Ale nie ma co sie ..."> Ale nie ma co sie ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 45 1 2 4 5 6 7 8 44 45
#398513 02/12/2005 00:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
Hehe az milo popatrzec na wasze zatroskane minki i oczka pelne strachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ale nie ma co sie martwic na zapas, trzeba tylko sie troche przlozyc, albo byc zdolnym<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> I tak macie o wiele lepiej niz my, poprzedni rocznik, bo my musielismy sie jeszcze wzmagac z hordami starych maturzystow, ktorzy prawie wszedzie byli na wielce uprzywilejowanych pozycjach. Wy juz tylko bedziecie mieli konkurencje w postaci mojego rocznika, poszkodowanego w tym roku, ale to juz bedzie inna bajka, bo startujemy z takich samych pozycji. pozdro.

Bonus: Unibet
#398514 03/12/2005 10:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
o kurwa na poniedziałek mam dać plan prezentacji a nie pamiętam jak to miało wyglądać pomóżcie ?!

ps.tak wogóle to mam temat rola pracy w życiu człowieka opierając się na literaturze

#398515 03/12/2005 10:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
omen wysłałem ci PM.

#398516 03/12/2005 11:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
A tak wogóle to co to jest literatura podmiotu a co literatura przedmiotu

#398517 03/12/2005 11:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Literatura podmiotu to są te ksiązki na podstawie których wykonujesz prace.Czyli ogólniej mówiąc pozycje z literatury np "Zbrodnia i Kara" Dostojewskiego, lub "W pustyni i w puszczy" chyba Sienkiewicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Literatura przedmiotu to są każdego rodzaju słowniki, encyklopoedie, itd itp.

#398518 04/12/2005 14:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
to co może być literaturą przedmiotu w temacie :Rola pracy w życiu człowieka w oparciu o dzieła literackie?
W literaturze podmiotu mam :
-Ludzie bezdomni
-Nad niemnem
-Chłopi

#398519 04/12/2005 15:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To muszą być książki, które nie są lekturami, a które opisują problem zawarty w temacie. Mogą to być książki opisujące konkretnie daną lekturę zawartą w literaturze podmiotu,ale też mogą to być np. artykuły z czasopism na ten temat. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

#398520 04/12/2005 19:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Ja wczoraj miałem próbną maturke.

Podstawa dość łatwa, ale na roz. troche kredki.

Na podstawie czytanie ze zrozumieniem o sienkiewiczu - dość trudne, a wypracowowania 2 do wyboru.
Pierwsze o Grobie Agammemnona, a drugi ten, który wybrałem to porównaniue dwóch wierszy. Hymn Kochanowskiego i święty Boże Kasprowicza.

Na roz... wybralem takze porownanie dwoch wierszy... zwracajac szczegolna uwage na aluzję literacką.

Najpiekniejsza zwrotka Jasnorzewskiej i jakis sonet Mickiewicza. Tytul wypadl mi z głowy.

O ile na podstawie bylo stosunkowow łatwo, to na roz. treba bylo troche improwizowac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zobaczymy jakie będą wyniki.

#398521 04/12/2005 19:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
ehhh ja żadnej lektury w liceum nie przeczytałem tylko "Lalkę" w połowie,na większości lekcji słucham mp3 hmmm czarno widzę tę maturę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#398522 04/12/2005 20:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
ehhh ja żadnej lektury w liceum nie przeczytałem tylko "Lalkę" w połowie,na większości lekcji słucham mp3 hmmm czarno widzę tę maturę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Biorac pod uwage to jaka mam sorke od polskiego to do matury z polaka bede musial sie przygotowywac niestety samemu. (probowal juz ktos tak rok temu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

#398523 04/12/2005 20:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
ehhh ja żadnej lektury w liceum nie przeczytałem tylko "Lalkę" w połowie,na większości lekcji słucham mp3 hmmm czarno widzę tę maturę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

heh jakbym o sobie czytał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja tam sie pocieszam tym że jeszcze jest sporo czasu,zasiądzie sie mocniej przed ksiązkami na miesiąc przed,a póki co to kompletnie sie tym nie przejmuje

#398524 04/12/2005 20:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
No i powiedzmy sobie szczerze matura to nie koniec świata.Jesteśmy młodzi,piękni,zdolni z perspektywami cały świat stoi przed nami otworem od mazur aż po podlasie a nawet jak nie zdamy matury to zawsze możemy zostać rolnikami.Możemy ożenić się z dziewczyną o subtelnym imieniu Halina,która będzie zdrowa i silna będzie doiła krowy i pieliła buraki,nasze dzieci będą miały najlepszą stodołę i traktor we wsi,sąsiedzi wybiorę nas na sołtysa a świadectwem maturalnym z lekką nutką dekadencji podetrzemy sobie ****...(ale sie rozmarzyłem)

pozdro dla maturzystów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i nie tylko

#398525 04/12/2005 20:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Eh...cóż za szczęście, nie tylko ja olewam na razie szkołe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pocieszyliście mnie chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jutro "bronie się" przed laską z matmy na półrocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pożyjemy, zobaczymy, zawsze twierdziłem, że jestem humanistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398526 04/12/2005 20:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
No i powiedzmy sobie szczerze matura to nie koniec świata.Jesteśmy młodzi,piękni,zdolni z perspektywami cały świat stoi przed nami otworem od mazur aż po podlasie a nawet jak nie zdamy matury to zawsze możemy zostać rolnikami.Możemy ożenić się z dziewczyną o subtelnym imieniu Halina,która będzie zdrowa i silna będzie doiła krowy i pieliła buraki,nasze dzieci będą miały najlepszą stodołę i traktor we wsi,sąsiedzi wybiorę nas na sołtysa a świadectwem maturalnym z lekką nutką dekadencji podetrzemy sobie ****...

az tak czarnego scenariusza nie przewiduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


ponawiam pytanie:


"Dokonujac analizy jezyka roznych reklam, wyjasnij, jaki obraz swiata one kreuja"

robi ktos ten temat ??


Rowniez pozdro dla zdajacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398527 04/12/2005 22:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
ehhh ja żadnej lektury w liceum nie przeczytałem tylko "Lalkę" w połowie,na większości lekcji słucham mp3 hmmm czarno widzę tę maturę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ja tez nie przeczytalem zadnej knigi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
a mature pisalem z książki , ktorej nawet nie omawialismy a jakos do przodu jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

90% zacznie sie uczyc tydzien(no moze 2 tyg.) przed maturą a i tak wszyscy zdadzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
takie są realia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398528 05/12/2005 08:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
he pocieszyłeś mnie.To znaczy że mam jeszcze z 4 miesiące opierdalania się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a potem do nauki

#398529 05/12/2005 09:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja na mature uczylem sie tydzien przed tylko ustnej na polski i zdalem wszystko elegancko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398530 06/12/2005 16:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
heh ja będę się uczył... ale jeszcze nie czas:)

próbna za tydzień czwartek piatek poniedziałek...




zobaczymy jak to wyjdzie...

#398531 06/12/2005 17:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
he ja już to widze.Całymi dniami jestem na mieście,chleję z kumplami do upadłego,odwiedzam koleżanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo gram w pokera.Nie widzę siebie przy książkach po prostu wszystko mnie odciąga od nich i tak naprawdę to ja nie mam motywacji do nauki więc liczę że w marcu coś lub ktoś mnie strzeli w łepetyne i sie ogarnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398532 06/12/2005 18:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To nie ma znaczenia, czy się uczysz czy nie. Jeżeli jesteś chcociaż trochę mądry to zdasz. Myślisz, że ci co pozdawali, to się uczyli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mało znam takich osób.

Strona 6 z 45 1 2 4 5 6 7 8 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1