Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 30 1 2 10 11 12 13 14 29 30
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by Krystiann
witam

Niemcy Niemcy Niemcy hura

Ozil, Muller, Bastian, Neuer hura

cos pieknego!!!!!

laugh laugh
Ozil, Trochowski, Kedira, Klose, Podolski... Niemcy laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Krystiann
Originally Posted by Max11
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli

jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz laugh
laugh slyszysz siebie ? laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
To nie był mecz Anglia-Niemcy tylko Anglia-Reszta Świata

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Max11
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli


to jest pilka - cale piekno futbolu
Sporne sytuacje, wielka rywalizacja, adrenalina jak cholera - dlatego tak bardzo kochany jest ten sport na swiecie
Takie sytuacja to norma.
Jakby byli lepsi to by predzej czy pozniej strzelili na 2-2
Nie ma co na sile bronic zespolu angielskiego - zagrali slabo, zasluzenie odpadli!

nikt nie broni, angole slabo grali, ale fakty sa faktami

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Krystiann
Originally Posted by Max11
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli

jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz laugh

Jakbyś chciał wiedzieć to zagrałem Niemcy z podparciem ale uważam że wynik został wypaczony i zdania nie zmienię wielki znafco futbolu laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Max11
Originally Posted by Krystiann
Originally Posted by Max11
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli

jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz laugh

Jakbyś chciał wiedzieć to zagrałem Niemcy z podparciem ale uważam że wynik został wypaczony i zdania nie zmienię wielki znafco futbolu laugh

malutko mnie interesuje co ty sobie obstawiasz pionku laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Krystiann chociaż Ty się nie kompromituj.. piwo

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
@simka_airMen
@Krystiann
@HAGIi
@The Boss
@Max11

Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci laugh

Odpuscie sobie juz tongue grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
btw Panowie w 2006 roku były MŚ w Niemczech gdzie w piłkach były chipy a w słupkach czujniki, w tym roku grają w RPA a za 4 lata podobno gramy w Kenii bez oświetlenia płyty boiska

FIFA cały czas do przodu, staramy się boks

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Bager
@simka_airMen
@Krystiann
@HAGIi
@The Boss
@Max11

Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci laugh

Odpuscie sobie juz tongue grin


patrzac na Twoj avatar stwierdzam, ze najlepiej znasz sie na pedałowaniu takze odpusc sobie dalsza dyskusje laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Bager
@simka_airMen
@Krystiann
@HAGIi
@The Boss
@Max11

Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci laugh

Odpuscie sobie juz tongue grin

laugh

patrzac na Twoj avatar stwierdzam, ze najlepiej znasz sie na pedałowaniu takze odpusc sobie dalsza dyskusje laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
nawet Steve Wonder widział, że bramka była laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Bager
@simka_airMen
@Krystiann
@HAGIi
@The Boss
@Max11

Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci laugh

Odpuscie sobie juz tongue grin


patrzac na Twoj avatar stwierdzam, ze najlepiej znasz sie na pedałowaniu takze odpusc sobie dalsza dyskusje laugh

Prymitywne komentarze nie robia na mnie wrazenia wiec prosze smialo pisz dalej smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Niemcy lepsi, fakt.

Szkoda, że 2-2 nie było i wówczas by mogli potwierdzić swoją 'wielkość'.

Drewno 2 bramki laugh crazy

Ale Niemcy zaimponowali swoją grą.
Jedno podanie i gol. 1-0
Później dwa podania i też gol.

papa

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Krystiann,
Twoim zdaniem, mając drugą połowę meczu w 1/8 MŚ, rzut wolny na połowie przeciwników, drużyna X, która remisuje, wyśle tyle samo zawodników na pole karne rywali, co drużyna Y, która przegrywa?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
No cóż jeszcze długo będzie się dyskutować o tym meczu grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Panowie jak też byłem za Angolami ale trzeba pogodzić się z tym że zespołem lepszym byli nasi sąsiedzi.
Co do błędu sędziego nikt z nas nie ma wątpliwości i zgadzam się z tym że w dość znaczącym stopniu ustawił przebieg dalszej gry Anglików.

Ale chyba warto też wspomnieć o słabości Anglii w obronie.
Upson to po prostu nie ten poziom. Zauważcie na powtórkach jak wracał do obrony po kontrze Niemców i bramce na 3-1. Przecież on zbiegał na prawą stronę truchtem a w takie sytuacji powinien nawet nie biec a zapierdalać do obrony...

Pierwsza bramka to jest też dla mnie nieporozumienie.
Zespół nastawiony na szczelną grę w obronie gdzie pomagają wszyscy pomocnicy tracą tak głupiego gola. smirk

Przy drugiej bramce warto zauważyć że cały kocioł w obronie był przesunięty na lewą stronę pola karnego nawet G. Johnson nominalny prawy obrońca tam się znajdował.

Czwarta bramka to już "geniusz" Barrego blush
I chyba nie ma sensu sobie dalej strzępić języka na tą akcję.

W grze ofensywnej również za dużo pomysłu nie mieli. Cole, Johnson bezproduktywni na skrzydłach a wydawało się że będą sporo pomagać skoro czwórka pomocników jest skupiony na destrukcji w środku boiska. smile

Niemcy w 1/4 finału jak najbardziej słusznie choć nie byłem za takim rozwiązaniem.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Dobry mecz piłkarzy reprezentujących reprezentacje Niemiec.

Panowie Anglicy poślizgiem awansowali nie pokazując nic wielkiego a na tle tak poukładanej drużyny wyglądało to źle.Owszem mieli swoje chwile gdzie atakowali ale to nie wystarczyło.Błąd sędziego też jakoś wpłynął na psychikę piłkarzy.Trudno, było minęło.Niestety Anglia nie zaliczy tego mundialu do udanych.


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Bush
Krystiann,
Twoim zdaniem, mając drugą połowę meczu w 1/8 MŚ, rzut wolny na połowie przeciwników, drużyna X, która remisuje, wyśle tyle samo zawodników na pole karne rywali, co drużyna Y, która przegrywa?


kur.wa jak z baba laugh

Czego chlopczyku nie rozumiesz?

To jest pilka, taktyka - trzeba sobie ZAPRACOWAC by moc grac z kontry - to chyba normalne

Za duzo w fife napierda.lasz - od czasu do czasu pasjansa uloz - wyjdzie Ci to na dobre

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Bush
Krystiann,
Twoim zdaniem, mając drugą połowę meczu w 1/8 MŚ, rzut wolny na połowie przeciwników, drużyna X, która remisuje, wyśle tyle samo zawodników na pole karne rywali, co drużyna Y, która przegrywa?


kur.wa jak z baba laugh

Czego chlopczyku nie rozumiesz?

To jest pilka, taktyka - trzeba sobie ZAPRACOWAC by moc grac z kontry - to chyba normalne

Za duzo w fife napierda.lasz - od czasu do czasu pasjansa uloz - wyjdzie Ci to na dobre

HAGIi a snowboardu nie polecasz ?

Strona 12 z 30 1 2 10 11 12 13 14 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,340 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1