Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
5-1 ale to bylo potrzebne smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 133
member
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 133
Originally Posted by GreyTiger
jak ktos jest ciota to jest nia Tomek smile Hampello ja bajbus tez jemu kibicuje boks

hehehhe koń by się uśmiał !

Benzo #3941904 18/06/2010 03:16
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Benzo e tam kon czasami nienawisc potrafi zaslepic racjonalne myslenie ale my wiemy swoje ! GO GO GOLLOB ! smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Amir Khan kazdy kibicuje komu chce, ale to nie powod zeby sie wyzywac

Dla mnie Jarek jest lepiej ulozonym zawodnikiem w tym sezonie widac ze trafil sprzetowo, odpowiednie osoby w parkingu smile

ale zobaczymy jak bedzie

bajbus #3941929 18/06/2010 03:21
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie rozumiesz nie oto mi chodzi.

Ktos kto mowi ze Gollob to ciota. Mowi tak o czlowieku ktory w zyciu przeprowadzil wiecej ryzykownych akcji niz duma Smigla zjadala chleba nie ma zadnego pojecia o tym sporcie.

Nazywajac Golloba ciota przy kontrascie Hampela ktory w claym swoim zyciu nigdy nie przeprowadzil zadnego ulanskiego ataku z czwartej pozycji na pierwszej jest totalna hipokryzja.To mialem na mysli. Tak wiem sszkoda klawiatury ale musialem. Ten ostatni raz smile Sałata power piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
No masz racje, miałem podobne zdanie o Jarku z czasów WTS jak go poznałem. Ale w tym roku , widać diametralne zmiany nawet w jego jeździe.

Gollob to wiadomo Gollob tylko on jest strasznie nie regularny, oby mu nie zabrakło tych pkt smile

bajbus #3941956 18/06/2010 03:27
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Nie kłóćcie się. Wszystkich pogodzi Protasiewicz

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Amir_Khan
Nie rozumiesz nie oto mi chodzi.

Ktos kto mowi ze Gollob to ciota. Mowi tak o czlowieku ktory w zyciu przeprowadzil wiecej ryzykownych akcji niz duma Smigla zjadala chleba nie ma zadnego pojecia o tym sporcie.

Nazywajac Golloba ciota przy kontrascie Hampela ktory w claym swoim zyciu nigdy nie przeprowadzil zadnego ulanskiego ataku z czwartej pozycji na pierwszej jest totalna hipokryzja.To mialem na mysli. Tak wiem sszkoda klawiatury ale musialem. Ten ostatni raz smile Sałata power piwo


Ty jeszcze malo rozumiesz wink i malo wiesz o zyciu.. Oprocz umiejetnosci sporotwych w ktorych Hampel w tym sezonie w zadnym stopniu nie ustepuje Gollobowi.. To Tomek jest osoba ograniczona, zadufana w sobie i przekonana o swojej znakomitosci a Hampel pomimo tego jak jezdzi jest skromnym kolesiem, ktory zamiast gadac woli jezdzic i ktory jak mu nie idzie nie zwala winy na wszytskich innych na sprzet albo wymysla ze jest chory tak jak to bylo w ost gp patrz Gollob wink i to tyle w temacie.. zreszta to Ty zaczales temat uzywajac slow ciota.. ja tylko stwierdzilem ze blizej do cioty Gollobowi.. to na tyle.. wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Rozumiem ze go znasz ?????? zresza szkoda klawiatury. Jest przekonany bo jest NAJLEPSZY. I dopoki bedzie isttnial swiat. Dopoki bedzie istnial sport zuzlowy nigdy nikt nie osiagnie tyle co on.Nikt urodzony w Polsce i z Polska w sercu.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
wystarcza wywiady w ktorych to widac smile szkoda klawiatury masz racje.. jedyna rzecz z ktora sie zgodze. Tomek juz ma swoje lata i jak narazie mu one nie starczyly zeby zdobyc tytul smile a przed Hampelkiem jeszcze duzo duzo czasu i zobaczymy czy nie osiagnie wiecej smile

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Był taki jeden który by pogodził obu i dzisiaj byłby na tronie GP
----RAFAŁ KURMAŃSKI---

norbax #3941998 18/06/2010 03:35
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by norbax
Był taki jeden który by pogodził obu i dzisiaj byłby na tronie GP
----RAFAŁ KURMAŃSKI---

piwo wychowanek ZetGie boks

norbax #3942003 18/06/2010 03:35
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Hampel nigdy nie bedzie mistrzem swiata.Bo jest za miekki i nie ma grama charyzmy ani jaj. Ale ma za to Patrycje , Nadie i dom w Pile. Ma dla kogo zyc i niech zyje.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Przestan Norbax Kurman w momencie smierci mial 22 lata i byl noj najmem na arenie miedzynarodowej

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
ALE CHUDEGO WOZIŁ JAK SZMATE I TO WBYDGOSZCZY RAZEM Z KUJAWĄ ROBILI ICH NA 5-1 JAK CHCIELI A MOZE ZAPRZECZYSZ ?

norbax #3942037 18/06/2010 03:43
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Kiedy dokladnie masz rlacha daj link smile i nie osmieszaj sie smile

norbax #3942065 18/06/2010 03:49
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Polska dzieli sie na dwa obozy jeden za Gollobem,drugi przeciw nikt mu nie zabierze tytułow i pkt wywalczonuch na torze ale też nikt mu nie da charakteru ,najbardziej wkurzają mnie jego wywiady i biegi do telefonu gdy przegra bieg tak nie postępuje mistrz.
Sam postawiłem na chudego w robocie że będzie lepszy od J.H w Toruniu tam nie powinno byc na niego bata.
koniec.

norbax #3942074 18/06/2010 03:52
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
musze poszperac w wynikach,ale to prawda zresztą Kurmanek na wyjazdach zawsze wymiatał a mecz w bydzi był długo komentowany

norbax #3942118 18/06/2010 04:02
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
jak ipswich

czołg #3942537 18/06/2010 05:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
i w angli 2 dwojki szkoda ze nie zagralem smile

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111), 2,421 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,168
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1