|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
To Tomek jest osoba ograniczona, zadufana w sobie i przekonana o swojej znakomitosci a Hampel pomimo tego jak jezdzi jest skromnym kolesiem Jakby Tomek jeździł tak frajersko jak Hampel, to wtedy nie byłby przekonany o własnej znakomitości i byłby skromny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
To Tomek jest osoba ograniczona, zadufana w sobie i przekonana o swojej znakomitosci a Hampel pomimo tego jak jezdzi jest skromnym kolesiem Jakby Tomek jeździł tak frajersko jak Hampel, to wtedy nie byłby przekonany o własnej znakomitości i byłby skromny  Tomek dlugo dojrzewal by stac taki czlowiekiem jakim jest obecnie  Tomek w wieku Jarka niestety byl bufonem i to wielkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Był, ale wpłynęło na to wiele rzeczy, w dużej mierze środowisko. Gdyby nie był, to nie dokonałby tego, czego dokonał. Ja do Hampela nic nie mam i faktycznie w tym roku ma życiową formę i przede wszystkim sprzęt, ale porównanie jego umiejętności ze skillem Golloba jest śmieszne...
Niech sobie Jarek wybierze inny rok na urywanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
widzę że fajna dyskusja się zawiązała podczas oglądania Mundialu przeze mnie  i trochę się wtrącę  ja tam od zawsze z Tomaszem, od kiedy tylko jezdzi w mistrzostwach Swiata i od kiedy pamietam to zawsze z byłem za nim i ostatnieo czy to na Veltins czy na Parken, czy gdziekolwiek indziej to zawsze za Tomkiem. i podzielam zdanie Amira i Buszmena ze to najlepszy polski rider w historii i w tym roku upragniony tytul bedzie jego. od pewnego czasu powtarzam ze w sobote po Toruniu wskakujemy na fotel lidera i potem w ciezkim Cardiff bronimy tej pozycji adalej to juz z gorki a co do DPS no to bardzo trudna decyzja przed Mareczkiem, Miedziak bez jaj w tym roku jakos, a na wyjazdach to mizeria straszna, a w Vojens lekko nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Polecam Grudziądz dziś 
|
|
|
Link skopiowany do schowka