Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#39480 27/12/2002 00:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Jaki buk ma najlepszych oddsmakersow do ustalania kursow ma dana lige ?
Wydaje sie ze liczac wszystkie sporty najlepsi okazuja sie z Hilla.

Liga Anglielska - Hill ?

Ktore buki najlepiej oceniaja szanse na dana lige ?

Bonus: Unibet
#39481 27/12/2002 02:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Musiałbym sprawdzić dane z dłuższego okresu czasowego, ale jeśli chodzi o ligę hiszpańską to Shawn z Pinnacle powinien być jednym z lepszych.

#39482 27/12/2002 02:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Uff kopalem w archiwum az znalazlem to co napisal kiedys uQ$:

- Ausrtia (Interwetten, Bet&Win)
- Niemcy (Oddset, Sportwetten Gera)
- Włochy (Snai, Globet, Lionbets, Eurobet)
- Anglia (Hill, Ladbrokes, Littlewoods, Blue Square, Eurobet)
- Dania (Playoff, Denmark)
- Szwecja (Expekt, Sweden)
- Norwegia (Norway, Yabet)
- Finlandia (PAF, Veikkaus)
- Czechy (Fortuna, Chance, Tipsport, Maxi-tip)
- Słowacja (Nike, Formula, Horizont, Vix, Reno2000)
- Rosja (Fonbet)

Słowenia:
http://www.sportna-loterija.si

Chorwacja:
http://www.ps-kladionica.hr

Jugosławia:
http://www.atlantik.co.yu

Węgry:
http://www.tippmix.hu

Czechy:
http://www.chance.cz http://www.tipsport.cz
http:/www.fortuna-sazky.cz http://www.maxi-tip.cz

Słowacja:
http://www.nike.sk
http://www.terno.sk
http://www.formula.sk
http://www.horizont-tip.sk
http://www.reno2000.sk

Irlandia:
http://www.netbetireland.com
http://www.paddypower.com

Włochy:
http://www.snaisport.com
http://www.globet.com
http://www.lionbets.com
http://www.match-point.it

Rosja:
http://www.fonbet.com
http://www.marathonbet.com
http://www.plus.uch.net
http://www.setcrp.ru/game/pitstop
http://www.parimatch.com http://www.ucon.ru

Ukraina:
http://www.marathonbet.com

Norwegia:
http://www.norsk-tipping.no

Szwecja:
http://www.svenskaspel.se

Dania:
http://www.tips.dk

#39483 27/12/2002 14:48
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Podobno Intertops ma niezłego goscia o asian handicap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Conrad a ten Shawn z Pinnacle ustawia asiany czy zwykłe kursy.
A czy u Ciebie w firmie nie ma takich guru?
Czy nikt nie czuje się bardzo mocny w lidze austriackiej hokej/piłka a może w innych ligach...?
A sporty zimowe , wszak Austriaccy bukmacherzy powinni tu być dość mocni.
Możesz parę zdań jak to u was wygląda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#39484 27/12/2002 17:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Muszę się spytać Shawna czy wystawia 1x2 czy tylko handicapy. Mogę dodać, że w Pinnacle są dobre kobitki od ruskiej ligi tak więc warto sprawdzić tam mecze w europejskich pucharach z udzialem drużyn z Moskwy.

Jeśli chodzi o sporty zimowe i austriackie buki to czasami zdarzają się tam niezłe okazje. Chyba Admiral wystawia na skoki niezłe rodzynki.

#39485 27/12/2002 18:18
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Conrad małe pytanko, umieszczaż gdzieś swoje typy, jestem strasznie ciekaw tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak coś to podrzuc linki i ponawiam pytanko o dział Las Vegas!

#39486 27/12/2002 19:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witam,

Większość swoich typów nie podaję. Być może to się zmieni od przyszłego sezonu - zobaczymy.

#39487 31/12/2002 05:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Conrad moze to glupio zabrzmi ale czy ty "zyjesz" z bukmacherki? Nie chce zebys sie poczul urazony moja ciekawoscia,ale zastanawia mnie to zwazywszy ze grasz w tak wielu firmach i masz w nich niezle koneksje.Jesli niechcesz nie odpowiadaj na moje pytanie ale jesli jednak udzielisz odpowiedzi to wyjasnij mi czy twoim zdaniem mozna z tego wyzyc i traktowac to w kategoriach "zawodu"
Pozdrawiam
Geese

#39488 31/12/2002 15:24
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Może Conradem nie jestem, ale według mnie, lepiej geese jak nie będziesz traktować bukmacherki jako stałego źródła dochodu. Na twoim miejscu poszukałbym pracy w której wypłacają pieniądze do ręki, a bukmacherką proponuje zająć się czysto rekreacyjnie, tak jak ja to robię od pewnego czasu.

Pozdrawiam

SLAV

#39489 10/04/2003 15:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Uff wreszcie znalzałem temat, który pasuje do mojego postu. Podaję link, do strony, z której można ściągną naukową pracę analizującą Proces tworzenia kursów . Praca powstała w Instytucie Ekonomi w Dublinie i oparta jest na przykładzie wyścigów konnych.

Pracy jeszcze nie czytałem, ale wygląda poważnie.
Wskazana bardzo dobra znajomość angielskiego i matematyki.

Miłej lektury.
Pozdrawiam

Optimal Determination of Bookmakers' Betting Odds: Theory and Tests [econserv2.bess.tcd.ie]


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker), 2,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,471
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1