juz wplacalem pierwszy dopozyt dopiero co 50 Euro i dostalem 50
To receive your bonus you must first make a deposit of at least EUR 10 using one of the listed payment methods. As soon as you have made your deposit, the bonus will be credited to your betoto.com account. (Please note, that depending on the payment method – e.g. bank transfers – the transfer of your bonus could take a few days to process!)
Moze mi ktos przetlumaczyc o co w tym chodzi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Caly czas mam cos takiego
Welcome to betoto.com!
Enter the fascinating world of sports betting. And as soon as you make your first deposit, we'll credit your betting account with up to EUR 50 in FreeBets!
Good luck! Your betoto.com team
Make a deposit now!
Po tym moim pierwszym depozycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Czy ktos mi moze pomoc?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
To jest pewnie nastepna promocja. Ja sie rejestrowalem ze 2 tyg temu i byla promocja 50+50E a z tydzein temu znowu byla promocja 50+50E i znowu skorzystalem.. Inna sprawa ze na kase na zwrot na ekrate mbanku czekam juz 11 dni i sie wqrwiam po prostu :\
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Dzieki za odpowiedz. Acha to spoko ze tyle czekasz moze nie poslales skanu dowodu??
A tak swoja droga to jeszcze sie popytam co i jak z tym co mi pisze bo tak zdeponowac dodatkowe 50 Euro jesli niema to przyniesc korzysci mi sie nie usmiecha:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Prosze jeszcze o szybka pomoc--prosze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Prosze o pomoc jeszcze dzisiaj:(???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Hmm no nie wiem w zasadzie.. bo w tekscie jest first deposit.. i czemu freebets.. A dostales juz te 50E za pierwszy depozyt? Bo jak nie to to pewnie to jest. Ja wplacalem karta i od razu bylo podwojenie.. tydzien pozniej przyszedl mi na maila ten drugi bonusik z linkiem.. kliknalem wplacilem i znowu natychmiastowo podwoili 50..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
No tak widze ze pisales ze dostales.. ale ten tekst przyszedl do Ciebie w mailu? Bo jak tak to jest to samo co reszta dostalo czyli znowu Ci podwoja :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
No dostalem ze jakies tam X--mas cos tam cos tam ze na swieta a wczesniej sie rejestrowalem wiec widocznie chyba to o to chodzi. Tylko mam problem bo pisze pierwszy depozyt a to juz bedzie drugi wy tez tak mieliscie i normalnie wam dawali bonus. Bonus jest do 50 Euro ten drugi tak??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Ta, ten mail mial tytul "Double your winnings with the betoto trophy" i w tresci bylo EUR 50 X-mas bonus.. Klikasz na "claim your bonus" w tym mailu i ci podwoją..obrot bodajze 5x bonusem i 1x depozytem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Dzieki jestes rowny gosc. Bonus na koncie a Tobie sie piwko nalezy takze jeszcze po wyplacie przeleje Ci obiecane piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jestem na forum nowicjuszem wiec dziekuje Ci podwojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 767 |
Hiehie na razie kasę mam ale jak będę pod wozem to się o te piwko może upomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka