|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
z Brazylia Holandia nie ma czego szukac A ta Brazylia, to tak wszystkich zamiata ? Różnie może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie oszukujmy sie, brazylia do tej pory tez nic nie grala, i beda musieli sie dzis bardzo sprezyc by wygrac z solidnym chile. solidnym , ale bardzo oslabionym Chile , Brazylia gra bardzo , baaaardzo solidnie i pewnie w kazdej formacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
i Chile bez 3 zawodnikow dzisiaj  wygrana Brasil dzisiaj spokojna a w next roun mam nadzieje ze Holland zagra lepiej i wyeliminuje Kanarki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
z Brazylia Holandia nie ma czego szukac A ta Brazylia, to tak wszystkich zamiata ? Różnie może być. od Holandii jest mocniejsza , z Korea sie pobawila , z WKS spokojna wygrana , z Portugalia ustawka , ciezko ich obadac , ale Holandie mozna - sredniawo graja sredniawo , bardzo statycznie kolejny mecz , ale byc moze nie chca sie zmeczyc przed 1/4 bo latwa drbinke maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
I byłbym za tym - craax - " nie chcą się zmęczyć " i niech tak zostanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
od razu mowie , chcialbym zeby Holandia przeszla dalej , tj ograla Brazylie , zaslona dymna moze do tej pory w ich wykonaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Ustawka to byla Hiszpania z Chile w 2 polowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
hahahahaha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
hehe dobre te iluzje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
od razu mowie , chcialbym zeby Holandia przeszla dalej , tj ograla Brazylie , zaslona dymna moze do tej pory w ich wykonaniu  powinni do h.ja porobic jakies rozstawianie druzyn po fazie grupowej bo to jakas masakra, najlepsze druzyny sie wycinają na dziendobry a dalej idą takie urugwaje i ghany
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
te iluzje wypier.dalają z trzewikow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
od razu mowie , chcialbym zeby Holandia przeszla dalej , tj ograla Brazylie , zaslona dymna moze do tej pory w ich wykonaniu  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
od razu mowie , chcialbym zeby Holandia przeszla dalej , tj ograla Brazylie , zaslona dymna moze do tej pory w ich wykonaniu  Brazylie może i by ograła ale z Chile mogą mieć problemy  Jak tak czasem Was tutaj czytam to odnoszę wrażenie, że te Chile w 8 zagra przez tych 3 nieobecnych..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Panowie, jakoś mi umknęło - jak wczoraj Polacy w bicz sokera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
od razu mowie , chcialbym zeby Holandia przeszla dalej , tj ograla Brazylie , zaslona dymna moze do tej pory w ich wykonaniu  Brazylie może i by ograła ale z Chile mogą mieć problemy  Jak tak czasem Was tutaj czytam to odnoszę wrażenie, że te Chile w 8 zagra przez tych 3 nieobecnych.. bo Chile ma klarowna 11-ke i te formacje idealnie sie dopelniaja i graja super , ale masz pewnosc , ze przy tylu zmianach to bedzie dalej bez slabszych ogniw i dzialalo w 100 % caly mecz tak jak do tej pory ? bo ja nie i bardzo duzy wplyw na przebieg meczu moga miec te zmiany z takim przeciwnikiem jak Brazylia , ktory wykorzysta kazde niedociagniecie i najmniejszy blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
od razu mowie , chcialbym zeby Holandia przeszla dalej , tj ograla Brazylie , zaslona dymna moze do tej pory w ich wykonaniu  Brazylie może i by ograła ale z Chile mogą mieć problemy  Jak tak czasem Was tutaj czytam to odnoszę wrażenie, że te Chile w 8 zagra przez tych 3 nieobecnych.. dokladnie, poza tym ile razy bylo tak, ze rezerwowi grali lepiej niz zawodnicy z podstawowego skladu. tu juz nie ma kalkulacji, a holandia i brazylia do tej pory wlasnie tak graja, a o dziwo nie prowadzi ich murinio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Na razie to Brazylia nie wygląda na drużynę, która wykorzysta każde niedociągnięcie i najmniejszy błąd bo się chłopaki sami gubią i nie grają nic rewelacyjnego. Chile z pewnością ma spore szanse, wg mnie większe niż uważają bukmacherzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
widziałem ją już w siatce ..eh!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|