jakiś taki prostszy się wydawał jakiś taki prostszy się wydawał
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 45 1 2 6 7 8 9 10 44 45
#398553 15/12/2005 10:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tez pisałem pierwszy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakiś taki prostszy się wydawał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. 30%...mam nadzieje, że się uda i nie będzie śmiechu na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Miałem pisać też rozszerzoną, ale doszedłem do wniosku, że następnych 2 godzin w zimnej sali gimnastycznej nie wytrzymam - na korytarzach było cieplej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398554 15/12/2005 11:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, ja równeiż pisałem pierwszy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam nadzieje, że uda się zdobyć to 30% bo chciałbym mieć to zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja na szczęście pisałem w klasie i nie było aż tak zimno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398555 15/12/2005 13:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Rozszerzoną skonczylem wlasnie. Powiem, że była dużo prostsza! Pierwszy temat : Analiza wiersza Szymborskiej, o dziewczynce która zdejmuje obrus. Drugiego tematu nawet nie czytalem bo był długi i o miłości. Ten wiersz o dziewczynce był bardzo łatwy do interpretacji, więc ja sie obawiam ze wiecej pkt dostane za rozszerzony niz podstawowy:P

#398556 15/12/2005 13:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Ja chyba jako nieliczny pisałem na temat 2. Ogólnie to uważam że matura była dosyć trudna i chyba będzie lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#398557 15/12/2005 13:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
ja pisałem na 1 temat,bo chłopów nie czytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a trzeba było jakąś wiedze dodatkową mieć. Dla mnie tematy były powalone. Może dlatego że nienawidze Mickiewicza.. Temat który pisałem o tej Rosji wcale nie był łatwy... Test taki redni jak dla mnie.. Natomiast matura rozszerzona bya przynajmniej dla mnie o wiele atwiejsza. wybralem temat o milosci.. I znowu Mickiewicz... Ale bez problemu napisalem i mysle ze z 60-70 % bdzie z rozszerzonej. Natomiast z podstawowej to sam nie wiem. 30 % to na bank ale to byby slaby wynik :/ Przesadzili ze dali Mickiewcza w rozsz i podst.. No ale nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A mam do was pytanko. Co zaznaczyliscie w testowym pytaniu( pierwsze pytanie to byo wielokrotnego wyboru) Niektorzy mowili ze trzeba bylo zaznaczyc ze podrozwoal.. Ja zaznaczylem o tym pochodzeniu. Pozdrawiam

#398558 15/12/2005 14:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
Quote
Rozszerzoną skonczylem wlasnie. Powiem, że była dużo prostsza! Pierwszy temat : Analiza wiersza Szymborskiej, o dziewczynce która zdejmuje obrus. Drugiego tematu nawet nie czytalem bo był długi i o miłości. Ten wiersz o dziewczynce był bardzo łatwy do interpretacji, więc ja sie obawiam ze wiecej pkt dostane za rozszerzony niz podstawowy:P

ja włąsnie wrócielem i zajebiscie mi poszlo ....podstawowa prosta w miarę, a rozrzeszone ta analiza dużo łatwiejsza niż z podstawowej wypracowania na 4 strony sie rozpisalem ale wlasnie na ten 2 temat bo o szymborskiej nie rozkminilem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:) bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />!!!!

ps.
gorzej z anglikiem jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#398559 15/12/2005 14:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
ja też o pochodzeniu bo w 1 i 2 akapicie o podrózach chyba nie było mowy jak dobrze pamietam

#398560 15/12/2005 14:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
ciekawe gdzie najszybciej opublikoują odpowiedzi (klucz) ?

PS. Też zaznaczyłem C.Pochodził z pogranicza

#398561 15/12/2005 14:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
ta matura to jedno wielkie gówno.Ja myślałem że wypracowanie to będzie np. "Jak spędziłem ostatnie wakacje" itp a oni mi tu jakiś szajs dają

#398562 15/12/2005 14:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ale , Wy marudzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Cieszcie się , że nie musicie pisać 'starej' :]

#398563 15/12/2005 14:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
ja tez zaznaczylem o pochodzeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ogolenie wydaje mi sie ze ta probna matura nie byla wcale trudna i myśle że over 30% siądzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398564 15/12/2005 14:26
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Omen, loool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tez wybralem pierwszy temat, mimo ze wiekszosc ludzi wybierala drugi.. A na forum widze, ze wiekszosc pierwszy.. To pewnie dlatego, ze wszyscy siedzimy nad typami a nie pierd***** sie z jakimis Chlopami.. O Rosji polalem wody, wszystko na podstawie zalaczonych fragmentow, zadnych kontekstow, ale ogolnie nie bylo zle...

Najlepsze bylo u mnie, ze myslalem ze start jest o 9, a nie o 8, co prawda mialem godzine mniej, ale i tak sie ze wszystkim wyrobilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jutro angielski, moze nie pomyle godzin tongue

#398565 15/12/2005 14:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
U nas start był o 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398566 15/12/2005 15:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
a tak z ciekawosci...jest juz moze gdzies test umiesczony w necie? moze byc i bez klucza narazie. Poprostu chciałbym go na spokojnie obejrzec... z góry dzieki

#398567 15/12/2005 15:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Ciekawy jestem kto się jeszcze pomylił i w 1-szym temacie zamiast o Pettersburgu to o Moskwie pisał... ;]

#398568 15/12/2005 15:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Ciekawy jestem kto się jeszcze pomylił i w 1-szym temacie zamiast o Pettersburgu to o Moskwie pisał... ;]


Ja pisalem ogolnie o Rosji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398569 15/12/2005 15:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
ja tez ogolnie o Rosji hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, wogole to sie zastanawialem skad sie rosja wziela w panu tadeuszu ale uwierzylem im na slowo ze byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398570 15/12/2005 15:32
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Ciekawy jestem kto się jeszcze pomylił i w 1-szym temacie zamiast o Pettersburgu to o Moskwie pisał... ;]

Haha, dobre, pewnie duzo ludzi na to sie nabralo.. W sumie sam chcialem pisac o Moskwie, ale chyba nie napomknalem.. (mam nadzieje :P)

#398571 15/12/2005 16:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
heh...

kamas też dzisiaj napisał coś tam...

ale wynik chyba nie będzie rewelacyjny...

podst. i rozsz. wszędzie 1 temat...

ogólnie samo ściemnianie... więc wynik będzie jaki będzie...

zobaczy się...

#398572 15/12/2005 16:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Gdzies slyszalem ze jutro na angielskim ma byc list formalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile w tym prawdy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 45 1 2 6 7 8 9 10 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1