|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
anglie mozna z minusowym handi zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
1 rog SLownia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Race to 3 corners Slovenia @ 4,0 poszlo na live narazie USA 1:0 w cornerach 2:0 juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198 |
zamiast odrobic za niemcow, znowu bardziej wpierdalam  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa KÓRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA przyznam szczerze ze was nie pojmuje, jak tak dalej bedziecie obstawiac to marny wasz los. niemcy miały wygrac z serbia.... ??  dobre sobie usa miało na luzie ograc słowenie .......??  dobre sobie wymien wszystkie wyniki najlepiej ktore padly do tej pory... cwaniakowanie będzie zdecydowanie bardziej okazałe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
dzisiaj dogi góra na ms 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Race to 3 corners Slovenia @ 4,0 poszlo na live narazie USA 1:0 w cornerach 2:0 juz Po jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
postawilem na niemcow - serbia wygra,postawilem na USA - slowenia wygrywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Postaw teraz na Algierie,to sie bedziemy cieszyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
zamiast odrobic za niemcow, znowu bardziej wpierdalam  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa KÓRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA przyznam szczerze ze was nie pojmuje, jak tak dalej bedziecie obstawiac to marny wasz los. niemcy miały wygrac z serbia.... ??  dobre sobie usa miało na luzie ograc słowenie .......??  dobre sobie wymien wszystkie wyniki najlepiej ktore padly do tej pory... cwaniakowanie będzie zdecydowanie bardziej okazałe zadsne cwaniakowanie dziecko, taka prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
anglia ma ograć algiere? ;D ;D ;D dobre sobie mądry ty jestes ?? oczywiscie ze anglia ogra algierie. albo sie chopie nie znasz na piłce albo udajesz? porównujesz serbów z niemcami i słowenie z usa do meczu algieria anglia ?? cwaniaku za 5 fuksiarska bramka serbów w przewadze,gdzie Mertesacker osioł cofał sie niepotrzebnie po piłke której nie miał szans siegnąć a miał stać tam gdzie stał i Jovanovic by uja zrobił,a przy zgrywajacym zigicu był obrońca do tego karny,poprzeczka i milion okazji podolskiego wiec nie cwaniakuj bo dużo szczęścia serbów,normalnie by dostali 3 i by było po wszystkiemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
kórwa poziom zakurwiscie wysoki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
anglia ma ograć algiere? ;D ;D ;D dobre sobie mądry ty jestes ?? oczywiscie ze anglia ogra algierie. albo sie chopie nie znasz na piłce albo udajesz? porównujesz serbów z niemcami i słowenie z usa do meczu algieria anglia ?? cwaniaku za 5 fuksiarska bramka serbów w przewadze,gdzie Mertesacker osioł cofał sie niepotrzebnie po piłke której nie miał szans siegnąć a miał stać tam gdzie stał i Jovanovic by uja zrobił,a przy zgrywajacym zigicu był obrońca do tego karny,poprzeczka i milion okazji podolskiego wiec nie cwaniakuj bo dużo szczęścia serbów,normalnie by dostali 3 i by było po wszystkiemu co ty pierdolisz koles na piłce sie znasz tak jak ja na rugby karny serbia nie miała okazji co ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
qrwa mcdonaldy dołem grać piłką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
a jeszcze jedno chicane ? powiedz mi tylko co to znaczy "normalnie by dostali 3 i by było po wszystkiemu" ? prosze o wyjaśnienie tych nienormalnych rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
wez czlowieku spierd.alaj stad 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Co ci hamburgeiros wyrabiają. Tylko długie balony do nikogo. Się miotają, a taką Słowenię powinni zjeść i wysrać jeszcze w przerwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
kur.. co te jankesy graja!!! wypadaja jeszcze gorzej niz algieria...masakara jakas dzisiaj z tymi meczami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
postawilem na niemcow - serbia wygra,postawilem na USA - slowenia wygrywa   życie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
wez czlowieku spierd.alaj stad  nastepny ktory stracił pieniążki na niemcach i jeszcze przeklina bo mu kupon nie wszedł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Engel sobie tego tak nie wyobrazal 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|