|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Tak niszczy ze poza clay ostatni turniej wygral w pierwszej polowie 2009 czyli IW  od tamtej pory poza clay z zawodnikami z pierwszej 10tki ma 2-12  i wszystkiego kontuzjami sie nie da wytlumaczyc  no niech nie gana tak po korcie nie kreci pilek tak tym topspinem to kontuzjowany tak czesto nie bedzie ...no ale jak tego nie bedzie robil to bedzie przegrywal nawet z robredo  powodzonka   Kort trawiasty wszystko zweryfikuje  W sumie to Rafa trafił bardzo trudną dla siebie drabinkę. Blake potrafił z nim walczyć, ale myślę, że na trawie Rafa go zniszczy. Trudno może być z Gulbisem jeśli ten będzie w dobrej formie, no i w 1/4 Soderling, z którym też może być trudno, także nie trafił najlepiej. Teoretycznie mógł trafić lepiej, ale jak da radę dojść do 1/2 finału to już nikt go nie powstrzyma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
Ogólnie to lepiej wygrać challenger za 80 punktów nawet kosztem drugiej rundy Wimbledonu  bo ja wiem czy lepiej ? Grać w takim ogórkowatym turnieju czy na najlepszej imprezie na swiecie, gdzie lepiej ? no ale jak sie jest graczem bez ambicji jakim jest riba, to lepiej grac w bytomiu i ciułać te punkciki podobnie jak przysiezny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ogólnie to lepiej wygrać challenger za 80 punktów nawet kosztem drugiej rundy Wimbledonu  bo ja wiem czy lepiej ? Grać w takim ogórkowatym turnieju czy na najlepszej imprezie na swiecie, gdzie lepiej ? no ale jak sie jest graczem bez ambicji jakim jest riba, to lepiej grac w bytomiu i ciułać te punkciki podobnie jak przysiezny. Ale wygranie Bytomia nie zabrania mu gry w Wimbledonie !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
demon przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby Riba "walczyl balonami" na Wimb Przeciez zdąrzy  przy okazji wygra sobie drugi chelek w tym roku po Barlleta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2010
Posty: 274 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
no nie zabrania gry, ale zamiast przygotowywac sie solidnie do tego najwiekszego turnieju na swiecie on woli grać w tym gównianym turnieju. A tak potrenował by troche na trawce i może by tego russella pyknął, a w kolejnej rundzie prawdopodobnie verdasco. To już Kubot olewa te polskie chelendzery i woli grac w atp niż ten złamas riba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
gdyby wiazal jakies duze nadzieje z Wimb to by do Bytomia nie przyjechal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
demon przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby Riba "walczyl balonami" na Wimb Przeciez zdąrzy  przy okazji wygra sobie drugi chelek w tym roku po Barlleta  no tak, ale zobacz sobie, że po wimbledonie on ma jeszcze sporo chelendzerów w ktorych broni punkty z zeszłego roku gdzie dochodził do finału lub go wygrywał. Po co on sobie dokłada kolejne punkty do obrony na przyszły rok i to w takim mało eksluzywnym miejscu jak bytom ?  Jak już tu dużo razy wspominałem, jak ja bym był tenisistą nr.90 na świecie to na pewno w bytomiu bym tak nie szalał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Dlatego Ty jestes demon fish a on jest "baloniarz" Riba  i bądz spokojny pewnie wie co robi  Szkoda ze tylko nie martwi sie o Twoje konto u buka i dzis wygral. Drań  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
W przyszłym sezonie już nie będzie bronił punktów z Bytomia, bo prawdopodobnie będzie grał więcej turniejów ATP 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
I na koniec zeby nie bylo gralem ten dzisiejszy mecz Riba-janowicz , gralem oczywiscie Ribe juz wczoraj na kuponie z Pospisilem ale tam tez byla Anglia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
I na koniec zeby nie bylo gralem ten dzisiejszy mecz Riba-janowicz , gralem oczywiscie Ribe juz wczoraj na kuponie z Pospisilem ale tam tez byla Anglia  I nie dziwię ci się, bo kurs był świetny  Gdyby nie ta zagadka z Wimbledonem to taki kurs był by wręcz promocją  , bo Riba umiejętnościami przewyższa Janowicza szczególnie na clayu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ta wygrana w Bytomiu da mu awans do pierwszej 80 gdzie jeszcze nigdy nie był  Chociaż jeszcze nic nie wiadomo, bo z Pospisilem nie będzie miał tak łatwo jakby miał z Bagnisem. A finał prawdopodobnie z Bachingerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Pon 6/21 4085 O. Hernandez 5.770 02:00 AM 4086 I. Dodig 1.182  taki kurs na Dodiga w Wielkim Szlemie, kto by się spodziewał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Makaron jedziemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,490 |
sneider lub van bommell pierwszy gol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Makarova 2bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Bagnis już gra z Bachingerem i 2*:0 30:0 prowadzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|