|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
tylko że w bet365 nie ma hc tylko same sp  więc odpuścić lepiej czy można spróbować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Peru 25-7 25-7 zaraz 3set..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
b365 w ogóle się chyba wystraszył po pierwszych 4 dniach turnieju, dając dzisiaj taką ofertę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Portoryko 3-0 i -20pkt  Kolejny raz nie zawiodły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Panowie jakie wyniki Kuby i Dominikany? z gory dzieki, bo nie moge znalezc nigdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2010
Posty: 25 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
witam, można gdzieś znaleźć skład Rosjan? na mecze z Egiptem? bo pewnie już polecieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525 |
siema Korver, skad ta pewnosc jezeli chodzi o Kube z Niemcami??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
pewności nie ma, ale po wtopie z naszymi, młodzież będzie podrażniona, trzeba dodać że ten 2 mecz z nami to im nie wyszedł wybitnie a niemiachy z argentyną szału nie grali, po takim kursie warto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dzisiaj z PanAm próbuję Argentyna +1,5 seta @2,60 pinn 5/10
Stawka dużo niższa w porównaniu do poprzednich typów, bo i ryzyko dużo większe. Peru i Argentyna to 2. i 3. siła w kobiecej siatkówce w Ameryce Południowej z tym, że mam problem ze wskazaniem kto lepszy. W Mistrzostwach Am. Płd. rok temu wygrała Argentyna 3-1, natomiast w PanAm Cup Peru 3-2. Mieszane uczucia, ale gra Argentyny na tym turnieju mi się bardzie podoba, stąd nie mogę przejść koło takiego kursu obojętnie.
Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
dzisiaj z PanAm próbuję Argentyna +1,5 seta @2,60 pinn 5/10
Stawka dużo niższa w porównaniu do poprzednich typów, bo i ryzyko dużo większe. Peru i Argentyna to 2. i 3. siła w kobiecej siatkówce w Ameryce Południowej z tym, że mam problem ze wskazaniem kto lepszy. W Mistrzostwach Am. Płd. rok temu wygrała Argentyna 3-1, natomiast w PanAm Cup Peru 3-2. Mieszane uczucia, ale gra Argentyny na tym turnieju mi się bardzie podoba, stąd nie mogę przejść koło takiego kursu obojętnie.
Pozdro! W bet365 @2.60 to jest że Arg wygra to spotkanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Sądzisz, że wymyśliłem sobie taki kurs...?
Z rana bwin miał ponad @5,00 na wygraną Argentyny. Spadki kursowe to nieodzowna część w obstawianiu siatkówki, a jak ktoś się ogranicza do kilku lub gorzej, nawet do jednego buka, to już sam sobie życie utrudnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Jeśli kolega próbował zasugerować, że ściemniasz to... [ Linked Image] Można zobaczyć, że był taki kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Ja się tylko śmiałem z buki nie że kolega oszukuję  Chodziło mi tylko oto że ja po takim @ zagram na mecz z Korver na hc  Nie chciałem nikomu podpaść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Ja się tylko śmiałem z buki nie że kolega oszukuję  Chodziło mi tylko oto że ja po takim @ zagram na mecz z Korver na hc  Nie chciałem nikomu podpaść  z buka* że chyba zagram po takim @ a Korver*
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Tak na marginesie... jak patrzę na ten skan. 10bet jest żenujący  Wszystko kopiują od pinnacle (każdą dyscyplinę chyba poza piłką), tylko ze swoją większą marżą  Tak 3 tygodnie temu grałem futsal azjatycki. Ofertę miał pinnek, 10bet, unibet, bwin. Wszyscy skopiowali mecze i kursy od pinnacle. Pinnacle źle dobrał parę w drabince. Inny był po prostu mecz. A reszta zrobiła ten sam błąd... bezmyślnie kopiują kursy nawet nie wiedzą o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
I trzeba do tego dodać, że od siatki pinn ma akurat żałosnego analityka, jeżeli w ogóle kogoś mają, bo czasami mam wrażenie, że ofertę wystawia osoba niezbyt ogarnięta w tym sporcie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Zawsze się ceni to, że wystawiają jako pierwsi (akurat te zawody) a nie kopiują  Chociaż po dupie dostają za to  Unibet mnie rozbraja z ofertą. Na te kobitki rzucają mecze i zakłady parzysty/nieparzysty, dopiero później normalna oferta. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
gramy Argentyne ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|