|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
no to zwrocik  a niedługo Gollob i Hampel jadą  mial mi woffinden over 3 zamykac kupon i dupa przez glupote swoja koniec bukmacherki do 22 czerwca czekam na rozliczenie dlugo terminowego zakladu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
no to zwrocik  a niedługo Gollob i Hampel jadą  Miedzinski namiesza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
ja gram dunczykow wiec sobie podarujcie typ na nich bo w przelamanie Moje to nawet ja juz nie wierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ku.rwa 3 tripel i znowu 1 mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
bez endu bez endu, widze te reklame to dodatkowo mnie wkórwia, i mam ochote wyierddolic tv przez okno WUWUZELE wwwwwwwwwwwwwwwww
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
no to zwrocik  a niedługo Gollob i Hampel jadą  mial mi woffinden over 3 zamykac kupon i dupa przez glupote swoja koniec bukmacherki do 22 czerwca czekam na rozliczenie dlugo terminowego zakladu jakiego, jeśli to nie tajemnica? pochwal się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej  To chyba musisz naprawde sporo chlac codziennie od 13 skoro te mecze Ci sie podobaja... Na trzezwo nie daje rady "podziwiac" tych artystow futbolu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Dobre mistrzostwa można poznać po tym jak się kończą, a nie rozpoczynają.
Ja słabiutko pamiętam jak wyglądała rywalizacja w grupach na poprzednich mundialach. Prawdziwe emocje dopiero w fazie pucharowej mnie łapią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej  zdecydowanie popieram ... bez niezdrowych emocji no ale codziennej tasiemki to se nie mogę podarować, ale nie liczę na wygraną 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja gram dunczykow wiec sobie podarujcie typ na nich bo w przelamanie Moje to nawet ja juz nie wierze  Ojro na poprzedniej stronie już wydał wyrok na duńczyków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
 gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Potrzebuje zapisu meczu Ghany minuta po minucie, ale nie ze strony fifa.com, bo mają błąd i buki na tej podstawie źle rozliczyli zakład. Może ktoś zna stronę, która minute po minucie opisywała akcje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej  To chyba musisz naprawde sporo chlac codziennie od 13 skoro te mecze Ci sie podobaja... Na trzezwo nie daje rady "podziwiac" tych artystow futbolu... Wczorajsza gra Algierii czy dzisiejsza Australii bardzo mi się podobała. Nie wiem, może coś ze mną jest nie tak, ale samo obserwowanie taktyki sprawia mi również sporo radości, nie tylko strzelane bramki. Poza tym oglądając mecze miejmy świadomość, że nie każdy zespół wychodzi na boisko z zamiarem strzelenia dziesięciu goli. Niektórym wystarcza remis i dlatego taką wagę przywiązują do defensywy. Druga sprawa: faworyci mają świadomość tego, że dojście do finału to konieczność rozegrania siedmiu spotkań. Trzeba umiejętnie szafować siłami, bo nie sztuką jest się wystrzelać w pierwszym meczu, zostawiając przy okazji kupę zdrowia na boisku. Dojdą kontuzje, zmęczenie, kartki i nie będzie miał kto grać w fazie pucharowej. Pamiętajmy o tym. Nie zmienia to oczywiście faktu, że trafiają się mecze kiepskie, jak w pierwszej kolejce, czy dzisiejsza pierwsza połowa meczu Holendrów. Ale generalnie nie narzekam i od kilku dni z przyjemnością oglądam każdy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
ja gram dunczykow wiec sobie podarujcie typ na nich bo w przelamanie Moje to nawet ja juz nie wierze  Ojro na poprzedniej stronie już wydał wyrok na duńczyków  czyli kumulacja zlych emocji albo dwa minusy daja plus hmm .. nie wiem ale patrzac na to jak gral kamerun w pierwszym meczu to jakos te Duny kuszza choc ich wypocin z Pomaranczowymi nie widzialem niestety jak to wygladalo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Potrzebuje zapisu meczu Ghany minuta po minucie, ale nie ze strony fifa.com, bo mają błąd i buki na tej podstawie źle rozliczyli zakład. Może ktoś zna stronę, która minute po minucie opisywała akcje? www.livescore.com [livescore.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
A mi się podoba, nie stawiam i nie muszę ulegać fałszywym emocjom. Fajnie się ogląda większość spotkań od II kolejki, alkohol się leje, czego chcieć więcej  To chyba musisz naprawde sporo chlac codziennie od 13 skoro te mecze Ci sie podobaja... Na trzezwo nie daje rady "podziwiac" tych artystow futbolu... Wczorajsza gra Algierii czy dzisiejsza Australii bardzo mi się podobała. Nie wiem, może coś ze mną jest nie tak, ale samo obserwowanie taktyki sprawia mi również sporo radości, nie tylko strzelane bramki. Poza tym oglądając mecze miejmy świadomość, że nie każdy zespół wychodzi na boisko z zamiarem strzelenia dziesięciu goli. Niektórym wystarcza remis i dlatego taką wagę przywiązują do defensywy. Druga sprawa: faworyci mają świadomość tego, że dojście do finału to konieczność rozegrania siedmiu spotkań. Trzeba umiejętnie szafować siłami, bo nie sztuką jest się wystrzelać w pierwszym meczu, zostawiając przy okazji kupę zdrowia na boisku. Dojdą kontuzje, zmęczenie, kartki i nie będzie miał kto grać w fazie pucharowej. Pamiętajmy o tym. Nie zmienia to oczywiście faktu, że trafiają się mecze kiepskie, jak w pierwszej kolejce, czy dzisiejsza pierwsza połowa meczu Holendrów. Ale generalnie nie narzekam i od kilku dni z przyjemnością oglądam każdy mecz  jaki alkohol pijesz ? bo ja z tych co narzekają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|