|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633 |
Capello jeszcze dzisiaj powinien się podać do dymisji poczeka az go zwolnia, wtedy beda musieli zabulic za reszte kontraktu(chyba 2 lata zostalo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Heskey to raczej jako kibic powinien siedzieć na trybunach a nie biegać bezproduktywnie po murawie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.
Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała. dokładnie, chociaż jeden myślący..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
wynik wymusil taktyke i tyle, przeciez przy 2:2 90% zespolu nie atakowaloby szkopow, ale do niektorych nie dociera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ende
Brawo Niemcy za dobry mecz!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Pierwszy raz sie ciesze ze zwyciestwa Niemiec, Capello i jego smieszna drużyna James- ten dziadek obronil jakis strzal na MS ? Johnson Upson-  Terry- dobrze frajerowi, Cole- j.w Milner- kto to ? Lampard- dziad Gerrard- jedyny pilkarz ktory cos chcial zrobic Barry- jak tak mial wygladac ten najwazniejszy pilkarz Capeelo, to nie mam pytan, jaka agresja u niego  dziad Rooney- przereklamowany, slaby pilkarzyna, spala sie na takich imprezach, Defoe- cos tam umie, HESKEY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.
Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała. dokładnie, chociaż jeden myślący.. czlowieku to jest pilka - trzeba sobie zapracowac aby byla taka sytuacja! Wygral lepszy i nie ma co tu duzo wymyslac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
nie gram tych mistrzostw z zasady ale dis złapałem Vangozziego za 9,25 i dorzuciłem aw Niemców i win Argentyny na podbicie kursu, jest szansa że deie dyszki ładnie się rozmnożą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.
Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała. dokładnie, chociaż jeden myślący.. czlowieku to jest pilka - trzeba sobie zapracowac aby byla taka sytuacja! Wygral lepszy i nie ma co tu duzo wymyslac zgadzam się, że wygrał lepszy. Powiedz mi tylko jak jeszcze mieli sobie Anglicy zapracować żeby było 2-2? Strzelenie gola na 2-2 nie wystarczy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach  zaczyna się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Tak ogolnie to James jest slabiutkim bramkarzem w tym meczu... i najslabszym ogiwem angli dla mnie Najsłabszy jest Upson. Strasznie gubi się w obronie. Barry byl najslabszy, to jego blad ze nie strzelal z 1 pilki po wolnym przy 2:1 potem stracil pilke i przez niego kontra poszla i gol dla Niemiec. Przy 4:1 dal sie wyprzedzic Ozilowi na 10metrach.. W innej sytuacji Muller szedl w pole karne a ten sie odsuwa i mu miejsce robi i mial okazje do strzalu 90% tową.. Nie stawialem, ale porpostu obserwuje go po meczach grupowych gdzie gral dno. Podobne zdanie mam o drewniaku Rooneyu - kompletnie nic nie gra. Sędzia  Przy 2-2 ten mecz wygladalby napewno inaczej! Ps. Nic nie stawialem, kibicowalem Anglii. Nie przepadam za 'Niemcami' w cudzyslowiu bo tacy z nich Niemcy jak ze mnie trąbka. Ale co trzeba przyznać, że 'Niemcy' nawet ladnie dla oka graja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam Niemcy Niemcy Niemcy  Ozil, Muller, Bastian, Neuer  cos pieknego!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.
Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała. dokładnie, chociaż jeden myślący.. czlowieku to jest pilka - trzeba sobie zapracowac aby byla taka sytuacja! Wygral lepszy i nie ma co tu duzo wymyslac zgadzam się, że wygrał lepszy. Powiedz mi tylko jak jeszcze mieli sobie Anglicy zapracować żeby było 2-2? Strzelenie gola na 2-2 nie wystarczy?  k... nie tlumacz mu, i tak nie dotrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach  zaczyna się a co jest inaczej? miał być liderem a został hmmm fujarą ??? mógł przesądzić o tym że Anglia grała by sobie z Ghaną ale nie umiał strzelić gola ze świetnych sytuacji, nie mówiąc już o pozostałych 3 meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
rooney dobrze w piłke gra tylko na reklamach  zaczyna się no, ktoś musiał awansować, młodsi i ambitniejsi. Wygrali sąsiedzi zza Odry, lepsza drużyna i tyle na dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Szczesny "chce chronic swą wątpliwą urode?"
widzieliscie debila
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|