Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 42 1 2 24 25 26 27 28 41 42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
no to zwrocik smile a niedługo Gollob i Hampel jadą boks

mial mi woffinden over 3 zamykac kupon

i dupa przez glupote swoja

koniec bukmacherki do 22 czerwca czekam na rozliczenie dlugo terminowego zakladu


Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
no to zwrocik smile a niedługo Gollob i Hampel jadą boks
Miedzinski namiesza smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by kobay
under i remis

grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
ja gram dunczykow wiec sobie podarujcie typ na nich bo w przelamanie Moje to nawet ja juz nie wierze frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ku.rwa 3 tripel i znowu 1 mecz

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
bez endu bez endu, widze te reklame to dodatkowo mnie wkórwia, i mam ochote wyierddolic tv przez okno WUWUZELE wwwwwwwwwwwwwwwww

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by kardynal20
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
no to zwrocik smile a niedługo Gollob i Hampel jadą boks

mial mi woffinden over 3 zamykac kupon

i dupa przez glupote swoja

koniec bukmacherki do 22 czerwca czekam na rozliczenie dlugo terminowego zakladu


jakiego, jeśli to nie tajemnica?

pochwal się smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by Szewa
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej laugh

To chyba musisz naprawde sporo chlac codziennie od 13 skoro te mecze Ci sie podobaja... Na trzezwo nie daje rady "podziwiac" tych artystow futbolu...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dobre mistrzostwa można poznać po tym jak się kończą, a nie rozpoczynają.

Ja słabiutko pamiętam jak wyglądała rywalizacja w grupach na poprzednich mundialach. Prawdziwe emocje dopiero w fazie pucharowej mnie łapią.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Originally Posted by Szewa
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej laugh

zdecydowanie popieram ... bez niezdrowych emocji

no ale codziennej tasiemki to se nie mogę podarować, ale nie liczę na wygraną tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by AMATORnowicjusz
ja gram dunczykow wiec sobie podarujcie typ na nich bo w przelamanie Moje to nawet ja juz nie wierze frown

Ojro na poprzedniej stronie już wydał wyrok na duńczyków wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Szewa
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej laugh
laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Buahah, nie moge z tego bambusa w studiu laugh laugh laugh

Ale inteligent laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by kobay
Originally Posted by kobay
under i remis

grin
piwo gratulacje aplauz

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Potrzebuje zapisu meczu Ghany minuta po minucie, ale nie ze strony fifa.com, bo mają błąd i buki na tej podstawie źle rozliczyli zakład. Może ktoś zna stronę, która minute po minucie opisywała akcje?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by barciu
Originally Posted by Szewa
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej laugh

To chyba musisz naprawde sporo chlac codziennie od 13 skoro te mecze Ci sie podobaja... Na trzezwo nie daje rady "podziwiac" tych artystow futbolu...
Wczorajsza gra Algierii czy dzisiejsza Australii bardzo mi się podobała. Nie wiem, może coś ze mną jest nie tak, ale samo obserwowanie taktyki sprawia mi również sporo radości, nie tylko strzelane bramki. Poza tym oglądając mecze miejmy świadomość, że nie każdy zespół wychodzi na boisko z zamiarem strzelenia dziesięciu goli. Niektórym wystarcza remis i dlatego taką wagę przywiązują do defensywy. Druga sprawa: faworyci mają świadomość tego, że dojście do finału to konieczność rozegrania siedmiu spotkań. Trzeba umiejętnie szafować siłami, bo nie sztuką jest się wystrzelać w pierwszym meczu, zostawiając przy okazji kupę zdrowia na boisku. Dojdą kontuzje, zmęczenie, kartki i nie będzie miał kto grać w fazie pucharowej. Pamiętajmy o tym.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że trafiają się mecze kiepskie, jak w pierwszej kolejce, czy dzisiejsza pierwsza połowa meczu Holendrów. Ale generalnie nie narzekam i od kilku dni z przyjemnością oglądam każdy mecz smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by AMATORnowicjusz
ja gram dunczykow wiec sobie podarujcie typ na nich bo w przelamanie Moje to nawet ja juz nie wierze frown

Ojro na poprzedniej stronie już wydał wyrok na duńczyków wink


czyli kumulacja zlych emocji albo dwa minusy daja plus hmm .. nie wiem ale patrzac na to jak gral kamerun w pierwszym meczu to jakos te Duny kuszza choc ich wypocin z Pomaranczowymi nie widzialem niestety jak to wygladalo?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Qcz
Potrzebuje zapisu meczu Ghany minuta po minucie, ale nie ze strony fifa.com, bo mają błąd i buki na tej podstawie źle rozliczyli zakład. Może ktoś zna stronę, która minute po minucie opisywała akcje?
www.livescore.com [livescore.com]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by barciu
Originally Posted by Szewa
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej laugh

To chyba musisz naprawde sporo chlac codziennie od 13 skoro te mecze Ci sie podobaja... Na trzezwo nie daje rady "podziwiac" tych artystow futbolu...
Wczorajsza gra Algierii czy dzisiejsza Australii bardzo mi się podobała. Nie wiem, może coś ze mną jest nie tak, ale samo obserwowanie taktyki sprawia mi również sporo radości, nie tylko strzelane bramki. Poza tym oglądając mecze miejmy świadomość, że nie każdy zespół wychodzi na boisko z zamiarem strzelenia dziesięciu goli. Niektórym wystarcza remis i dlatego taką wagę przywiązują do defensywy. Druga sprawa: faworyci mają świadomość tego, że dojście do finału to konieczność rozegrania siedmiu spotkań. Trzeba umiejętnie szafować siłami, bo nie sztuką jest się wystrzelać w pierwszym meczu, zostawiając przy okazji kupę zdrowia na boisku. Dojdą kontuzje, zmęczenie, kartki i nie będzie miał kto grać w fazie pucharowej. Pamiętajmy o tym.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że trafiają się mecze kiepskie, jak w pierwszej kolejce, czy dzisiejsza pierwsza połowa meczu Holendrów. Ale generalnie nie narzekam i od kilku dni z przyjemnością oglądam każdy mecz smile
jaki alkohol pijesz ? bo ja z tych co narzekają laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
cadiz po overa!

Strona 26 z 42 1 2 24 25 26 27 28 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1