|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Linstedy mecz ...brawo...... izzi lindst/tecau 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
kanepi czy kvitowa jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
1.5 na Rafę z Sodą, nie mam więcej pytań 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
to rzeczywiscie nie ma co pytac na Sode bedzie soczyste 2,2 conajmniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Soda dziś powinien polecieć po soczystym 1.12 z Ferrerem  na RG był w lepszej formie i nawet ni pierdnął z Rafą, szykuje się powtórka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
kanepi czy kvitowa jutro? KVITOVA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Mecz meczowi nierowny  Pewnie jakby dzis Rod jednak wygral to djokovic by byl jakims faworytem z Rodem a Rod by go jeszcze zrobil  Soda dzis meki ale wygrał .... moze zle na niego działał ten jakis boczny kort  Ferer tu z takimi bocznymi oswojony  Kurs ustawiony prawidlowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Soda dziś powinien polecieć po soczystym 1.12 z Ferrerem  na RG był w lepszej formie i nawet ni pierdnął z Rafą, szykuje się powtórka. szkoda ze chyba tylko dzis widziales tutaj Soderlinga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Soda dziś powinien polecieć po soczystym 1.12 z Ferrerem  na RG był w lepszej formie i nawet ni pierdnął z Rafą, szykuje się powtórka. szkoda ze chyba tylko dzis widziales tutaj Soderlinga  sugerujesz, że jestem nieobiektywny ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
sugeruje tylko ze widzisz tu jakies promo  Nadal tez mial tu 5cio setówki z Haase i Petzchnerem ...a odnoszenie tutaj tego cwierfinalu do finalu na Rg delikatnie mowiac jest nie na miejscu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
porównanie odwrotnego FH sody na mączce a na trawie...  szanujmy się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
2010 Roland Garros France Clay F Nadal, Rafael 6-4, 6-2, 6-4 Stats 2009 Barclays ATP World Tour Finals London, England Hard RR Soderling, Robin 6-4, 6-4 Stats 2009 Roland Garros France Clay R16 Soderling, Robin 6-2, 6-7(2), 6-4, 7-6(2) Stats 2009 ATP World Tour Masters 1000 Rome Italy Clay R16 Nadal, Rafael 6-1, 6-0 Stats 2007 Wimbledon Great Britain Grass R32 Nadal, Rafael 6-4, 6-4, 6-7(7), 4-6, 7-5 Stats 2006 Roland Garros France Clay R128 Nadal, Rafael 6-2, 7-5, 6-1 Stats
jakby nie patrzyć, ciekawa historia. pogromy na mączce + pamiętna wtopa, 5setówka z wietrzeniem gaci na trawie, oraz wtopa w finale sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
1.5 na Rafę z Sodą, nie mam więcej pytań  stawiasz dom, czy tylko 1 jednostkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Llama bez złośliwości, proszę  Jak tam wygląda sprawa mojego podpisu np. ?  A co do FH Sody, pewnie, że tutaj ma większe szanse niż na mączce, ale nie imponuje aż tak formą. Na RG prezentował się lepiej, tylko to miałem na myśli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
sprawę zgłosiłem  Rafito jest w naprawdę przeciętnej (jak na niego) formie. Dzień konia Sody i pozamiatane. Wiadomo, że Szwed ma nasrane we łbie, ale to w końcu on ograł panujące numery 1, jednocześnie broniące tytułu w Paryżu. No i to w końcu on obok o.rochusa miał mp na trawie kiedy Ferdek zamiatał wszystkimi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Rafito jest w naprawdę przeciętnej (jak na niego) formie. A Shakira na to : [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ten Lu moze spokojnie powalczyc z Djoko, ktory jest w kiepskiej formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Rafa @1,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jak uważasz, że to Rafa z 2008 roku to nie mam pytań.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
[ Linked Image] Z Shakira z tą brunetką w czarnej by byly fajne psiapsióly  Nole 64 75 63 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|