|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Ghana 2 rozne ...jeszcze 2....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Muslera ratuje  Ty za Lazio ? Pamiętasz mecz Lazio - Inter 0-2 z tego sezonu ? I ten napis na trybunach przy bramce na 2-0 ohhh noooo i za chwilę GAME OVER  Lazio z Interem zgodę ma dla twojej wiadomości inne zgody Real Madryt,Levski Sofia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
inne zgody Real Madryt,Levski Sofia no to mały rozmach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Ile razy w roku tak średnio jeździcie na mecze Interu, tudzież Lazio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych). juz ci współczuje biedaku, zaraz cie poprawniaki zajadą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Muslera ratuje  Ty za Lazio ? Pamiętasz mecz Lazio - Inter 0-2 z tego sezonu ? I ten napis na trybunach przy bramce na 2-0 ohhh noooo i za chwilę GAME OVER  Lazio z Interem zgodę ma dla twojej wiadomości inne zgody Real Madryt,Levski Sofia akurat tego nie musisz mi mówić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
 Suarez
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
PRzydalaby sie zmiana czarnucha w bramce bo on pusci jeszcze jakiegos klopsa w tym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
PRzydalaby sie zmiana czarnucha w bramce bo on pusci jeszcze jakiegos klopsa w tym meczu  Zaskoczę cie. Na ławce też czarny bramkarz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych). nie masz innych problemow ps.skoro brzydzisz sie czarnych ludzi to nie chcesz czarnej kobiety ale zycze tobie czarnego wnuka lub wnuczki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bezdomny, a uważasz że rasizm jest idiotycznym poglądem? Czyli twierdzisz że człowiek biały = człowiek czarny, choćby, a może przede wszystkim pod względem intelektualnym? Skoro tak to wymień mi chociaż 10 murzynów, którzy w jakiś sposób przyczynili się do rozwoju Świata. Nie liczmy sportowców, bo to oczywiste że np biały w sprincie na Olimpiadzie nigdy nie wygra z negro, jakieś tam uwarunkowania anatomiczne. Tak samo jest z inteligencją, tylko w drugą stronę (na korzyść białych). nie masz innych problemow ps.skoro brzydzisz sie czarnych ludzi to nie chcesz czarnej kobiety ale zycze tobie czarnego wnuka lub wnuczki ja do nich nic nie mam jak trzeba mi pomóc pomagają bez problemu i koniec dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
nie masz innych problemow ps.skoro brzydzisz sie czarnych ludzi to nie chcesz czarnej kobiety
ale zycze tobie czarnego wnuka lub wnuczki To chyba oczywiste. Nie życz mi tak źle  Skąd oni tego Boatenga wzięli? A tak swoją drogą, to ten Urugwaj całkiem, całkiem, nawet nie wiedziałem że tylko w granicach 4 mln osób zamieszkuje ten kraj. 2 MŚ zdobyli, teraz też nieźle...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Muslera ratuje  Ty za Lazio ? Pamiętasz mecz Lazio - Inter 0-2 z tego sezonu ? I ten napis na trybunach przy bramce na 2-0 ohhh noooo i za chwilę GAME OVER  Lazio z Interem zgodę ma dla twojej wiadomości inne zgody Real Madryt,Levski Sofia akurat tego nie musisz mi mówić.  a po meczu niezłe party pod nazwą ohhh noooo wiem bo akurat mam znajomego Włocha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
@zostać modem MLS Właśnie mój poziom edukacji jest na poziomie akceptującym człowieka niezależnie od koloru skóry i pochodzenia. Pamiętaj, że Afryka od zawsze miała ograniczony dostęp do tego, co niejako "należało się" tylko białemu człowiekowi - edukacja, medycyna, technologia. I to wszystko za sprawą białych, a nie dlatego, że oni są ograniczeni. Dla mnie koniec dyskusji - Kenijczycy to ludzie, którzy w przeciwieństwie do typowych "Polaczków" są w stanie zrobić coś dla Ciebie bezinteresownie i nie patrzą z zazdrością.
EOT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
@zostać modem MLS Właśnie mój poziom edukacji jest na poziomie akceptującym człowieka niezależnie od koloru skóry i pochodzenia. Pamiętaj, że Afryka od zawsze miała ograniczony dostęp do tego, co niejako "należało się" tylko białemu człowiekowi - edukacja, medycyna, technologia. I to wszystko za sprawą białych, a nie dlatego, że oni są ograniczeni. Dla mnie koniec dyskusji - Kenijczycy to ludzie, którzy w przeciwieństwie do typowych "Polaczków" są w stanie zrobić coś dla Ciebie bezinteresownie i nie patrzą z zazdrością.
EOT. Co Ty wciągasz/ palisz/ wstrzykujesz, że masz takie jazdy? Popatrz na Afrykę jak ten kontynent wygląda. Nie ma co zwalać na białego człowieka, bo teraz między sobą się wyrzynają i 5 latki już z karabinami biegają zamiast za naukę się wziąć. Jakbyś uważał na historii to byś wiedział, że każdy kontynent za wyjątkiem właśnie Afryki był cywilizowany i bardzo dużo wymyślili. Azja, Ameryka Środkowa, Europa, a nawet Australia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
@zostać modem MLS Właśnie mój poziom edukacji jest na poziomie akceptującym człowieka niezależnie od koloru skóry i pochodzenia. Pamiętaj, że Afryka od zawsze miała ograniczony dostęp do tego, co niejako "należało się" tylko białemu człowiekowi - edukacja, medycyna, technologia. I to wszystko za sprawą białych, a nie dlatego, że oni są ograniczeni. Dla mnie koniec dyskusji - Kenijczycy to ludzie, którzy w przeciwieństwie do typowych "Polaczków" są w stanie zrobić coś dla Ciebie bezinteresownie i nie patrzą z zazdrością.
EOT. Co Ty wciągasz/ palisz/ wstrzykujesz, że masz takie jazdy? Popatrz na Afrykę jak ten kontynent wygląda. Nie ma co zwalać na białego człowieka, bo teraz między sobą się wyrzynają i 5 latki już z karabinami biegają zamiast za naukę się wziąć. Jakbyś uważał na historii to byś wiedział, że każdy kontynent za wyjątkiem właśnie Afryki był cywilizowany i bardzo dużo wymyślili. Azja, Ameryka Środkowa, Europa, a nawet Australia. tak Cię w szkole uczono  Azja wyśmienita wiem .... takie kompleksy : temat Polityka ! bez odbioru !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
skupcie sie na meczu, karne coraz blizej, ghana w polfinale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|