|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja pisze WOS o 9.00 - podstawowy i rozszerzony. Dawać tu szybciej tych co mają jakieś przecieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Ja tez Wos podstawowy i rozszerzony od 9 00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
hmm gdyby nie to że rozszerzony zdajecie to poprosiłbym was o napisanie pytań ale na rozszerzonym to tam sobie posiedzicie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
hehe co wy się tak przejmujecie tą próbną maturką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Na probną tym bardziej nie powinniscie chciec miec przeciezków bo to przeciez po to zeby siebie sprawdzic... nie kminie was;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
heh ale u mnie dziady stawiają oceny a na dodatek podkreślają że to będzie ważna ocena...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
ja pisze z Histy podstawowy i rozszerzony już o 8.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze macie jakies przecieki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak wrócisz do 12 to napisz odpowiedzi. Licze na Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja mam dopiero na 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
ja pisze z Histy podstawowy i rozszerzony już o 8.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze macie jakies przecieki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak wrócisz do 12 to napisz odpowiedzi. Licze na Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja mam dopiero na 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> spoko Cezar zrobie co w mojej mocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
no ja juz po maturze, majce dzis pisalem, arkusz 1 nawet taki sobie, ale to co zobaczylem na drugim arkuszu to sie przerazilem, niezrobilem zadnego zadania,a bezczynne siedzenia punktow by mi nie dalo wiec wyszedlem po niecalej godzinie. ale ogolnie jestem zadowolony z tej probnej matury, wiem jakie mam braki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> traz nie pozostaje nic innego jak tylko nadrobic to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ja też pisałem dzisiaj majce, ale tylko w poziomie rozszerzonym. Jak poszło to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale dochodze powoli do wniosku, że chyba zmienie majce na geografię!
Dzisiaj bez przecieków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie tak jak z angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ja też pisałem dzisiaj majce, ale tylko w poziomie rozszerzonym. Jak poszło to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale dochodze powoli do wniosku, że chyba zmienie majce na geografię!
Dzisiaj bez przecieków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie tak jak z angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sorry, chodziło o poziom podstawowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
no ale beka byla na 1 godzine matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak nam baska wparowala heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie romek? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
no ale beka byla na 1 godzine matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak nam baska wparowala heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie romek?  Tak, zgadza się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Matma podstawowa w miarę prosta, tylko z jednym zadaniem wieksze problemy mialem.. i go nei zrobiłem. Jakiś brak weny..
Matme rozszerzona to chyba jakis wariat wymyslil... U nas po 5 minutach wyszła połowa sali... Tragedia..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
gegra podstawa jakoś poszła
rozszerzona już gorzej... dużo nawet nie ruszonych zadań...
czekamy na wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wróciłem z maturki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wos podstawowy - da się przeżyć, troche tego, troche tamtego, ogólnie nie jest źle.
Wos rozszerzony - dla mnie łatwiejszy niż podstawowy, ostatnie zadanie za 30 punktów - lekkie przegięcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (z punktami oczywiście)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Z podstawowej matmy chyba dwoch lub trzech zadan nie zrobilem.. na rozszerzonej zrobilem cztery bodajze, w tym to za 8 punktow (najwieksza liczba punktow za zadanie), jestem dumny z siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a mnie czeka jeszcze własna maturka, którą będę w domu pisał z matmy i wosu...
mam jako dodatkowe pzredmioty, sprawdzę się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197 |
no dzis mi dobrze poszło na tej geografi ale polski to byla tragedia :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
heh Wos podstawowy było zadanie z województwami to dałem:mazowieckie,świętokrzyskie,opolskie i pomorskie (nie w tej kolejności) macie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka