|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie oglądałem calego meczu, koncówka dogrywki w pełni mi jednak wystarczyła 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Nie oglądałem calego meczu, koncówka dogrywki w pełni mi jednak wystarczyła  u mnie cisza na mieszkaniu jakby żałoba narodowa była ale jak to powiadają niewykorzystane sytuacje się mszczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat Kurs Pt 02/07/10 Urugwaj - Ghana Extra Time Totalna liczba wykonanych rzutów karnych w serii rzutów karnych Puchar Świata powyzej 6.5 ponizej 6.5 (0-0) 1.40
Na czarno podkreśliłem rozliczenie tego zakładu wg Expekta. Grał ktoś z Was ilość tych karnych u nich. Też Wam tak rozliczyli?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak donosi południowoafrykański dziennik "Times Live" celebrytka Paris Hilton została wyprowadzona przez policję ze stadionu podczas meczu Holandii z Brazylią za palenie marihuany. A myślałem, że wuwuzele to najgorsze co tam można spotkać na trybunach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
|
|
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884 |
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat Kurs Pt 02/07/10 Urugwaj - Ghana Extra Time Totalna liczba wykonanych rzutów karnych w serii rzutów karnych Puchar Świata powyzej 6.5 ponizej 6.5 (0-0) 1.40
Na czarno podkreśliłem rozliczenie tego zakładu wg Expekta. Grał ktoś z Was ilość tych karnych u nich. Też Wam tak rozliczyli? wyglada na to ze rozliczyli Ci karne strzelane ale tylko trafione a bylo ich 6 wiec under ale dziwna sytuacja ogolnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
u mnie cisza na mieszkaniu jakby żałoba narodowa była ale jak to powiadają niewykorzystane sytuacje się mszczą I widzisz - Bezdomny - a liczyłeś na imprezkę z Naszymi Czarnymi braćmi, a oni 3 karnych nie strzelili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
No tak, tylko, że totalna liczba wykonanych karnych, a totalna liczba WYKORZYSTANYCH karnych to jednak totalnie  co innego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
Nie oglądałem calego meczu, koncówka dogrywki w pełni mi jednak wystarczyła  u mnie cisza na mieszkaniu jakby żałoba narodowa była ale jak to powiadają niewykorzystane sytuacje się mszczą szkoda  w 1/2 mial bys znowu impre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
u mnie cisza na mieszkaniu jakby żałoba narodowa była ale jak to powiadają niewykorzystane sytuacje się mszczą I widzisz - Bezdomny - a liczyłeś na imprezkę z Naszymi Czarnymi braćmi, a oni 3 karnych nie strzelili. przeniosles sie do Ghany, czy masz takich wiernych kibiców w domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Jak donosi południowoafrykański dziennik "Times Live" celebrytka Paris Hilton została wyprowadzona przez policję ze stadionu podczas meczu Holandii z Brazylią za palenie marihuany. A myślałem, że wuwuzele to najgorsze co tam można spotkać na trybunach  No i powiedz mi Bzyku co w tym takiego "smirkowatego" ? Przeca nic się nikomu nie stało. Lepiej wyprowadzać ze stadionu za dmuchanie w wuwuzele!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
jak to dzis z ta nasza Hiszpanska armada wepchna jakiegos zebraka czy jak to z nimi ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niektórzy na torreadorów głowy i ręce stawiają, myślę że kalekami nie zostaną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
Argentyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Messi score  Villa score   VAMOS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
I tak wszystko zgarnie ekipa Niemiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No i powiedz mi Bzyku co w tym takiego "smirkowatego" ? Przeca nic się nikomu nie stało. Lepiej wyprowadzać ze stadionu za dmuchanie w wuwuzele! Nie chodzi mi o to, że ją wyprowadzili. Bardzo dobrze, niech ją zamkną w pierdlu na kilka lat. Chodzi mi o to, że w ogóle taka kur*a się tam pojawiła na stadionie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Argentyna - Niemcy.
Obie drużyny strzelą gole w 1 i 2 połowie.kurs 15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Odpadła Brazylia, a jak wiadomo nieszczęścia chodzą parami to znaczy, że wylecą również Niemcy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|