Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 45 1 2 7 8 9 10 11 44 45
#398573 15/12/2005 16:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
no wlasnie, gdzie sa odpowiedzi?
musze doastac ponad 50% to bede mial trojke na polrocze z polaka takze klucz odpowiedzi by sie przydal

Bonus: Unibet
#398574 15/12/2005 16:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Gdzies slyszalem ze jutro na angielskim ma byc list formalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile w tym prawdy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak ale formalny to moze byc albo: reklamacja, zapytanie, podanie o prace, list czytelnika, zaproszenie, przeproszenie
takze nie zdziwie sie jak bedzie
jutro z angola maraton od 13 do 19

#398575 15/12/2005 16:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
Gdzies slyszalem ze jutro na angielskim ma byc list formalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile w tym prawdy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak ale formalny to moze byc albo: reklamacja, zapytanie, podanie o prace, list czytelnika, zaproszenie, przeproszenie

No wiadomo przeciez, w koncu to sa listy formalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398576 15/12/2005 17:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
Quote
Gdzies slyszalem ze jutro na angielskim ma byc list formalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile w tym prawdy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak ale formalny to moze byc albo: reklamacja, zapytanie, podanie o prace, list czytelnika, zaproszenie, przeproszenie

No wiadomo przeciez, w koncu to sa listy formalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Na necie teraz ktos puscil plotke, ze ma byc list nieformalny i ogloszenie do gazety w sprawie sprzedazy...

ale co za roznica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co bedzie to bedzie, po co sie tym przejmowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wkoncu to tylko probna.

#398577 15/12/2005 17:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Hmmm... jesli kogos interesuje klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#398578 15/12/2005 17:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
kamas przejrzał odpowiedzi i jest tak jak myślał


za dużo pisania głupot, za mało konkretów...

wynik będzie jaki będzie...

#398579 15/12/2005 17:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
zobaczyłem ten klucz to sie przeraziłem :/ moj wynik pozostawie bez komentarza <lol>

#398580 15/12/2005 19:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
ja naliczyłem z 15 punktów z pierwszej cześci a ile z tego tak naprawde bede miał to sie przekonam później, co do 2 cześci katastrofa, mam nadzieje że bedzie te magiczne 30%

#398581 16/12/2005 08:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
no i juz po angielskim jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wrazenia lepsze niz po polskim ale to sie okaze jak klucz zobacze hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wy jak tam?

#398582 16/12/2005 09:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, po angielskim w lepszym humorze bo odpowiedzi szły po klasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Telefony też istniały. Ogólnie dobrze poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiecie może kiedy będzie klucz na necie z odpowiedziami ??

#398583 16/12/2005 09:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Witam, po angielskim w lepszym humorze bo odpowiedzi szły po klasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Telefony też istniały. Ogólnie dobrze poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiecie może kiedy będzie klucz na necie z odpowiedziami ??

o godzinie 15 zostanie podany klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

U mnie na angielskim byl niezly cyrk, zepsul sie odtwarzacz CD, z ktorej lecial text na pierwsze trzy zadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozniej przyniesli drugi i bylo ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398584 16/12/2005 09:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Angielski w sumie nie taki trudny. Jedynie co do tego zadania z tymi wyścigami moge mieć kilka wątpliwości ;]

#398585 16/12/2005 10:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
jakie byly dluzsze formy?

#398586 16/12/2005 10:21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
jakie byly dluzsze formy?
Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny.

#398587 16/12/2005 10:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Quote
jakie byly dluzsze formy?
Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny.
dzieki, ja zaczynam dopiero o 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398588 16/12/2005 10:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Maturka z anglika była bardzo prosta i banalna. Myślałem,że coś trudniejszego dadzą. Teksty były interesujące i fajnie się je czytało,a prace były bardzo proste. Oby podobną maturke z anglika dali w maju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398589 16/12/2005 10:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Quote
jakie byly dluzsze formy?
Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny.
dzieki, ja zaczynam dopiero o 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jak to o 13 ?

Chcesz odpowiedzi ??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398590 16/12/2005 10:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
Quote
Quote
Quote
jakie byly dluzsze formy?
Krótka wiadomość do znajomego i list nieformalny.
dzieki, ja zaczynam dopiero o 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jak to o 13 ?

Chcesz odpowiedzi ??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
moja matura probna z jezyka angielskiego zaczyna sie o 13
jak masz to czemu nie

#398591 16/12/2005 10:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.

Listu już tak dokładnie nie pamiętam.

1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.

1.1 F
1.2 T
1.3 T
1.4 T
1.5 T
1.6 F

F - fałsz, T - prawda

2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.

3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.

Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.

4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.

5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.

6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.

7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.

Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem.

#398592 16/12/2005 10:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
dzeki, zaraz to sobie jakos na rece napisze i na mature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 9 z 45 1 2 7 8 9 10 11 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1