Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 136 1 2 8 9 10 11 12 135 136
Dindek #3956656 23/06/2010 19:20
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
przydałaby się jakaś notka kogoś kto trochę oglądał spotkań z 1 rundy, bo było parę fajnych wyników i teraz tak na prawdę nie wiemy czy to czyjaś dobra gra, czy może uraz zdrowotny przeciwnika

a które mecze miałem na myśli ? oprócz Przysiężnego, o którym ktoś pisał, że Ljuba problemy z plecami i serwisem, to takim meczem jest chociażby Seppi - Almagro ( coś tu za gładko ), zdziwiło mnie, że Lacko tak gładko ograł Bagietę, Brands 3-0 z Andreevem też dziwne, co wczoraj pokazał Fognini, to już w ogóle niesamowite zaskoczenie, dlaczego Benneteau ledwo wygrał z przegrywającym od dawna wszystko Vliegenem ...

jeśli ktoś coś widział i ma jakieś spostrzeżenia, to bardzo chętnie bym je usłyszał .... a i jeszcze może coś o Evansie i Montanesie, bo z jednej strony wiem, kogo tu mam zagrać, a z drugiej chciałbym usłyszeć może coś o ich 1 rundzie

Bonus: Unibet
Dindek #3956657 23/06/2010 19:22
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by ARTUROS8
Panowie prośba jest dajcie ze dwa peff typy na over 3,5 seta na dziś bo mnie już głowa zaczyna napie..... smile
u przysieznego powinien izi byc
troicki-melzer, też grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by Kamilosx
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Kamilosx
Denko z challengerowcem :> Brandsem. Rusek nie radził sobie z Andersonem, bo totalnie nie miał szans odbierać jego serwisów przez długi okres, a tutaj z Brandsem powinno być w tej materii lepiej, co zaowocuje rozrzuceniem go po korcie

Z tym, że Brands to właśnie fantastycznie serwuje, na tym opiera swoją grę, więc może być równie ciężko.


Z tego co go widziałem to nie jest to drewno-automat do wystrzeliwania asów na które nie da się odpowiedzieć typu Isner, czy właśnie Anderson.


Jest. Ale poziom serwisu bliższy Andersonowi, niż Isnerowi.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Rusedski
przydałaby się jakaś notka kogoś kto trochę oglądał spotkań z 1 rundy, bo było parę fajnych wyników i teraz tak na prawdę nie wiemy czy to czyjaś dobra gra, czy może uraz zdrowotny przeciwnika

a które mecze miałem na myśli ? oprócz Przysiężnego, o którym ktoś pisał, że Ljuba problemy z plecami i serwisem, to takim meczem jest chociażby Seppi - Almagro ( coś tu za gładko ), zdziwiło mnie, że Lacko tak gładko ograł Bagietę, Brands 3-0 z Andreevem też dziwne, co wczoraj pokazał Fognini, to już w ogóle niesamowite zaskoczenie, dlaczego Benneteau ledwo wygrał z przegrywającym od dawna wszystko Vliegenem ...

jeśli ktoś coś widział i ma jakieś spostrzeżenia, to bardzo chętnie bym je usłyszał .... a i jeszcze może coś o Evansie i Montanesie, bo z jednej strony wiem, kogo tu mam zagrać, a z drugiej chciałbym usłyszeć może coś o ich 1 rundzie
Foggini po prostu wypunktował zza końcowej lini nieporadne ataki Dasco, ale leci w nastepnej, tylko nie wiem z kim:)

Azazel #3956661 23/06/2010 19:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
kursy na Lu w dół grin

qenius #3956665 23/06/2010 19:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Pytanie do ogarniętych w temacie, czy Babolat ma swoje sklepy w Polsce?

qenius #3956666 23/06/2010 19:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
genius jakas peffa na livie do filipinskiego kosza? laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Originally Posted by Piostar
Pytanie do ogarniętych w temacie, czy Babolat ma swoje sklepy w Polsce?
http://tenis.shop.pl/babolat/index.php5 tu jest cos

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by AlexDelPiero
genius jakas peffa na livie do filipinskiego kosza? laugh
2 razy zagrałem i dwie wtopy laugh

Azazel #3956670 23/06/2010 19:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by AlexDelPiero
genius jakas peffa na livie do filipinskiego kosza? laugh
2 razy zagrałem i dwie wtopy laugh
wink

dzis Ginebra po @2.5 pobrana wink

w pierwszym meczu, pogrom zgodnie z przewidywaniami wink

Azazel #3956671 23/06/2010 19:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tak, ale internetowe. Zależy mi na takich "naziemnych"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Originally Posted by Piostar
Tak, ale internetowe. Zależy mi na takich "naziemnych"
rakieta sie spsula? tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
a propos Filipin, to spec od tej ligi na BA typuje -3 Derby
http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?p=1105146#post1105146

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Bopanna/Qureshi

Ktoś gra na nich?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
czy znajde gdzies skrot meczu Lu z Zebellosem?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by AlexDelPiero
Originally Posted by Piostar
Tak, ale internetowe. Zależy mi na takich "naziemnych"
rakieta sie spsula? tongue


Tak.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
czemu na Shvedowa taki kurs?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by AlexDelPiero
a propos Filipin, to spec od tej ligi na BA typuje -3 Derby
http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?p=1105146#post1105146
I don't think Kings will score many points today, also I think 177 will go under.

zajebisty argument na under wink

Kings and Llmados another tough game, and I expect today Llmados to preval.

jeszcze lepszy smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Piostar moze zadzwon do nich i sie zapytaj czy wysylaja do serwisu:

Babolat Polska - Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha
Email: [email protected], WWW: http://www.babolat.pl, http://tenis.shop.pl
Tel. (0-91) 486 29 20 - 29 (w godz. 8-16), Fax. (0-91) 487 37 38
ul. Czorsztyńska 30, 71-163 Szczecin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Gdzie w TV znajdę Wimbledon? Eurosport myślałem że ma w ofercie ale się pomyliłem frown mam cyfrę +

z góry dzięki za pomoc

Strona 10 z 136 1 2 8 9 10 11 12 135 136

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,879 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1