Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
bajbus #3942594 18/06/2010 06:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
To Tomek jest osoba ograniczona, zadufana w sobie i przekonana o swojej znakomitosci a Hampel pomimo tego jak jezdzi jest skromnym kolesiem

Jakby Tomek jeździł tak frajersko jak Hampel, to wtedy nie byłby przekonany o własnej znakomitości i byłby skromny smile smile

Bonus: Unibet
buszmen #3942600 18/06/2010 06:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by buszmen
Quote
To Tomek jest osoba ograniczona, zadufana w sobie i przekonana o swojej znakomitosci a Hampel pomimo tego jak jezdzi jest skromnym kolesiem

Jakby Tomek jeździł tak frajersko jak Hampel, to wtedy nie byłby przekonany o własnej znakomitości i byłby skromny smile smile
Tomek dlugo dojrzewal by stac taki czlowiekiem jakim jest obecnie cool
Tomek w wieku Jarka niestety byl bufonem i to wielkim

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Był, ale wpłynęło na to wiele rzeczy, w dużej mierze środowisko. Gdyby nie był, to nie dokonałby tego, czego dokonał. Ja do Hampela nic nie mam i faktycznie w tym roku ma życiową formę i przede wszystkim sprzęt, ale porównanie jego umiejętności ze skillem Golloba jest śmieszne...

Niech sobie Jarek wybierze inny rok na urywanie.

buszmen #3942617 18/06/2010 06:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
widzę że fajna dyskusja się zawiązała podczas oglądania Mundialu przeze mnie smile i trochę się wtrącę smile ja tam od zawsze z Tomaszem, od kiedy tylko jezdzi w mistrzostwach Swiata i od kiedy pamietam to zawsze z byłem za nim i ostatnieo czy to na Veltins czy na Parken, czy gdziekolwiek indziej to zawsze za Tomkiem. i podzielam zdanie Amira i Buszmena ze to najlepszy polski rider w historii i w tym roku upragniony tytul bedzie jego. od pewnego czasu powtarzam ze w sobote po Toruniu wskakujemy na fotel lidera i potem w ciezkim Cardiff bronimy tej pozycji adalej to juz z gorki smile
a co do DPS no to bardzo trudna decyzja przed Mareczkiem, Miedziak bez jaj w tym roku jakos, a na wyjazdach to mizeria straszna, a w Vojens lekko nie bedzie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Polecam Grudziądz dziś smile

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 930 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1