|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
witam Niemcy Niemcy Niemcy  Ozil, Muller, Bastian, Neuer  cos pieknego!!!!!  Ozil, Trochowski, Kedira, Klose, Podolski... Niemcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz   slyszysz siebie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
To nie był mecz Anglia-Niemcy tylko Anglia-Reszta Świata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli to jest pilka - cale piekno futbolu Sporne sytuacje, wielka rywalizacja, adrenalina jak cholera - dlatego tak bardzo kochany jest ten sport na swiecie Takie sytuacja to norma. Jakby byli lepsi to by predzej czy pozniej strzelili na 2-2 Nie ma co na sile bronic zespolu angielskiego - zagrali slabo, zasluzenie odpadli! nikt nie broni, angole slabo grali, ale fakty sa faktami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz  Jakbyś chciał wiedzieć to zagrałem Niemcy z podparciem ale uważam że wynik został wypaczony i zdania nie zmienię wielki znafco futbolu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Zauważ HAGIi że 3 i 4 bramka padły z kontry przy wyniku 2-2 Anglicy by się tak nie odkryli jakie odkryli czlowieku jak kontra na 3cia bramke padla nie po zadnym zmasowanym ataku tylko po prostu po zwyklym trafieniu z wolnego przez Lamparda z mur wiec o czym Ty rozmawiasz  Jakbyś chciał wiedzieć to zagrałem Niemcy z podparciem ale uważam że wynik został wypaczony i zdania nie zmienię wielki znafco futbolu  malutko mnie interesuje co ty sobie obstawiasz pionku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Krystiann chociaż Ty się nie kompromituj.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
@simka_airMen @Krystiann @HAGIi @The Boss @Max11 Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci  Odpuscie sobie juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
btw Panowie w 2006 roku były MŚ w Niemczech gdzie w piłkach były chipy a w słupkach czujniki, w tym roku grają w RPA a za 4 lata podobno gramy w Kenii bez oświetlenia płyty boiska FIFA cały czas do przodu, staramy się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
@simka_airMen @Krystiann @HAGIi @The Boss @Max11 Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci  Odpuscie sobie juz  patrzac na Twoj avatar stwierdzam, ze najlepiej znasz sie na pedałowaniu takze odpusc sobie dalsza dyskusje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
@simka_airMen @Krystiann @HAGIi @The Boss @Max11 Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci  Odpuscie sobie juz   patrzac na Twoj avatar stwierdzam, ze najlepiej znasz sie na pedałowaniu takze odpusc sobie dalsza dyskusje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
nawet Steve Wonder widział, że bramka była 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
@simka_airMen @Krystiann @HAGIi @The Boss @Max11 Wieksi znawcy niz Szczesny i Gmoch razem wzieci  Odpuscie sobie juz  patrzac na Twoj avatar stwierdzam, ze najlepiej znasz sie na pedałowaniu takze odpusc sobie dalsza dyskusje  Prymitywne komentarze nie robia na mnie wrazenia wiec prosze smialo pisz dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Niemcy lepsi, fakt. Szkoda, że 2-2 nie było i wówczas by mogli potwierdzić swoją 'wielkość'. Drewno 2 bramki  Ale Niemcy zaimponowali swoją grą. Jedno podanie i gol. 1-0 Później dwa podania i też gol. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Krystiann, Twoim zdaniem, mając drugą połowę meczu w 1/8 MŚ, rzut wolny na połowie przeciwników, drużyna X, która remisuje, wyśle tyle samo zawodników na pole karne rywali, co drużyna Y, która przegrywa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
No cóż jeszcze długo będzie się dyskutować o tym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Panowie jak też byłem za Angolami ale trzeba pogodzić się z tym że zespołem lepszym byli nasi sąsiedzi. Co do błędu sędziego nikt z nas nie ma wątpliwości i zgadzam się z tym że w dość znaczącym stopniu ustawił przebieg dalszej gry Anglików. Ale chyba warto też wspomnieć o słabości Anglii w obronie. Upson to po prostu nie ten poziom. Zauważcie na powtórkach jak wracał do obrony po kontrze Niemców i bramce na 3-1. Przecież on zbiegał na prawą stronę truchtem a w takie sytuacji powinien nawet nie biec a zapierdalać do obrony... Pierwsza bramka to jest też dla mnie nieporozumienie. Zespół nastawiony na szczelną grę w obronie gdzie pomagają wszyscy pomocnicy tracą tak głupiego gola.  Przy drugiej bramce warto zauważyć że cały kocioł w obronie był przesunięty na lewą stronę pola karnego nawet G. Johnson nominalny prawy obrońca tam się znajdował. Czwarta bramka to już "geniusz" Barrego  I chyba nie ma sensu sobie dalej strzępić języka na tą akcję. W grze ofensywnej również za dużo pomysłu nie mieli. Cole, Johnson bezproduktywni na skrzydłach a wydawało się że będą sporo pomagać skoro czwórka pomocników jest skupiony na destrukcji w środku boiska.  Niemcy w 1/4 finału jak najbardziej słusznie choć nie byłem za takim rozwiązaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Dobry mecz piłkarzy reprezentujących reprezentacje Niemiec.
Panowie Anglicy poślizgiem awansowali nie pokazując nic wielkiego a na tle tak poukładanej drużyny wyglądało to źle.Owszem mieli swoje chwile gdzie atakowali ale to nie wystarczyło.Błąd sędziego też jakoś wpłynął na psychikę piłkarzy.Trudno, było minęło.Niestety Anglia nie zaliczy tego mundialu do udanych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Krystiann, Twoim zdaniem, mając drugą połowę meczu w 1/8 MŚ, rzut wolny na połowie przeciwników, drużyna X, która remisuje, wyśle tyle samo zawodników na pole karne rywali, co drużyna Y, która przegrywa? kur.wa jak z baba  Czego chlopczyku nie rozumiesz? To jest pilka, taktyka - trzeba sobie ZAPRACOWAC by moc grac z kontry - to chyba normalne Za duzo w fife napierda.lasz - od czasu do czasu pasjansa uloz - wyjdzie Ci to na dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Krystiann, Twoim zdaniem, mając drugą połowę meczu w 1/8 MŚ, rzut wolny na połowie przeciwników, drużyna X, która remisuje, wyśle tyle samo zawodników na pole karne rywali, co drużyna Y, która przegrywa? kur.wa jak z baba  Czego chlopczyku nie rozumiesz? To jest pilka, taktyka - trzeba sobie ZAPRACOWAC by moc grac z kontry - to chyba normalne Za duzo w fife napierda.lasz - od czasu do czasu pasjansa uloz - wyjdzie Ci to na dobre HAGIi a snowboardu nie polecasz ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|