Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#395827 03/09/2005 10:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Skopiowałem z wczorajszego tematu dziennego żeby było bardziej czytelne

Na dziś:

Bowling Green ml (4/10)
Texas A&M -2 (4/10)
UCLA -9,5 (4/10)
Notre Dame +3 (4/10)
Rutgers -2 (4/10)

Pzdr

Bonus: Unibet
#395828 03/09/2005 15:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Typy na wczesniejsze mecze:

Rutgers (-2.5)
TCU / Oklahoma under 55.5
Duke (-3)
Colorado State (+6.5)
Washington (-3)

Bilans: 1-3

#395829 03/09/2005 16:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Wisconsin - 1.5
Michigan St - 19
Ohio State - 15
Notre Dame +3
Georgia - 7
Florida - 23.5
Boston College - 2.5
Texas A&M - 1.5
Memphis - 2.5
Miami-Fla - 3

#395830 03/09/2005 17:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dokładam:

Maryland -12,5 (4/10)
Colorado State +7 (3/10)
Virginia -33 (3/10)
Kansas -24 (3/10)

#395831 04/09/2005 09:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wczoraj 3-6 i minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Na dziś za normalną stawkę (żeby wyjść na plus w razie wygranej)

Syracuse -1,5 (14/10)

#395832 04/09/2005 16:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
[quoteWisconsin - 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Michigan St - 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ohio State - 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Notre Dame +3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Georgia - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Florida - 23.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Boston College - 2.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Texas A&M - 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Memphis - 2.5
Miami-Fla - 3 [/quote]

Pierwsza sobota sezonu calkiem przyzwoicie. Mogloby byc lepiej gdyby Clemson nie zdobylo 3 pkt po 42 yardowym field goal na 6 sekund przed koncem, a Florida nie pokryla handi bo jak widac nie mieli w tym interesu. Majac pilke na 5yardzie Wyoming pozwolili na uplyniecie czasu.
Wcozraj caly dzien spedzilem na ogladaniu College Footbali i juz mam przemyslenia odnosnie typow na przyszly tydzien .
Zamieszcze jej jednak na message board ligi mecz.pl w fantasy league. Jeszcze mozna dolaczyc. Draft jutro o 16:45.
Dolaczenie od ligi bardzo proste. klikamy w ten link
http://football.fantasysports.yahoo.com/f1/register/joinprivateleague
i wpisujemy kod oraz haslo:
League ID#: 601502
Password: mecz

#395833 04/09/2005 19:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
7-7 po 2-ch kwartach

dokładam

Kentucky +22,5 (5/10)

#395834 04/09/2005 19:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Frend widze, ze na sile chcesz si eodegrac, ale to nei najlepszy sposob. Jak dla mnie Louisville rozjedzie dzis Kentucky, spokojnie pokrywajac handi.

#395835 04/09/2005 19:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Syracuse ogladam w TV i nie zdziwi esi ejak dostana baty.

#395836 04/09/2005 20:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Syracuse ogladam w TV i nie zdziwi esi ejak dostana baty.
Poprawka zdziwie si ejesli pomaranczowi wygraja. Jedyne co trzyma ich w meczu to glupie straty Vest Virginia.

#395837 04/09/2005 21:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@snoopol

Co do odegrania to, aż tak bardzo mnie nie ciśnie. Pewnie żebym chciał, ale w końcu to nastąpi. Stawki za które gram te mecze, to 1/100 kapitału więc znowu nie taka wielka strata. Dziś lepiej mi poszło w baseball'u no i Brazylia też dała zarobić ustawiona jako pewniak w dublach z mlb
Fajnie, że masz dobrą passę. Tak trzymaj

Pzdr

#395838 05/09/2005 05:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
1-1 ale zły dobór stawek i minus


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1