|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
nie sugeruj sie innymi, lepiej byc wkurwionym na siebie graj rudego  Radek pozamiatal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Brazyli awans Berdych 1 Rafa 1  z tego ma byc jak wroce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
Rafa bo tradycji musi stac sie zadosc od czasow Freda Perrego czy 2 lata poznien Bunnego Austina brytola nie ma w finale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Nikt jak widzę, nie bierze pod uwagę obciążenia psychicznego Rudego. Na wyspach ponownie szał. Dla nich to kwestia racji stanu. Wimbledon jest symbolem, a brytol nie wygrał go już pińset lat. w tym roku w koncu to sie zmieni Spokojnie nic nie trwa wiecznie  Dobrze ze sie z nim spotyka w 1/2 a nie w finale  nie wiesz o czym mówisz, to nie będzie wyścig hamiltona z kubicą, czy mecz anglików ze słowenią. tam nawet królowa pewnie funta postawiła na rudego. małyszomania to pikuś przy ogólnonarodowej głupawce wimbledońskiej. ich największa duma narodowa, a kurwa wygrać jej nie mogą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam inwestorów 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 626 |
[quote=NanekHKS]holandia  awans nowak! Rafa 1 tak będzie kolego!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
dziś na początek 1 Oliver Golding @ 1.83 2 Alessio Di Mauro @ 2.75 3 Stephane Bohli @ 2.25 4 Jurgen Melzer i Philipp Petzschner @ 1.66 Wimba zagram na lajfie bo na tym etapie decydować może tylko dyspozycja dnia, tu już kelnerów nie ma i każdy wynikmożliwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no prosze , kolejny fan Holandii  szkoda szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
[quote=NanekHKS]holandia  awans nowak! Rafa 1 tak będzie kolego!!!!  Witam! naprawdę nie wiem skąd bierze się ten hura optymizm na Holandię, jak dla mnie jest to jedna z najsłabiej grających drużyn w ćwierćfinałach. Ale z drugiej strony walić na Hollandie - kursy pójdą w górę ;] + Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
Holandia awans & Murray win Novak vs Berdych no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Burza mózgów trwa, zdania podzielone, a jak nie wiadomo co grać - to po prostu nie grać. za to oglądać należy, przynajmniej pierwszy mecz, bo przy drugim gra Brazylia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Holandia awans & Murray win Novak vs Berdych no bet jeszcze jeden sympatyk Holandii  jak grzyby po deszczu od wczoraj sie ujawniaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Holandia Akurat tego nie gram, tylko kibicuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
Holandia awans & Murray win Novak vs Berdych no bet jeszcze jeden sympatyk Holandii  jak grzyby po deszczu od wczoraj sie ujawniaja o nie, wcale nie od wczoraj  przed mundialem postawiłem na Holandię jako Mistrza, więc luzik heh teraz im kibicuję, ale obawiam się, że bedzie zajebiście ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jak można oranie kibicować? ta drużyna jest totalnie bez wyrazu, to nie czasy van bastena i spółki. wpierdol dziś dostaną aż miło. brazylia ma 10x większy potencjał, pokazała to w 1/8 sparingu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
aaaa kibic , to inna sprawa  Holandia jako mistrz ? masz racje , zajebiscie ciezko bedzie zauwazylem , Holandia ma bardzo duzo sympatykow w naszym kraju , wokol moich znajomych rowniez , ja osobiscie Holandii i Brazylii nie darze sympatia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a odnosnie wspomnianych grzybow , jest tu jakis grzybiarz ? czy sami biurowcy , krawaciarze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
no o 5 iść do lasu, przewalone, ale po pierwszym kielichu  już się lepiej szuka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
aaaa kibic , to inna sprawa  Holandia jako mistrz ? masz racje , zajebiscie ciezko bedzie zauwazylem , Holandia ma bardzo duzo sympatykow w naszym kraju , wokol moich znajomych rowniez , ja osobiscie Holandii i Brazylii nie darze sympatia heh, ja również nigdy nie kibicowałem żadnej z tych drużyn , ale nie oszukujmy się , że Braziliany po pierwsze prezentują się lepiej jako zespół ,a po 2 więcej indywidualności - większe talenty. Hollandia : Robben , który 12/10 razy schodzi do środka z piłką w celu oddania strzału i Snejder, który jak narazie strzela na MŚ panu bogu w okno. Tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
może i nie czasy van bastena ale czas Robbena i Sneijdera 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|