|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
no wlasnie, gdzie sa odpowiedzi? musze doastac ponad 50% to bede mial trojke na polrocze z polaka takze klucz odpowiedzi by sie przydal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Gdzies slyszalem ze jutro na angielskim ma byc list formalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile w tym prawdy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak ale formalny to moze byc albo: reklamacja, zapytanie, podanie o prace, list czytelnika, zaproszenie, przeproszenie takze nie zdziwie sie jak bedzie jutro z angola maraton od 13 do 19
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Gdzies slyszalem ze jutro na angielskim ma byc list formalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile w tym prawdy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak ale formalny to moze byc albo: reklamacja, zapytanie, podanie o prace, list czytelnika, zaproszenie, przeproszenie No wiadomo przeciez, w koncu to sa listy formalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Gdzies slyszalem ze jutro na angielskim ma byc list formalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile w tym prawdy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak ale formalny to moze byc albo: reklamacja, zapytanie, podanie o prace, list czytelnika, zaproszenie, przeproszenie No wiadomo przeciez, w koncu to sa listy formalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na necie teraz ktos puscil plotke, ze ma byc list nieformalny i ogloszenie do gazety w sprawie sprzedazy... ale co za roznica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co bedzie to bedzie, po co sie tym przejmowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wkoncu to tylko probna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Hmmm... jesli kogos interesuje klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
kamas przejrzał odpowiedzi i jest tak jak myślał
za dużo pisania głupot, za mało konkretów...
wynik będzie jaki będzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
zobaczyłem ten klucz to sie przeraziłem :/ moj wynik pozostawie bez komentarza <lol>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
ja naliczyłem z 15 punktów z pierwszej cześci a ile z tego tak naprawde bede miał to sie przekonam później, co do 2 cześci katastrofa, mam nadzieje że bedzie te magiczne 30%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
no i juz po angielskim jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wrazenia lepsze niz po polskim ale to sie okaze jak klucz zobacze hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wy jak tam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, po angielskim w lepszym humorze bo odpowiedzi szły po klasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Telefony też istniały. Ogólnie dobrze poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiecie może kiedy będzie klucz na necie z odpowiedziami ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Witam, po angielskim w lepszym humorze bo odpowiedzi szły po klasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Telefony też istniały. Ogólnie dobrze poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiecie może kiedy będzie klucz na necie z odpowiedziami ?? o godzinie 15 zostanie podany klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> U mnie na angielskim byl niezly cyrk, zepsul sie odtwarzacz CD, z ktorej lecial text na pierwsze trzy zadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozniej przyniesli drugi i bylo ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Angielski w sumie nie taki trudny. Jedynie co do tego zadania z tymi wyścigami moge mieć kilka wątpliwości ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
jakie byly dluzsze formy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
jakie byly dluzsze formy? Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
jakie byly dluzsze formy? Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny. dzieki, ja zaczynam dopiero o 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Maturka z anglika była bardzo prosta i banalna. Myślałem,że coś trudniejszego dadzą. Teksty były interesujące i fajnie się je czytało,a prace były bardzo proste. Oby podobną maturke z anglika dali w maju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
jakie byly dluzsze formy? Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny. dzieki, ja zaczynam dopiero o 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak to o 13 ? Chcesz odpowiedzi ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
jakie byly dluzsze formy? Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny. dzieki, ja zaczynam dopiero o 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak to o 13 ? Chcesz odpowiedzi ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moja matura probna z jezyka angielskiego zaczyna sie o 13 jak masz to czemu nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.
Listu już tak dokładnie nie pamiętam.
1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.
1.1 F 1.2 T 1.3 T 1.4 T 1.5 T 1.6 F
F - fałsz, T - prawda
2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.
3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.
Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.
4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.
5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.
6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.
7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.
Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
dzeki, zaraz to sobie jakos na rece napisze i na mature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|