Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 136 1 2 7 8 9 10 11 135 136
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Panowie mam pytanie do obeznanych w tenisa.
Czy taki wybór na dzisiaj wydaje Wam się rozsądny?
Monfilis
Djokovic
ZvonareVa

Bonus: Unibet
aaaas #3956620 23/06/2010 19:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Mudżyn i Djok powinni dac rade, a co do bab to sie nie wypowiadam laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
o.k. zobaczymy...jestem zdania że Berankis powalczy....a tiebreaki całkiem możliwe....widze szanse dla Litwina....Lopez faworytem.....ale kurs to nie wygląda mi na żadne promo......

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Dzięki AlexDelPiero, mam ostatnio dobrą passę i zastanawiam się kiedy zostanie ona zastopowana laugh

aaaas #3956624 23/06/2010 19:05
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Originally Posted by aaaas
Panowie mam pytanie do obeznanych w tenisa.
Czy taki wybór na dzisiaj wydaje Wam się rozsądny?
Monfilis
Djokovic
ZvonareVa
zamiast Zvonariewej....wziąłbym Kirilenko.....ładniejsza dziewczyna.......

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Ja gram Over 36,5 gemów w meczu Przysiężnego. Obaj w znakomitej formie serwisowej byli w 1 meczach i obaj z przeciętnym returnem. Już nie mówię o tym, że Michał powinien seta urwać. Widzę tutaj przyynajmniej dwa 7-5, lub coś w stylu, więc typ powinien wyjść.

Oprócz tego Schuettler boks i Denko z challengerowcem :> Brandsem. Rusek nie radził sobie z Andersonem, bo totalnie nie miał szans odbierać jego serwisów przez długi okres, a tutaj z Brandsem powinno być w tej materii lepiej, co zaowocuje rozrzuceniem go po korcie

Myśle jeszcze nad więcej niż 3,5 seta w meczu Berankis - Lopez i starym poczciwym Arnaud Clementem.
Chyba zrezygnuje z typu więcej niż 3,5 seta w meczu Kohl - Gaba, ale to też kuszące!: D

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ale Zvonka od Kiri o wiele lepsza.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
jaki serwer polecacie na wgranie darmowego zdjęcia żeby wstawić tutaj na forum?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Kamilosx
Denko z challengerowcem :> Brandsem. Rusek nie radził sobie z Andersonem, bo totalnie nie miał szans odbierać jego serwisów przez długi okres, a tutaj z Brandsem powinno być w tej materii lepiej, co zaowocuje rozrzuceniem go po korcie

Z tym, że Brands to właśnie fantastycznie serwuje, na tym opiera swoją grę, więc może być równie ciężko.

aaaas #3956634 23/06/2010 19:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by aaaas
jaki serwer polecacie na wgranie darmowego zdjęcia żeby wstawić tutaj na forum?


A to ma jakieś znaczenie? Ja robię przez fotosik. Choć pewnie są lepsze.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Originally Posted by młody gniewny
ale Zvonka od Kiri o wiele lepsza.
nie zawsze....też ma swoje dni......

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Panowie prośba jest dajcie ze dwa peff typy na over 3,5 seta na dziś bo mnie już głowa zaczyna napie..... smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Petzschner P. - Kubot L. 24-06-10 12:00 1,30 3,20 hmmm ... mozna chyba Łukasza po takim kursie juz dzis zagrac ? smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by aaaas
jaki serwer polecacie na wgranie darmowego zdjęcia żeby wstawić tutaj na forum?


A to ma jakieś znaczenie? Ja robię przez fotosik. Choć pewnie są lepsze.

Nie wiem bo ja nie znan żadnego, wpisałem w gogole to mi wyskoczyło sporo. ale nei wiem który wybrać bo albo trzeba się rejestorwać albo jakieś logo się nakłada

aaaas #3956641 23/06/2010 19:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,450
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,450
roger pewka?

tyks #3956642 23/06/2010 19:13
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
zwlekalem z tą kontra na Linsted/Tecau.....Bah rozwiązał problem....zabrał ofertę debli meskich.......

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Originally Posted by betowiec
roger pewka?
za 1.01 ? laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by ARTUROS8
Panowie prośba jest dajcie ze dwa peff typy na over 3,5 seta na dziś bo mnie już głowa zaczyna napie..... smile
u przysieznego powinien izi byc

Dindek #3956652 23/06/2010 19:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
noe nie chce mi sie wierzyc ze dzis wieczorem w wiadomosciach sportowcyh bede znow widzial Fibaka i beda mowic o wielkim sukcesie i awansie do 3 rundy Polaka na Wimbledonie.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Kamilosx
Denko z challengerowcem :> Brandsem. Rusek nie radził sobie z Andersonem, bo totalnie nie miał szans odbierać jego serwisów przez długi okres, a tutaj z Brandsem powinno być w tej materii lepiej, co zaowocuje rozrzuceniem go po korcie

Z tym, że Brands to właśnie fantastycznie serwuje, na tym opiera swoją grę, więc może być równie ciężko.

Z tego co go widziałem to nie jest to drewno-automat do wystrzeliwania asów na które nie da się odpowiedzieć typu Isner, czy właśnie Anderson.

Strona 9 z 136 1 2 7 8 9 10 11 135 136

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, rafal08, Lukasz111, poozon, latajaca_holenderka), 2,984 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1