Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 30 1 2 8 9 10 11 12 29 30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Originally Posted by style
Capello jeszcze dzisiaj powinien się podać do dymisji
poczeka az go zwolnia, wtedy beda musieli zabulic za reszte kontraktu(chyba 2 lata zostalo)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Heskey to raczej jako kibic powinien siedzieć na trybunach a nie biegać bezproduktywnie po murawie. blush smirk

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Bush
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.

Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała.
dokładnie, chociaż jeden myślący..

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
wynik wymusil taktyke i tyle, przeciez przy 2:2 90% zespolu nie atakowaloby szkopow, ale do niektorych nie dociera

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ende

Brawo Niemcy za dobry mecz!!

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145

Dołączył: May 2010
Posty: 654
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 654

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Bzyku


laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Pierwszy raz sie ciesze ze zwyciestwa Niemiec,
Capello i jego smieszna drużyna laugh laugh

James- ten dziadek obronil jakis strzal na MS ?
Johnson laugh
Upson- laugh
Terry- dobrze frajerowi,
Cole- j.w
Milner- kto to ?
Lampard- dziad
Gerrard- jedyny pilkarz ktory cos chcial zrobic
Barry- jak tak mial wygladac ten najwazniejszy pilkarz Capeelo, to nie mam pytan, jaka agresja u niego laugh laugh dziad
Rooney- przereklamowany, slaby pilkarzyna, spala sie na takich imprezach,
Defoe- cos tam umie,

HESKEY laugh laugh laugh laugh laugh


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Bush
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.

Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała.
dokładnie, chociaż jeden myślący..



czlowieku to jest pilka - trzeba sobie zapracowac aby byla taka sytuacja!
Wygral lepszy i nie ma co tu duzo wymyslac

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
nie gram tych mistrzostw z zasady ale dis złapałem Vangozziego za 9,25 i dorzuciłem aw Niemców i win Argentyny na podbicie kursu, jest szansa że deie dyszki ładnie się rozmnożą smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Bush
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.

Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała.
dokładnie, chociaż jeden myślący..



czlowieku to jest pilka - trzeba sobie zapracowac aby byla taka sytuacja!
Wygral lepszy i nie ma co tu duzo wymyslac
zgadzam się, że wygrał lepszy. Powiedz mi tylko jak jeszcze mieli sobie Anglicy zapracować żeby było 2-2? Strzelenie gola na 2-2 nie wystarczy? grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by cassapian
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach

grin zaczyna się

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Sed
Tak ogolnie to James jest slabiutkim bramkarzem w tym meczu... i najslabszym ogiwem angli dla mnie


Najsłabszy jest Upson.
Strasznie gubi się w obronie.


Barry byl najslabszy, to jego blad ze nie strzelal z 1 pilki po wolnym przy 2:1 potem stracil pilke i przez niego kontra poszla i gol dla Niemiec.
Przy 4:1 dal sie wyprzedzic Ozilowi na 10metrach..
W innej sytuacji Muller szedl w pole karne a ten sie odsuwa i mu miejsce robi i mial okazje do strzalu 90% tową..

Nie stawialem, ale porpostu obserwuje go po meczach grupowych gdzie gral dno.

Podobne zdanie mam o drewniaku Rooneyu - kompletnie nic nie gra.

Sędzia puke
Przy 2-2 ten mecz wygladalby napewno inaczej!

Ps. Nic nie stawialem, kibicowalem Anglii. Nie przepadam za 'Niemcami' w cudzyslowiu bo tacy z nich Niemcy jak ze mnie trąbka. Ale co trzeba przyznać, że 'Niemcy' nawet ladnie dla oka graja.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
witam

Niemcy Niemcy Niemcy hura

Ozil, Muller, Bastian, Neuer hura

cos pieknego!!!!!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Bush
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.

Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała.
dokładnie, chociaż jeden myślący..




czlowieku to jest pilka - trzeba sobie zapracowac aby byla taka sytuacja!
Wygral lepszy i nie ma co tu duzo wymyslac
zgadzam się, że wygrał lepszy. Powiedz mi tylko jak jeszcze mieli sobie Anglicy zapracować żeby było 2-2? Strzelenie gola na 2-2 nie wystarczy? grin

k... nie tlumacz mu, i tak nie dotrze

Dołączył: May 2010
Posty: 654
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 654
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by cassapian
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach

grin zaczyna się
a co jest inaczej? miał być liderem a został hmmm fujarą ??? mógł przesądzić o tym że Anglia grała by sobie z Ghaną ale nie umiał strzelić gola ze świetnych sytuacji, nie mówiąc już o pozostałych 3 meczach

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by cassapian
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach

grin zaczyna się
no, ktoś musiał awansować, młodsi i ambitniejsi. Wygrali sąsiedzi zza Odry, lepsza drużyna i tyle na dziś cool

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Szczesny "chce chronic swą wątpliwą urode?"

widzieliscie debila

Strona 10 z 30 1 2 8 9 10 11 12 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1