Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 70 1 2 3 4 5 6 7 69 70
craax #3939654 17/06/2010 17:55
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
Originally Posted by skrzypo555
Zahlavova dla mnie dzisiaj bez szans. smile
podobnie mysle , z tym sposobem gry Petkovic ja rozstrzela w dwoch setach

Craax piwo ale seta to Czeszka urwie smile

Bonus: Unibet
craax #3939655 17/06/2010 17:55
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by craax
Originally Posted by skrzypo555
Zahlavova dla mnie dzisiaj bez szans. smile
podobnie mysle , z tym sposobem gry Petkovic ja rozstrzela w dwoch setach

jakbym mial sluchac tych waszych tekstow typu : ten jest bez szans albo to jest pefka to juz dawno bym poszedl z torbami laugh

craax #3939656 17/06/2010 17:56
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
Originally Posted by skrzypo555
Zahlavova dla mnie dzisiaj bez szans. smile
podobnie mysle , z tym sposobem gry Petkovic ja rozstrzela w dwoch setach
inaczej 40/60 tak do końca to bez szans nie jest grin
nie widze szansy aby Azarenka Seta ugrała, Kim szebkie 2:0
Flipkens- chyba warto, ale czekam na lajf
poszło też na Donskoya i Santosa, grin jak wszyscy to wszyscy gwizdek

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by craax
Originally Posted by skrzypo555
Zahlavova dla mnie dzisiaj bez szans. smile
podobnie mysle , z tym sposobem gry Petkovic ja rozstrzela w dwoch setach

Craax piwo ale seta to Czeszka urwie smile
niech urywa , lubie ja smile ale meczu nie wygra

@popik idz do jakiegos lekarza

craax #3939658 17/06/2010 17:58
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by craax
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by craax
Originally Posted by skrzypo555
Zahlavova dla mnie dzisiaj bez szans. smile
podobnie mysle , z tym sposobem gry Petkovic ja rozstrzela w dwoch setach

Craax piwo ale seta to Czeszka urwie smile
niech urywa , lubie ja smile ale meczu nie wygra

@popik idz do jakiegos lekarza

no tak na tym forum jak sie mowi prawde to albo wysyla sie pacjenta do lekarza albo daje mu bana laugh

popik #3939660 17/06/2010 18:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@popik ale jaka prawde ? napisalem, ze wg mnie szukanie tutaj niespodzianki nie jest dobrym pomyslem bo Petkovic grajac mocno rozstrzela Sandre bidulke

TO W CZYM MASZ PROBLEM ?


popik #3939661 17/06/2010 18:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
proste zmień forum papa

oli #3939665 17/06/2010 18:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Kirsten boks

popik #3939666 17/06/2010 18:02
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ciekawe u Riby, że najbardziej kurs na niego wzrósł u Williama Hilla.
Może sprawdzili rezerwacje w londyńskich hotelach wink

craax #3939667 17/06/2010 18:03
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Originally Posted by craax
@popik ale jaka prawde ? napisalem, ze wg mnie szukanie tutaj niespodzianki nie jest dobrym pomyslem bo Petkovic grajac mocno rozstrzela Sandre bidulke

TO W CZYM MASZ PROBLEM ?

craax ja Cie szanuje ale czasami wkurza mnie taka sytuacja że przed meczem każdy mówi o jakimś spotkaniu jaka to cudowna peffka itp. a po zakoczeniu spotkaniu nikt nie potrafi spojrzec prawdzie w oczy i napisac chociaz przepraszam mylilem sie smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Sandra cisniesz ile wlezie smile

akagi #3939674 17/06/2010 18:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by akagi
Originally Posted by qenius
akagi bez urazy.

kiedy bym nie wszedł na QC, czy to tenis czy piłkę, widzę Twoje wpisy, które mówią tylko o jednym - zmianie kursów. Kursy nie grają, nie daleko szukając wczoraj Hiszpania. Ja nie gram po kursach, staram się grać wysokie linie, szczególnie teraz, przed Wimbledonem.

Powiem Ci tak.
Prawie codziennie ( nie muszę wychodzić do tzw. pracy )siedzę i obserwuję ruchy na rynku przez 8-10 godzin.
Tylko po to, żeby znaleźć jeden, dwa czy góra trzy bety do grania.
To jest moja metoda, a że pozwala mi ona się z tego utrzymać,
to nie widzę powodu, żeby to zmieniać.
Część z tego co zaobserwuję, w mniej lub bardziej klarownej formie tu przekazuję.
I to na tyle.

I nie zmieniaj nic!!!!!!!!!!!

Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
# Cibulkova - Flipkens (WTA Hertogenbosch) >>> http://sportstream24.com/watch_online_6
# Giraldo - Stakhovsky (ATP Hertogenbosch) >>> http://sportstream24.com/watch_online_7

popik #3939678 17/06/2010 18:08
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by popik
Originally Posted by craax
@popik ale jaka prawde ? napisalem, ze wg mnie szukanie tutaj niespodzianki nie jest dobrym pomyslem bo Petkovic grajac mocno rozstrzela Sandre bidulke

TO W CZYM MASZ PROBLEM ?

craax ja Cie szanuje ale czasami wkurza mnie taka sytuacja że przed meczem każdy mówi o jakimś spotkaniu jaka to cudowna peffka itp. a po zakoczeniu spotkaniu nikt nie potrafi spojrzec prawdzie w oczy i napisac chociaz przepraszam mylilem sie smile
jakie przepraszam? wymieniamy się informacjami i swoją wiedzą w temacie,jak nie wejdzie to trudno nikt nie kazał grać! twoja kasa twoja decyzja cool

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Originally Posted by kyrszko
Originally Posted by szpak007
dlaczego Fed jest rozstawiony na Wimbledonie z "1"??

Bo zwy ciezca poprzedniego WImba zawsze gra z 1

dzieki za odpowiedz, ale chyba nie jest tak do końca. Sharapova po wygraniu Wimba 2004 w 2005 grała z 2 smile

Azazel #3939682 17/06/2010 18:10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
popik - nawet chcac napisac przepraszam - Ty juz tego nie zdazysz zobaczyc bo zazwyczaj jestes banowany juz po pierwszym secie grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by szpak007
Originally Posted by kyrszko
Originally Posted by szpak007
dlaczego Fed jest rozstawiony na Wimbledonie z "1"??

Bo zwy ciezca poprzedniego WImba zawsze gra z 1

dzieki za odpowiedz, ale chyba nie jest tak do końca. Sharapova po wygraniu Wimba 2004 w 2005 grała z 2 smile

bo Angole maja swoj wlasny ranking - "osiagniecia na trawie" .. serio...

dlatego tez Roddick ma 5 a nie 7, a Hewitt 15 a nie 26 piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Dla przypomnienia dzisiaj ostatnia runda kwali i gra się do trzech wygranych setów !!!

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
2 gem , 3,2 za przełamanie cibuli, powinno wejść w pierwszych gemach prawie zawsze są przełamania

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Boubson
popik - nawet chcac napisac przepraszam - Ty juz tego nie zdazysz zobaczyc bo zazwyczaj jestes banowany juz po pierwszym secie grin
laugh laugh laugh

Strona 5 z 70 1 2 3 4 5 6 7 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1