|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
przydałaby się jakaś notka kogoś kto trochę oglądał spotkań z 1 rundy, bo było parę fajnych wyników i teraz tak na prawdę nie wiemy czy to czyjaś dobra gra, czy może uraz zdrowotny przeciwnika
a które mecze miałem na myśli ? oprócz Przysiężnego, o którym ktoś pisał, że Ljuba problemy z plecami i serwisem, to takim meczem jest chociażby Seppi - Almagro ( coś tu za gładko ), zdziwiło mnie, że Lacko tak gładko ograł Bagietę, Brands 3-0 z Andreevem też dziwne, co wczoraj pokazał Fognini, to już w ogóle niesamowite zaskoczenie, dlaczego Benneteau ledwo wygrał z przegrywającym od dawna wszystko Vliegenem ...
jeśli ktoś coś widział i ma jakieś spostrzeżenia, to bardzo chętnie bym je usłyszał .... a i jeszcze może coś o Evansie i Montanesie, bo z jednej strony wiem, kogo tu mam zagrać, a z drugiej chciałbym usłyszeć może coś o ich 1 rundzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Panowie prośba jest dajcie ze dwa peff typy na over 3,5 seta na dziś bo mnie już głowa zaczyna napie.....  u przysieznego powinien izi byc troicki-melzer, też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Denko z challengerowcem :> Brandsem. Rusek nie radził sobie z Andersonem, bo totalnie nie miał szans odbierać jego serwisów przez długi okres, a tutaj z Brandsem powinno być w tej materii lepiej, co zaowocuje rozrzuceniem go po korcie Z tym, że Brands to właśnie fantastycznie serwuje, na tym opiera swoją grę, więc może być równie ciężko. Z tego co go widziałem to nie jest to drewno-automat do wystrzeliwania asów na które nie da się odpowiedzieć typu Isner, czy właśnie Anderson. Jest. Ale poziom serwisu bliższy Andersonowi, niż Isnerowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
przydałaby się jakaś notka kogoś kto trochę oglądał spotkań z 1 rundy, bo było parę fajnych wyników i teraz tak na prawdę nie wiemy czy to czyjaś dobra gra, czy może uraz zdrowotny przeciwnika
a które mecze miałem na myśli ? oprócz Przysiężnego, o którym ktoś pisał, że Ljuba problemy z plecami i serwisem, to takim meczem jest chociażby Seppi - Almagro ( coś tu za gładko ), zdziwiło mnie, że Lacko tak gładko ograł Bagietę, Brands 3-0 z Andreevem też dziwne, co wczoraj pokazał Fognini, to już w ogóle niesamowite zaskoczenie, dlaczego Benneteau ledwo wygrał z przegrywającym od dawna wszystko Vliegenem ...
jeśli ktoś coś widział i ma jakieś spostrzeżenia, to bardzo chętnie bym je usłyszał .... a i jeszcze może coś o Evansie i Montanesie, bo z jednej strony wiem, kogo tu mam zagrać, a z drugiej chciałbym usłyszeć może coś o ich 1 rundzie Foggini po prostu wypunktował zza końcowej lini nieporadne ataki Dasco, ale leci w nastepnej, tylko nie wiem z kim:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
kursy na Lu w dół 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Pytanie do ogarniętych w temacie, czy Babolat ma swoje sklepy w Polsce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
genius jakas peffa na livie do filipinskiego kosza? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Pytanie do ogarniętych w temacie, czy Babolat ma swoje sklepy w Polsce? http://tenis.shop.pl/babolat/index.php5 tu jest cos
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
genius jakas peffa na livie do filipinskiego kosza?  2 razy zagrałem i dwie wtopy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
genius jakas peffa na livie do filipinskiego kosza?  2 razy zagrałem i dwie wtopy   dzis Ginebra po @2.5 pobrana  w pierwszym meczu, pogrom zgodnie z przewidywaniami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tak, ale internetowe. Zależy mi na takich "naziemnych"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Tak, ale internetowe. Zależy mi na takich "naziemnych" rakieta sie spsula? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Bopanna/Qureshi
Ktoś gra na nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
czy znajde gdzies skrot meczu Lu z Zebellosem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tak, ale internetowe. Zależy mi na takich "naziemnych" rakieta sie spsula?  Tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
czemu na Shvedowa taki kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
I don't think Kings will score many points today, also I think 177 will go under. zajebisty argument na under  Kings and Llmados another tough game, and I expect today Llmados to preval. jeszcze lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Piostar moze zadzwon do nich i sie zapytaj czy wysylaja do serwisu: Babolat Polska - Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha Email: [email protected], WWW: http://www.babolat.pl, http://tenis.shop.plTel. (0-91) 486 29 20 - 29 (w godz. 8-16), Fax. (0-91) 487 37 38 ul. Czorsztyńska 30, 71-163 Szczecin
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Gdzie w TV znajdę Wimbledon? Eurosport myślałem że ma w ofercie ale się pomyliłem  mam cyfrę + z góry dzięki za pomoc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|