|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
5:1 chyba
bo 13 na hitlerka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
jaka pyta  pierddddd**** sie!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
mahut nie chce grac frajer co ma wieksze szanse fakt, grales kiedys w cokolwiek 7 godzin bz przerwy? na komputerze chyba  a powiedz mi kto mial teraz wieksze szanse przez te 30minut co by pograli czy 20 ??  z drugiej strony wiadomo zakwasy ale mi sie wydaje ze dzis wieksze szanse mial
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Szetler 1-4 , pograne. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Istomin 55555555-1* kończ  34 na Niemca, wiec live dobrze pokazuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
szitler gonil i sie zagonil, zjebal kupon z ako bliskie 20 za 150 ;/ a mialem sie odkuc tym ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
gsm ja to mam pecha przez sotatnie dni  czemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
gsm ja to mam pecha przez sotatnie dni  czemu  nie ty jeden kolego :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Szitler, jesteś zerem. Po co robiłeś nadzieję? Tatuś postawił na Ruska po wyższym kursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
mahut nie chce grac frajer co ma wieksze szanse fakt, grales kiedys w cokolwiek 7 godzin bz przerwy? na komputerze chyba  a powiedz mi kto mial teraz wieksze szanse przez te 30minut co by pograli czy 20 ??  z drugiej strony wiadomo zakwasy ale mi sie wydaje ze dzis wieksze szanse mial a mi sie wydaje, ze dobra decyzja o zakonczeniu na dzis. isner sie ledwo poruszal, ale jakby nie patrzec to Mahut nie mial nawet szansy na breka. a isner mial 4,5 mp, nie wiem dokladnie ile. ja po 3 godzinach gry w tenisa jestem wypluty a oni zapierdalaja 7. no sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Szitler, jesteś zerem. Po co robiłeś nadzieję? Tatuś postawił na Ruska po wyższym kursie? Twoje uwagi i komentarze są zaje.biste. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
mahut nie chce grac frajer co ma wieksze szanse fakt, grales kiedys w cokolwiek 7 godzin bz przerwy? na komputerze chyba  a powiedz mi kto mial teraz wieksze szanse przez te 30minut co by pograli czy 20 ??  z drugiej strony wiadomo zakwasy ale mi sie wydaje ze dzis wieksze szanse mial a mi sie wydaje, ze dobra decyzja o zakonczeniu na dzis. isner sie ledwo poruszal, ale jakby nie patrzec to Mahut nie mial nawet szansy na breka. a isner mial 4,5 mp, nie wiem dokladnie ile. ja po 3 godzinach gry w tenisa jestem wypluty a oni zapierdalaja 7. no sorry. ja bym na miejscu mahuta sprobowal jeszcze 2-4gemy ... ale same kursy z 1.6-1.7 na 2 juz na Mahuta ukazuja ze raczej bledna decyzje podjal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Szkoda Rainer , ale wiek wiekiem , powalczyles jak mogles , szkoda drugiego seta glownie ale co zrobic szkoda bo konczyl kuponik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
heh a jutro powinien sie odbyc mecz De Bakker - Mahut/Isner  i co zrobia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ten debel na centralnym jeszcze dogrywac bedzie dziś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
mahut nie chce grac frajer co ma wieksze szanse fakt, grales kiedys w cokolwiek 7 godzin bz przerwy? na komputerze chyba  a powiedz mi kto mial teraz wieksze szanse przez te 30minut co by pograli czy 20 ??  z drugiej strony wiadomo zakwasy ale mi sie wydaje ze dzis wieksze szanse mial a mi sie wydaje, ze dobra decyzja o zakonczeniu na dzis. isner sie ledwo poruszal, ale jakby nie patrzec to Mahut nie mial nawet szansy na breka. a isner mial 4,5 mp, nie wiem dokladnie ile. ja po 3 godzinach gry w tenisa jestem wypluty a oni zapierdalaja 7. no sorry. nie oszukuj,mial 2 szanse na brejka jakies 2 godziny temu,nie pamietam dokladnie,ale bylem z nimi od 18 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|