|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Witam pozwoliłem sobie założyć nowy temat. bo myśle mam ciekawą inicjatywe. a mianowicie http://www.cmrev.com...010-_save_.html trafiłem dziś na ten plik. i pomyslalem czemu by nie zoorganizowac takich Mistrzostw fm-maniaków potrzebne jest 32 osoby no i mocne łacze. gra by sie odbywala w wyznaczonym czasie a gdybysmy nagodnili mozna by rozgrywac mecze w czasie rzeczywistym. czyli np wtedy kiedy sa cwiecfinały tego dnia i my rozgrywamy. wiadomo ze nie kazdy akurat moze byc dostepny ale to wszystko jest do dogadania. Czy sa chetne osoby do takiej rozgrywki ? mi sie ten pomysl podoba ale samemu grac to nie to samo co w 32 osoby. Wiec prosze o zapisy w tym temacie. i jesli ktoś moze hostowac to prosze o takie info. edit: oczywiscie mozna tez dodac do tego jakas otoczke. wywiady opisy meczów. nagłowki w gazetach, i Zapraszam do dołaczania na hamachi nazwa - WC2010fm hasło - gram
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
z powodu dużej liczby chetnych rejestracja jest zamknieta 
|
|
|
Link skopiowany do schowka