|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Tak sobie czytam właśnie. Ruch narzeka na boisko, na miejscu upał, ponad 30 C, do tego dość długa podróż. I w sumie minimalna porażka wcale nie przekreśla szans na awans. Tylko podkreślam ja grałem win po kursie 3,2 czy cuś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja też już grałem 2 dni temu 1X, ale jeżeli Karaganda stanie się masówką, to zaczynam się tego obawiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Ja też już grałem 2 dni temu 1X, ale jeżeli Karaganda stanie się masówką, to zaczynam się tego obawiać. ja osobiscie tuz po losowaniu zacieralem rece na piekne kursiwo i wizje łatwej kasiorki,no ale to co sie dzieje i ten owczy ped skutecznie mnie odstraszyly,a szkoda,bo Ruch w normalnych okolicznosciach nie ma prawa tam wygrac (nie ma sie co siac ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
kto zamknal temat 'Polityka'?  czyzby Conrad  ? Chyba tylko dla wybranych jest zamknięty...  Dla PO jest pewnie otwarty , taka sprawiedliwość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
ogolnie w tych pierwszych rundach trzeba chyba wybierac te ,,mniej uczeszczane pewniaczki " taka mam kilkuletnia refleksje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
I sądzę, że słuszna ta " refleksja " .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
I sądzę, że słuszna ta " refleksja " . tudziez przyk...z przytupem przeciw mega faworytowi w wydawaloby sie dosc wyrownanej parze ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jutro pewnie parę krecików, ze swoich nor wyjdzie, trzeba tylko dobrze monitorować zachowania inwestorów strategicznych, którzy często z partyzanta zagrywają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Łuhuhu to dziś piękny dzionek dzięki bramie w 95 minucie. Onwards and upwards!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
ma ktos jakas stronke gdzie jest podane z jakiego panstwa sa owe druzynyny z 1 rundy eliminacji ligi eurpoejskiej ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
bet at home frajery juz kilka meczykow z oferty sciagneli min Llanelli :/moze jutro dodadza ze zmiana kursikow?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jutro pewnie parę krecików, ze swoich nor wyjdzie, trzeba tylko dobrze monitorować zachowania inwestorów strategicznych, którzy często z partyzanta zagrywają. FC Olimpia Balti - Khazar LenkoranGoście od 6 dni są w Kiszyniowie i kilka ciekawych sparingów rozegrali.więc coś koło X2 Nitra - Gyor ETOWęgrzy są faworytem co do kwestii awansu,zdecydowanie doświadczonym zespołem są.Najmłodszy gracz ma 25 lat.Szkoleniowiec Słowaków ponoć kilka spotkań Madziarów obejrzał tyle,że nie z trybun
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|