Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 39 1 2 19 20 21 22 23 38 39
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Dobrze kurs na Ghane rosnie,pobieram czarnych,znow beda miec farta

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by akagi
Originally Posted by spirolek
brazylia byla fawortyem jedynie dla bukow:) dla mnie to zadna niespodzianka

A nie widziałem tam Twoich wpisów w temacie.

kilka dni temu pisalem , ze Holandia awansuje , jak ci sie nudzi a widze ze tak to sobie poszperaj w archiwum

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poszperać to Sobie możesz w du.pie.
W temacie meczu nic nie pisałeś mądralko.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
spirolek na nastepny raz uracz nas chocby zdaniem na temat meczu smile

od razu zapytam , Urugwaj-Ghana , Argentyna-Niemcy ? zeby potem nie bylo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Urugwaj dzis 1 porazka bedzie z czarnymi.....

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by craax
spirolek na nastepny raz uracz nas chocby zdaniem na temat meczu smile

od razu zapytam , Urugwaj-Ghana , Argentyna-Niemcy ? zeby potem nie bylo

akurat bukmacherke traktuje jako rozrywke i w zaden sposob nie cafniakuje , ze trafil mi sie taki typek na Oranje poprostu dla mnie Brazylia nie byla faworytem meczu, wiec spore value bylo na Oranje wiec zal bylo nie zagrac:)

Niespodzianka to moze byc jak Hiszpania odpadnie z Paragwajem, w innych pozostalych meczach nic mnie nie zdziwi bo kazdy moze wygrac jak i przegrac

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by craax
spirolek na nastepny raz uracz nas chocby zdaniem na temat meczu smile

od razu zapytam , Urugwaj-Ghana , Argentyna-Niemcy ? zeby potem nie bylo

2 remisy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by kaka1981
Urugwaj dzis 1 porazka bedzie z czarnymi.....

cholera wlasnie sie zastanawiam i raczej nie sadze , w regulaminowym Ghana raczej tego nie wygra , chyba jednak zbyt malo atutow maja na tak dobrze zorganizowana druzyne jak Urugwaj
po drugie AmirKhan mowi , ze Urugwaj to przyszly mistrz wiec jak ma odpasc z Ghana ? wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bezdomny -
rzuć okiem co tam się dzieje u Patrykow.
Absencje jakieś, czy wzdęcia mają ?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Ile już było rzutów karnych na tych mistrzostwach?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Zapolujemy na overki może ? grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Dyscyplina taktyczna wsparta trio z pilkarskim geniuszem w oczach nie moze odpasc w konfrontacji ze stadem bezmozgich murzynow bez zadnego potencjalu ofensywnego wobec absencji Essiena , sfochowanego Muntariego i nie w pelni dysponowanego Gyana

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Amir_Khan
Dyscyplina taktyczna wsparta trio z pilkarskim geniuszem w oczach nie moze odpasc w konfrontacji ze stadem bezmozgich murzynow bez zadnego potencjalu ofensywnego wobec absencji Essiena , sfochowanego Muntariego i nie w pelni dysponowanego Gyana

taktycznie graja najlepiej sposrod wszystkich ekip afrykanskich , na to jaka kadra dysponuja i wobec absencji lidera ekipy wykorzystuja sklad w 100% i caly swoj potencjal , z USA byli dla mnie faworytem ,tutaj chyba jednak odpadaja , Urugwaj powinien cos strzelic , okazje w kazdym meczu sobie stwarzaja

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Zgadzam sie craax z druzyn afrykanskich owszem. Urugwaj na zero z tylu.Indywidualny geniusz Forlana , Cavaniego i Suareza sprawi ze z przodu na pewno cos wpadnie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Święci over 2,5 @2,05
Urusi grają dalej @1,38

AKO: 2,83

Podoba mi się takie cudaśne trochę laugh

Rafa natchnął mnie do życia. hura aplauz

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Quote
Rafa natchnął mnie do życia.

Ja zyje tylko dlatego ze on jest moja inspiracja piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Amir_Khan
Quote
Rafa natchnął mnie do życia.

Ja zyje tylko dlatego ze on jest moja inspiracja piwo

Dobre grin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Amir_Khan
Quote
Rafa natchnął mnie do życia.

Ja zyje tylko dlatego ze on jest moja inspiracja piwo

z całym szacunkiem masz problem psychiczny i to poważny albo grasz chorego na umyśle.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nic nie gram Oli zycie to gra a fanatyzm to jego nieodlaczna czesc piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Amir o Shakire zazdrosny jesteś ?

Strona 21 z 39 1 2 19 20 21 22 23 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, JelineK), 2,922 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1