Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 39 1 2 25 26 27 28 29 38 39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych).

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
haha ale korner

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Ghana 2 rozne ...jeszcze 2....

#3980691 03/07/2010 04:51
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Bezdomny
Muslera ratuje mad

Ty za Lazio ? Pamiętasz mecz Lazio - Inter 0-2 z tego sezonu ?

I ten napis na trybunach przy bramce na 2-0 ohhh noooo i za chwilę GAME OVER grin

Lazio z Interem zgodę ma dla twojej wiadomości
inne zgody Real Madryt,Levski Sofia

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Bezdomny
inne zgody Real Madryt,Levski Sofia
no to mały rozmach laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Ile razy w roku tak średnio jeździcie na mecze Interu, tudzież Lazio?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by zostać modem_MLS
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych).
juz ci współczuje biedaku, zaraz cie poprawniaki zajadą smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Bezdomny
Muslera ratuje mad

Ty za Lazio ? Pamiętasz mecz Lazio - Inter 0-2 z tego sezonu ?

I ten napis na trybunach przy bramce na 2-0 ohhh noooo i za chwilę GAME OVER grin

Lazio z Interem zgodę ma dla twojej wiadomości
inne zgody Real Madryt,Levski Sofia

akurat tego nie musisz mi mówić. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
puke Suarez

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
PRzydalaby sie zmiana czarnucha w bramce bo on pusci jeszcze jakiegos klopsa w tym meczu laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Originally Posted by ssaczu
PRzydalaby sie zmiana czarnucha w bramce bo on pusci jeszcze jakiegos klopsa w tym meczu laugh

Zaskoczę cie. Na ławce też czarny bramkarz...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by zostać modem_MLS
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych).

nie masz innych problemow
ps.skoro brzydzisz sie czarnych ludzi to nie chcesz czarnej kobiety

ale zycze tobie czarnego wnuka lub wnuczki

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by zostać modem_MLS
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych).

nie masz innych problemow
ps.skoro brzydzisz sie czarnych ludzi to nie chcesz czarnej kobiety

ale zycze tobie czarnego wnuka lub wnuczki

ja do nich nic nie mam
jak trzeba mi pomóc pomagają bez problemu
i koniec dyskusji

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by pacyfista
nie masz innych problemow
ps.skoro brzydzisz sie czarnych ludzi to nie chcesz czarnej kobiety

ale zycze tobie czarnego wnuka lub wnuczki

To chyba oczywiste. Nie życz mi tak źle smile

Skąd oni tego Boatenga wzięli?

A tak swoją drogą, to ten Urugwaj całkiem, całkiem, nawet nie wiedziałem że tylko w granicach 4 mln osób zamieszkuje ten kraj. 2 MŚ zdobyli, teraz też nieźle...

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Bezdomny
Muslera ratuje mad

Ty za Lazio ? Pamiętasz mecz Lazio - Inter 0-2 z tego sezonu ?

I ten napis na trybunach przy bramce na 2-0 ohhh noooo i za chwilę GAME OVER grin

Lazio z Interem zgodę ma dla twojej wiadomości
inne zgody Real Madryt,Levski Sofia

akurat tego nie musisz mi mówić. smile

a po meczu niezłe party pod nazwą ohhh noooo
wiem bo akurat mam znajomego Włocha wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
@zostać modem MLS
Właśnie mój poziom edukacji jest na poziomie akceptującym człowieka niezależnie od koloru skóry i pochodzenia. Pamiętaj, że Afryka od zawsze miała ograniczony dostęp do tego, co niejako "należało się" tylko białemu człowiekowi - edukacja, medycyna, technologia. I to wszystko za sprawą białych, a nie dlatego, że oni są ograniczeni. Dla mnie koniec dyskusji - Kenijczycy to ludzie, którzy w przeciwieństwie do typowych "Polaczków" są w stanie zrobić coś dla Ciebie bezinteresownie i nie patrzą z zazdrością.

EOT.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by Fresh'n'Funky
@zostać modem MLS
Właśnie mój poziom edukacji jest na poziomie akceptującym człowieka niezależnie od koloru skóry i pochodzenia. Pamiętaj, że Afryka od zawsze miała ograniczony dostęp do tego, co niejako "należało się" tylko białemu człowiekowi - edukacja, medycyna, technologia. I to wszystko za sprawą białych, a nie dlatego, że oni są ograniczeni. Dla mnie koniec dyskusji - Kenijczycy to ludzie, którzy w przeciwieństwie do typowych "Polaczków" są w stanie zrobić coś dla Ciebie bezinteresownie i nie patrzą z zazdrością.

EOT.

Co Ty wciągasz/ palisz/ wstrzykujesz, że masz takie jazdy? Popatrz na Afrykę jak ten kontynent wygląda. Nie ma co zwalać na białego człowieka, bo teraz między sobą się wyrzynają i 5 latki już z karabinami biegają zamiast za naukę się wziąć. Jakbyś uważał na historii to byś wiedział, że każdy kontynent za wyjątkiem właśnie Afryki był cywilizowany i bardzo dużo wymyślili. Azja, Ameryka Środkowa, Europa, a nawet Australia.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by zostać modem_MLS
Originally Posted by Fresh'n'Funky
@zostać modem MLS
Właśnie mój poziom edukacji jest na poziomie akceptującym człowieka niezależnie od koloru skóry i pochodzenia. Pamiętaj, że Afryka od zawsze miała ograniczony dostęp do tego, co niejako "należało się" tylko białemu człowiekowi - edukacja, medycyna, technologia. I to wszystko za sprawą białych, a nie dlatego, że oni są ograniczeni. Dla mnie koniec dyskusji - Kenijczycy to ludzie, którzy w przeciwieństwie do typowych "Polaczków" są w stanie zrobić coś dla Ciebie bezinteresownie i nie patrzą z zazdrością.

EOT.

Co Ty wciągasz/ palisz/ wstrzykujesz, że masz takie jazdy? Popatrz na Afrykę jak ten kontynent wygląda. Nie ma co zwalać na białego człowieka, bo teraz między sobą się wyrzynają i 5 latki już z karabinami biegają zamiast za naukę się wziąć. Jakbyś uważał na historii to byś wiedział, że każdy kontynent za wyjątkiem właśnie Afryki był cywilizowany i bardzo dużo wymyślili. Azja, Ameryka Środkowa, Europa, a nawet Australia.

tak Cię w szkole uczono shocked
Azja wyśmienita wiem ....
takie kompleksy : temat Polityka !
bez odbioru !

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
skupcie sie na meczu, karne coraz blizej, ghana w polfinale

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
gola Urugwaj!

Strona 27 z 39 1 2 25 26 27 28 29 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1