|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Gdzie są Ci co kazali Adze kończyć karierę, bo dziś pomału szał na Nią  Też jestem ciekaw czy nasz geniusz ekonomii Elev dalej uważa, że nie opłaca się zarobić 62 tysięcy funtów za ogranie trzech pokrak. Heh nigdy nie powiedziałem tego że się nie opłaca  Niech wygra dziś z Na Li i udowodni że nadal się rozwija , tego Wam i jej życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Nie ma to jak jechać do pracy na 4 godzinki i prezes zarządza wolne za które zapłaci  Gdy jest szał na Agę to potem większe rzyganie  Ale oby nie dziś , choć nie gram ani Caroliny ani Agnieszki to niech laski wygrają . Dziś w większości debelki + Melzer +7,5 gemów .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ja też się zdecydowałem na Vere, a panowie co robicie z naszą Agnieszką?  czekam na transmisje, Li na często traci podanie na początku i potem dopier zaczyna sie walka tak od 3go gema, a Isia też mistrzynią serwisu nie jest do tego chinka i jej atakujacy backhand na 2 serwis Isi będzie siał spustoszenie, atutem Isi jest to jak czyta gre i jej technika tylko czy to wystarczy na siłe i solidność? śmiem wątpić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A wiecie dlaczego Jankovic w 2 secie tak cienko pogrywala , pamietam ze ja masowali cos powaznego ? masowali, ale biegała i walczyła na maxa więc kontuzja chyba nie bedzie miała większego wpływu na jej grę, ale ja gram Vere bo po prostu JJ nic ciekawego nie prezentuje, natomiast widać że trawka super pasuje rosjance i gra b.dobry tennis, jakie atuty ma JJ na trawce? nie widzę nawet jednego aspektu w ktorym może zaskoczyć Vere, 6:3 6:2 , w godzinke księgujemy  na koncie  Chyba że Vera po jakimś zagraniu się rozpłacze, to wtedy z tą księgarnią, mogą być drobne kłopoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
Radwańską dzisiaj podwójne baty czekają, najpierw na korcie od Chinki, a potem pasem od ojca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A Tavares właśnie odpuszcza Prpiciowi mecz w kwalach  2,0 na Szweda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Heh nigdy nie powiedziałem tego że się nie opłaca  Niech wygra dziś z Na Li i udowodni że nadal się rozwija , tego Wam i jej życzę  Nawet jak się przestanie rozwijać i obniży trochę loty, to żaden przyzwoity człowiek nie powinien po niej jechać i nakłaniać do zakończenia kariery po kilku porażkach z czołowymi zawodniczkami. Co innego Cyckonowska, która zawiesiła poprzeczkę Adze bardzo nisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
A Tavares właśnie odpuszcza Prpiciowi mecz w kwalach  2,0 na Szweda  jakies jaja tam się dzieją lepiej tego nie ruszać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Radwańską dzisiaj podwójne baty czekają, najpierw na korcie od Chinki, a potem pasem od ojca  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
A Tavares właśnie odpuszcza Prpiciowi mecz w kwalach  2,0 na Szweda  Tavares @1.95 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
wczoraj Vagnozzzi wygrał 2 seta z Minarem ze stanu 1:5, też było wesoło za 9,25 złapałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Tavares brejk ! jedziesz jedziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A Tavares właśnie odpuszcza Prpiciowi mecz w kwalach  2,0 na Szweda  Tavares @1.95  Ważne że choć jeden będzie zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Aga, Murray, Tsonga, Rafa, Holandia. Taki kupon na dziś rekreacyjnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
bardzie ktos mogl wyslac kiilka wyniikow na plusa ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
wczoraj Vagnozzzi wygrał 2 seta z Minarem ze stanu 1:5, też było wesoło za 9,25 złapałem  Coś Ci się pokićkało  Prpić break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
ja gram że będzie tam przynajmniej 4 sety. Nie widzę tu gładkiego 3:0 lub 0:3. Kurs marny ale do taśmy w sam raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
wczoraj Vagnozzzi wygrał 2 seta z Minarem ze stanu 1:5, też było wesoło za 9,25 złapałem  Coś Ci się pokićkało  Prpić break  fakt, trzeciego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
ja gram że będzie tam przynajmniej 4 sety. Nie widzę tu gładkiego 3:0 lub 0:3. Kurs marny ale do taśmy w sam raz. Djokovic N. - Hewitt L
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|