Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 70 1 2 3 69 70
#3939460 17/06/2010 14:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
tenis

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
P. Luczak - M. Baghdatis 1 5,7 ooo
V. Azarenka - H. Watson 2 5,56 frown
S. Kuznetsova - S. Cirstea 2 3,6 4:6 7:6 7:6 blush
E. Makarova - N. Petrova 1 3,5 ooo
A. Kuznetsov - G. Simon 1 3,5 1:6 7:6 6:7 blush
P. Capdeville - A. Kellner 2 3,45 frown

+320j

bilans po 2 dniach: +1010j


Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Petkovic A. - Zahlavova S. 2 4,25 (bwin)
Stosur S. - Baltacha E. 2 4,18 (pin)
Gil F. - Donskoy E. 2 3,8 (5dimes)
Kuznetsova S. - Makarova E. dw 0:2 3,55 (betsson)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Kurs na Bf na Denta 1.47 wink

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by dominix
Petkovic A. - Zahlavova S. 2 4,25 (bwin)
Stosur S. - Baltacha E. 2 4,18 (pin)
Gil F. - Donskoy E. 2 3,8 (5dimes)
Kuznetsova S. - Makarova E. dw 0:2 3,55 (betsson)

Każde ze spotkań z danego dnia grasz za taką samą stawkę czy też różnicujesz w zależności od przemyśleń na temat prawdopodobieństwa ?

qenius #3939486 17/06/2010 15:44
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czyżby Riba miał popłynąć już do Londynu ?
Blokują już M.Gonzaleza i Andujara.
U makaronów jak zwykle kręcą ten makaron.

akagi #3939498 17/06/2010 15:56
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Na Baltachę właśnie kurs wzrósł z 3.75 do 4 na bet365

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by ARTUROS8
Na Baltachę właśnie kurs wzrósł z 3.75 do 4 na bet365
wyższe są kursy w sieci wink

na co się dziś zapatrujesz?

qenius #3939505 17/06/2010 16:13
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Witam, ja dziś myślę ze Bartoli płynie, a kurs na przeciwniczkę nie taki zły..

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by ARTUROS8
Na Baltachę właśnie kurs wzrósł z 3.75 do 4 na bet365

Wzrósł i co ?
Gra ze Stosur,
przyszła dzienna zmiana do pracy i robią korekty,
normalna sprawa.

akagi #3939511 17/06/2010 16:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by akagi
Originally Posted by ARTUROS8
Na Baltachę właśnie kurs wzrósł z 3.75 do 4 na bet365

Wzrósł i co ?
Gra ze Stosur,
przyszła dzienna zmiana do pracy i robią korekty,
normalna sprawa.
powiem Ci, że nie pamiętam kiedy napisałeś sensowny argument. Bez przerwy tylko korekty, bo dzienna zmiana, korekty na remis bo ludzie szukają niespodzianki w spotkaniu piłkarskim. Nie da się tego czytać. Napisz dany mecz i podaj jeden argument dlaczego grać/grasz tak, a nie inaczej.

qenius #3939513 17/06/2010 16:20
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by qenius
Originally Posted by ARTUROS8
Na Baltachę właśnie kurs wzrósł z 3.75 do 4 na bet365
wyższe są kursy w sieci wink

na co się dziś zapatrujesz?

Wiem wiem Dominix podał 4.18 w Pin ja to napisałem w sensie że kurs rośnie a nie że tam najwyższy taka obserwacja poprostu a myślę właśnie czy Baltacha ze Stosur secika wygra smile

qenius #3939514 17/06/2010 16:21
Dołączył: May 2010
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: May 2010
Posty: 37
Jakby napisał pytanie ktoś bardziej znany na forum to dziękowałby za informacje, a tak się sadzi...


Pytanie do bardziej zorientowanych w tenisie, co myślicie o tych typach?

Ilhan v Karanusic 1 1.57
Deheart v Bozoljac 2 1.64

Eques #3939520 17/06/2010 16:30
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
czyli to juz ostsatnia runda kwali w londynie ? i pzregrani odpadaja czy mzoe ilus pzregranych tez zagra w turnieju glownym

qenius #3939521 17/06/2010 16:30
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by qenius
Originally Posted by akagi
Originally Posted by ARTUROS8
Na Baltachę właśnie kurs wzrósł z 3.75 do 4 na bet365

Wzrósł i co ?
Gra ze Stosur,
przyszła dzienna zmiana do pracy i robią korekty,
normalna sprawa.
powiem Ci, że nie pamiętam kiedy napisałeś sensowny argument. Bez przerwy tylko korekty, bo dzienna zmiana, korekty na remis bo ludzie szukają niespodzianki w spotkaniu piłkarskim. Nie da się tego czytać. Napisz dany mecz i podaj jeden argument dlaczego grać/grasz tak, a nie inaczej.

Ja tylko podaję niektóre dane.
Kwestia ich interpretacji, to jest indywidualna sprawa.
Jeżeli Ty grasz tylko to, co Ci wynika ze statystyk, czy przesłanek sportowych, to Twoja sprawa.
Ale jeżeli czegoś nie rozumiesz, to powstrzymaj się od takich komentarzy.
Po prostu tego nie czytaj.
A zapewniam Cię że większość grających, która czerpie z tego korzyści, nie upublicznia większości tego co gra.
Ale widocznie nie wszystko jeszcze rozumiesz.

akagi #3939535 17/06/2010 16:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Originally Posted by akagi
...A zapewniam Cię że większość grających, która czerpie z tego korzyści, nie upublicznia większości tego co gra.

to jest bardzo znamienne dla tego forum... tongue smirk

lysy1 #3939540 17/06/2010 16:48
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by lysy1
Originally Posted by akagi
...A zapewniam Cię że większość grających, która czerpie z tego korzyści, nie upublicznia większości tego co gra.

to jest bardzo znamienne dla tego forum... tongue smirk

Jestem tu od niedawna więc póki co słucham i patrzę ale też mi sie tak wydaje smile

lysy1 #3939541 17/06/2010 16:50
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Clijsters 2:0 , pograne wczoraj za @ 2, w singlu, oraz tripel z Llodrą i Istominem @ 3,75 . smile

Azazel #3939545 17/06/2010 16:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ciężko jest niektórym upubliczniać grę np. na Live. wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by lysy1
Originally Posted by akagi
...A zapewniam Cię że większość grających, która czerpie z tego korzyści, nie upublicznia większości tego co gra.

to jest bardzo znamienne dla tego forum... tongue smirk

Jestem tu od niedawna więc póki co słucham i patrzę ale też mi sie tak wydaje smile


C'est la vie.

Strona 1 z 70 1 2 3 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,759 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1