Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Mr. Federer
Tak niszczy ze poza clay ostatni turniej wygral w pierwszej polowie 2009 czyli IW tongue od tamtej pory poza clay z zawodnikami z pierwszej 10tki ma 2-12 smile i wszystkiego kontuzjami sie nie da wytlumaczyc smile no niech nie gana tak po korcie nie kreci pilek tak tym topspinem to kontuzjowany tak czesto nie bedzie ...no ale jak tego nie bedzie robil to bedzie przegrywal nawet z robredo grin

powodzonka smile
piwo Kort trawiasty wszystko zweryfikuje wink piwo

W sumie to Rafa trafił bardzo trudną dla siebie drabinkę. Blake potrafił z nim walczyć, ale myślę, że na trawie Rafa go zniszczy. Trudno może być z Gulbisem jeśli ten będzie w dobrej formie, no i w 1/4 Soderling, z którym też może być trudno, także nie trafił najlepiej. Teoretycznie mógł trafić lepiej, ale jak da radę dojść do 1/2 finału to już nikt go nie powstrzyma wink

Bonus: Unibet
adingh #3945962 19/06/2010 19:46
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Originally Posted by adingh
Ogólnie to lepiej wygrać challenger za 80 punktów nawet kosztem drugiej rundy Wimbledonu smile

bo ja wiem czy lepiej ? Grać w takim ogórkowatym turnieju czy na najlepszej imprezie na swiecie, gdzie lepiej ?

no ale jak sie jest graczem bez ambicji jakim jest riba, to lepiej grac w bytomiu i ciułać te punkciki podobnie jak przysiezny.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by demon_fish
Originally Posted by adingh
Ogólnie to lepiej wygrać challenger za 80 punktów nawet kosztem drugiej rundy Wimbledonu smile

bo ja wiem czy lepiej ? Grać w takim ogórkowatym turnieju czy na najlepszej imprezie na swiecie, gdzie lepiej ?

no ale jak sie jest graczem bez ambicji jakim jest riba, to lepiej grac w bytomiu i ciułać te punkciki podobnie jak przysiezny.
Ale wygranie Bytomia nie zabrania mu gry w Wimbledonie !

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
demon

przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby Riba "walczyl balonami" na Wimb Przeciez zdąrzy smile

przy okazji wygra sobie drugi chelek w tym roku po Barlleta smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
# Azarenka - Makarova >>> http://sportstream24.com/watch_online_1
# Henin - Petkovic (WTA Hertogenbosch) >>> http://sportstream24.com/watch_online_6

adingh #3945971 19/06/2010 19:53
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
no nie zabrania gry, ale zamiast przygotowywac sie solidnie do tego najwiekszego turnieju na swiecie on woli grać w tym gównianym turnieju. A tak potrenował by troche na trawce i może by tego russella pyknął, a w kolejnej rundzie prawdopodobnie verdasco.

To już Kubot olewa te polskie chelendzery i woli grac w atp niż ten złamas riba wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,564
Likes: 10
narazie wyścigówki na ES

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
gdyby wiazal jakies duze nadzieje z Wimb to by do Bytomia nie przyjechal grin smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Originally Posted by Mr. Federer
demon

przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby Riba "walczyl balonami" na Wimb Przeciez zdąrzy smile

przy okazji wygra sobie drugi chelek w tym roku po Barlleta smile

no tak, ale zobacz sobie, że po wimbledonie on ma jeszcze sporo chelendzerów w ktorych broni punkty z zeszłego roku gdzie dochodził do finału lub go wygrywał. Po co on sobie dokłada kolejne punkty do obrony na przyszły rok i to w takim mało eksluzywnym miejscu jak bytom ? laugh Jak już tu dużo razy wspominałem, jak ja bym był tenisistą nr.90 na świecie to na pewno w bytomiu bym tak nie szalał wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Dlatego Ty jestes demon fish a on jest "baloniarz" Riba grin i bądz spokojny pewnie wie co robi wink

Szkoda ze tylko nie martwi sie o Twoje konto u buka i dzis wygral. Drań mad

smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
W przyszłym sezonie już nie będzie bronił punktów z Bytomia, bo prawdopodobnie będzie grał więcej turniejów ATP smile

adingh #3945994 19/06/2010 20:08
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
I na koniec zeby nie bylo gralem ten dzisiejszy mecz Riba-janowicz , gralem oczywiscie Ribe juz wczoraj na kuponie z Pospisilem ale tam tez byla Anglia crazy wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Mr. Federer
I na koniec zeby nie bylo gralem ten dzisiejszy mecz Riba-janowicz , gralem oczywiscie Ribe juz wczoraj na kuponie z Pospisilem ale tam tez byla Anglia crazy wink
I nie dziwię ci się, bo kurs był świetny wink Gdyby nie ta zagadka z Wimbledonem to taki kurs był by wręcz promocją wink , bo Riba umiejętnościami przewyższa Janowicza szczególnie na clayu.

adingh #3946000 19/06/2010 20:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Ta wygrana w Bytomiu da mu awans do pierwszej 80 gdzie jeszcze nigdy nie był wink Chociaż jeszcze nic nie wiadomo, bo z Pospisilem nie będzie miał tak łatwo jakby miał z Bagnisem. A finał prawdopodobnie z Bachingerem.

adingh #3946003 19/06/2010 20:15
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Pon 6/21 4085 O. Hernandez 5.770
02:00 AM 4086 I. Dodig 1.182

laugh taki kurs na Dodiga w Wielkim Szlemie, kto by się spodziewał laugh

adingh #3946006 19/06/2010 20:16
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Makaron jedziemy boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
sneider lub van bommell pierwszy gol boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Makarova 2bp boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Bagnis już gra z Bachingerem i 2*:0 30:0 prowadzi wink

adingh #3946013 19/06/2010 20:19
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Brawo Makarova!

Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1