Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 39 1 2 3 4 5 6 38 39
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by kobay
nie sugeruj sie innymi, lepiej byc wkurwionym na siebie
graj rudego smile

Radek pozamiatal piwo grin piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Brazyli awans
Berdych 1
Rafa 1
kasa kasa kasa z tego ma byc jak wroce boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
Rafa bo tradycji musi stac sie zadosc od czasow Freda Perrego czy 2 lata poznien Bunnego Austina brytola nie ma w finale smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Mr. Federer
Originally Posted by Llama
Nikt jak widzę, nie bierze pod uwagę obciążenia psychicznego Rudego.
Na wyspach ponownie szał. Dla nich to kwestia racji stanu. Wimbledon jest symbolem, a brytol nie wygrał go już pińset lat.

w tym roku w koncu to sie zmieni Spokojnie nic nie trwa wiecznie smile Dobrze ze sie z nim spotyka w 1/2 a nie w finale wink

nie wiesz o czym mówisz, to nie będzie wyścig hamiltona z kubicą, czy mecz anglików ze słowenią. tam nawet królowa pewnie funta postawiła na rudego. małyszomania to pikuś przy ogólnonarodowej głupawce wimbledońskiej. ich największa duma narodowa, a kurwa wygrać jej nie mogą.

Llama #3979026 02/07/2010 17:17
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Witam inwestorów smile

Dołączył: May 2010
Posty: 626
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 626
[quote=NanekHKS]holandia aplauz awans
nowak! hura
Rafa 1 ooo
tak będzie kolego!!!! papa

Azazel #3979029 02/07/2010 17:19
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
dziś na początek
1 Oliver Golding @ 1.83

2 Alessio Di Mauro @ 2.75

3 Stephane Bohli @ 2.25

4 Jurgen Melzer i Philipp Petzschner @ 1.66

Wimba zagram na lajfie bo na tym etapie decydować może tylko dyspozycja dnia, tu już kelnerów nie ma i każdy wynikmożliwy grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no prosze , kolejny fan Holandii frown szkoda szkoda

Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Originally Posted by szymon2002
[quote=NanekHKS]holandia aplauz awans
nowak! hura
Rafa 1 ooo
tak będzie kolego!!!! papa


Witam!

naprawdę nie wiem skąd bierze się ten hura optymizm na Holandię, jak dla mnie jest to jedna z najsłabiej grających drużyn w ćwierćfinałach. Ale z drugiej strony walić na Hollandie - kursy pójdą w górę ;]

+ Rafa boks

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Holandia awans
& Murray win
Novak vs Berdych no bet

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Burza mózgów trwa,
zdania podzielone,
a jak nie wiadomo co grać - to po prostu nie grać.
za to oglądać należy,
przynajmniej pierwszy mecz, bo przy drugim gra Brazylia.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wojciechq
Holandia awans
& Murray win
Novak vs Berdych no bet

jeszcze jeden sympatyk Holandii frown jak grzyby po deszczu od wczoraj sie ujawniaja

craax #3979039 02/07/2010 17:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Holandia boks

Akurat tego nie gram, tylko kibicuje.

craax #3979040 02/07/2010 17:24
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Originally Posted by craax
Originally Posted by wojciechq
Holandia awans
& Murray win
Novak vs Berdych no bet

jeszcze jeden sympatyk Holandii frown jak grzyby po deszczu od wczoraj sie ujawniaja
o nie, wcale nie od wczoraj tongue przed mundialem postawiłem na Holandię jako Mistrza, więc luzik heh teraz im kibicuję, ale obawiam się, że bedzie zajebiście ciężko

Piostar #3979041 02/07/2010 17:25
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jak można oranie kibicować? ta drużyna jest totalnie bez wyrazu, to nie czasy van bastena i spółki. wpierdol dziś dostaną aż miło. brazylia ma 10x większy potencjał, pokazała to w 1/8 sparingu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
aaaa kibic , to inna sprawa smile Holandia jako mistrz ? masz racje , zajebiscie ciezko bedzie
zauwazylem , Holandia ma bardzo duzo sympatykow w naszym kraju , wokol moich znajomych rowniez , ja osobiscie Holandii i Brazylii nie darze sympatia

craax #3979047 02/07/2010 17:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a odnosnie wspomnianych grzybow , jest tu jakis grzybiarz ? czy sami biurowcy , krawaciarze wink

craax #3979048 02/07/2010 17:28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
no o 5 iść do lasu, przewalone, ale po pierwszym kielichu piwo grin już się lepiej szuka.

craax #3979049 02/07/2010 17:30
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Originally Posted by craax
aaaa kibic , to inna sprawa smile Holandia jako mistrz ? masz racje , zajebiscie ciezko bedzie
zauwazylem , Holandia ma bardzo duzo sympatykow w naszym kraju , wokol moich znajomych rowniez , ja osobiscie Holandii i Brazylii nie darze sympatia

heh, ja również nigdy nie kibicowałem żadnej z tych drużyn , ale nie oszukujmy się , że Braziliany po pierwsze prezentują się lepiej jako zespół ,a po 2 więcej indywidualności - większe talenty. Hollandia : Robben , który 12/10 razy schodzi do środka z piłką w celu oddania strzału i Snejder, który jak narazie strzela na MŚ panu bogu w okno. Tyle smile

craax #3979052 02/07/2010 17:30
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
może i nie czasy van bastena ale czas Robbena i Sneijdera smile

Strona 4 z 39 1 2 3 4 5 6 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1