|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
mam do wyboru 2 typy dania albo over? co lepsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
mam do wyboru 2 typy dania albo over? co lepsze? kapcie, piwo i tv. nie graj na siłę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
mam do wyboru 2 typy dania albo over? co lepsze? kapcie, piwo i tv. nie graj na siłę  ale ja uwazam ze oba maja bardzo podobne szanse wejscia dlatego cos sobie wybiore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
over, 10,5 cornerów niexle wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Żadne tam na siłę... Dania DNB @ 1,9 na pełnej qrwie  Kamerun nie dość, że gra piach to i atmosfery ni ma. Piłkarze krytykują trenera, skończą jak Francja - po trzech meczach zjazd na bazę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
sa zaklady na posiadanie pilki w meczu dunczykow w unibecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Drużyny które grały beznadziejnie w pierwszych meczach:
Francja , Grecja , Algieria , Australia , Serbia , Kamerun , Nowa Zelandia , Słowacja
Drugie mecze:
Francja - jeszcze gorzej Grecja - dużo lepiej, wygrana Algieria - dużo lepiej, sprawili senację Australia - dużo lepiej Serbia - dużo lepiej, wygrana, niespodzianka Kamerun - ??
Jeśli stawiacie na Danię tylko dlatego, że Kamerun fatalnie grał pierwszy mecz to możecie się zdziwić. Tu mecz meczowi nierówny, każdy mecz to osobna historia. A na papierze Kamerun wygląda lepiej od duńczyków. Sparingi przed MŚ też wyglądają dużo lepiej. To że mecz im nie wyszedł, nie znaczy, że dzisiaj też nie wyjdzie.
Zresztą ile drużyn zaprezentowało dwa różne oblicza w ciągu swoich dwóch meczów.
Ja już nie stawiam, ale gdybym miał stawiać to prędzej na Kamerun niż Danię. Dlatego dziwi mnie trochę takie ciśnienie na Danię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
overek rogów poszedł  Jakby to powiedział Ojro strzeliłem 'analkę' i tak mi wyszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Cos godnego polecenia na mecz? Jakies posiadanie pilki, faule, kartki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Kurzajewski to ma robotę  Twój wczorajszy drink, gin + kaktusowy  muszę przyznać, że średnio mi smakuje z kaktusem. wolę z toniciem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie gram tego meczu, ale Bzyku przedstawił ciekawe spostrzeżenia. Z drugiej strony, patrze na tabele i wynika z nich, że jeżeli ktos może awansować z krajów afrykańskich, to właśnie ( jak wygra ) Kamerun. Ale serce mówi Dania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
gdybym musial to zagralbym na kamerun oraz kamerun hc-1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
mam do wyboru 2 typy dania albo over? co lepsze? kapcie, piwo i tv. nie graj na siłę  to wy chodzicie w kapciach... no chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
qurwa tam Etoo ma więcej widzę do powiedzenia niż ktokolwiek...nie wrózy to nic dobrego, Dania wygi i ofensywanie nastawieni...czy dynamit odpali?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Właściwie jedyne co przemawia dla mnie za Danią to fakt, że grają z czarnymi.
Czarni potrafią koncertowo spier*olić wszystko co im się poda na tacy (Ghana). Czasem któremuś coś odbija (ten z Nigerii). Mentalnie są słabi - jakieś niepowodzenie i każdy zaczyna ciągnąć w swoją stronę olewając resztę (Francja). To jest szansa Duńczyków, że w Kamerunie też coś takiego odwalą. Ale jeśli nie, to moim zdaniem prędzej wygra Kamerun.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
BBBBzzzzzzzzzzzzzzzzz witam po nieobecności na forum od piątkowego poranku  Niemcy ominięte (co pisałem )  USA ominięte (co pisałem)  Anglia wyłożyła jedno combo za 6/10 (i to dla mnie jak na razie największa niespodzianka w tym turnieju)  Holandia  i kombo dalej w grze  Ghana nawet nie miałem zamiaru przyglądać się temu meczowi. Dania bez betów  Buki ogromne piwo  za zajebiście pozaniżane kursy zniechęcające do jakichkolwiek betów na faworytów. Na razie mundial milutki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
=====<() BZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Wywalić wszystkie afrykańskie teamy z mistrzostw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
etooo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|