Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3954990 23/06/2010 00:24
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222
Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Witam pozwoliłem sobie założyć nowy temat. bo myśle mam ciekawą inicjatywe. a mianowicie http://www.cmrev.com...010-_save_.html trafiłem dziś na ten plik. i pomyslalem czemu by nie zoorganizowac takich Mistrzostw fm-maniaków potrzebne jest 32 osoby no i mocne łacze. gra by sie odbywala w wyznaczonym czasie a gdybysmy nagodnili mozna by rozgrywac mecze w czasie rzeczywistym. czyli np wtedy kiedy sa cwiecfinały tego dnia i my rozgrywamy. wiadomo ze nie kazdy akurat moze byc dostepny ale to wszystko jest do dogadania. Czy sa chetne osoby do takiej rozgrywki ? mi sie ten pomysl podoba ale samemu grac to nie to samo co w 32 osoby.

Wiec prosze o zapisy w tym temacie. i jesli ktoś moze hostowac to prosze o takie info.



edit: oczywiscie mozna tez dodac do tego jakas otoczke. wywiady opisy meczów. nagłowki w gazetach, i

Zapraszam do dołaczania na hamachi

nazwa - WC2010fm
hasło - gram

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222
Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
ehh ten brak edycji tu wklejam dobry link http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/World-Cup-2010-_save_.html

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222
Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
z powodu dużej liczby chetnych rejestracja jest zamknieta laugh


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, forty, donic, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa), 1,374 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1