|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Dobrze kurs na Ghane rosnie,pobieram czarnych,znow beda miec farta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
brazylia byla fawortyem jedynie dla bukow:) dla mnie to zadna niespodzianka A nie widziałem tam Twoich wpisów w temacie. kilka dni temu pisalem , ze Holandia awansuje , jak ci sie nudzi a widze ze tak to sobie poszperaj w archiwum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Poszperać to Sobie możesz w du.pie. W temacie meczu nic nie pisałeś mądralko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
spirolek na nastepny raz uracz nas chocby zdaniem na temat meczu  od razu zapytam , Urugwaj-Ghana , Argentyna-Niemcy ? zeby potem nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Urugwaj dzis 1 porazka bedzie z czarnymi.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
spirolek na nastepny raz uracz nas chocby zdaniem na temat meczu  od razu zapytam , Urugwaj-Ghana , Argentyna-Niemcy ? zeby potem nie bylo akurat bukmacherke traktuje jako rozrywke i w zaden sposob nie cafniakuje , ze trafil mi sie taki typek na Oranje poprostu dla mnie Brazylia nie byla faworytem meczu, wiec spore value bylo na Oranje wiec zal bylo nie zagrac:) Niespodzianka to moze byc jak Hiszpania odpadnie z Paragwajem, w innych pozostalych meczach nic mnie nie zdziwi bo kazdy moze wygrac jak i przegrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
spirolek na nastepny raz uracz nas chocby zdaniem na temat meczu  od razu zapytam , Urugwaj-Ghana , Argentyna-Niemcy ? zeby potem nie bylo 2 remisy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Urugwaj dzis 1 porazka bedzie z czarnymi..... cholera wlasnie sie zastanawiam i raczej nie sadze , w regulaminowym Ghana raczej tego nie wygra , chyba jednak zbyt malo atutow maja na tak dobrze zorganizowana druzyne jak Urugwaj po drugie AmirKhan mowi , ze Urugwaj to przyszly mistrz wiec jak ma odpasc z Ghana ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bezdomny - rzuć okiem co tam się dzieje u Patrykow. Absencje jakieś, czy wzdęcia mają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Ile już było rzutów karnych na tych mistrzostwach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Zapolujemy na overki może ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Dyscyplina taktyczna wsparta trio z pilkarskim geniuszem w oczach nie moze odpasc w konfrontacji ze stadem bezmozgich murzynow bez zadnego potencjalu ofensywnego wobec absencji Essiena , sfochowanego Muntariego i nie w pelni dysponowanego Gyana
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dyscyplina taktyczna wsparta trio z pilkarskim geniuszem w oczach nie moze odpasc w konfrontacji ze stadem bezmozgich murzynow bez zadnego potencjalu ofensywnego wobec absencji Essiena , sfochowanego Muntariego i nie w pelni dysponowanego Gyana taktycznie graja najlepiej sposrod wszystkich ekip afrykanskich , na to jaka kadra dysponuja i wobec absencji lidera ekipy wykorzystuja sklad w 100% i caly swoj potencjal , z USA byli dla mnie faworytem ,tutaj chyba jednak odpadaja , Urugwaj powinien cos strzelic , okazje w kazdym meczu sobie stwarzaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Zgadzam sie craax z druzyn afrykanskich owszem. Urugwaj na zero z tylu.Indywidualny geniusz Forlana , Cavaniego i Suareza sprawi ze z przodu na pewno cos wpadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Święci over 2,5 @2,05 Urusi grają dalej @1,38 AKO: 2,83 Podoba mi się takie cudaśne trochę  Rafa natchnął mnie do życia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Rafa natchnął mnie do życia. Ja zyje tylko dlatego ze on jest moja inspiracja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Rafa natchnął mnie do życia. Ja zyje tylko dlatego ze on jest moja inspiracja  Dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Rafa natchnął mnie do życia. Ja zyje tylko dlatego ze on jest moja inspiracja  z całym szacunkiem masz problem psychiczny i to poważny albo grasz chorego na umyśle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nic nie gram Oli zycie to gra a fanatyzm to jego nieodlaczna czesc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Amir o Shakire zazdrosny jesteś ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|