Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 45 1 2 9 10 11 12 13 44 45
#398613 18/12/2005 11:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja pisze WOS o 9.00 - podstawowy i rozszerzony. Dawać tu szybciej tych co mają jakieś przecieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398614 18/12/2005 12:22
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Ja tez Wos podstawowy i rozszerzony od 9 00

#398615 18/12/2005 12:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
hmm gdyby nie to że rozszerzony zdajecie to poprosiłbym was o napisanie pytań ale na rozszerzonym to tam sobie posiedzicie...

#398616 18/12/2005 13:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
hehe co wy się tak przejmujecie tą próbną maturką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

#398617 18/12/2005 15:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Na probną tym bardziej nie powinniscie chciec miec przeciezków bo to przeciez po to zeby siebie sprawdzic... nie kminie was;]

#398618 18/12/2005 15:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
heh ale u mnie dziady stawiają oceny a na dodatek podkreślają że to będzie ważna ocena...

#398619 18/12/2005 19:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
ja pisze z Histy podstawowy i rozszerzony już o 8.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze macie jakies przecieki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jak wrócisz do 12 to napisz odpowiedzi. Licze na Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja mam dopiero na 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398620 18/12/2005 19:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
Quote
ja pisze z Histy podstawowy i rozszerzony już o 8.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze macie jakies przecieki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jak wrócisz do 12 to napisz odpowiedzi. Licze na Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja mam dopiero na 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

spoko Cezar zrobie co w mojej mocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398621 19/12/2005 10:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
no ja juz po maturze, majce dzis pisalem, arkusz 1 nawet taki sobie, ale to co zobaczylem na drugim arkuszu to sie przerazilem, niezrobilem zadnego zadania,a bezczynne siedzenia punktow by mi nie dalo wiec wyszedlem po niecalej godzinie. ale ogolnie jestem zadowolony z tej probnej matury, wiem jakie mam braki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> traz nie pozostaje nic innego jak tylko nadrobic to.

#398622 19/12/2005 12:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ja też pisałem dzisiaj majce, ale tylko w poziomie rozszerzonym. Jak poszło to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale dochodze powoli do wniosku, że chyba zmienie majce na geografię!

Dzisiaj bez przecieków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie tak jak z angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398623 19/12/2005 12:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Ja też pisałem dzisiaj majce, ale tylko w poziomie rozszerzonym. Jak poszło to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale dochodze powoli do wniosku, że chyba zmienie majce na geografię!

Dzisiaj bez przecieków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie tak jak z angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sorry, chodziło o poziom podstawowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398624 19/12/2005 12:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
no ale beka byla na 1 godzine matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak nam baska wparowala heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie romek? tongue

#398625 19/12/2005 12:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
no ale beka byla na 1 godzine matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak nam baska wparowala heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie romek? tongue
Tak, zgadza się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398626 19/12/2005 12:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Matma podstawowa w miarę prosta, tylko z jednym zadaniem wieksze problemy mialem.. i go nei zrobiłem. Jakiś brak weny..

Matme rozszerzona to chyba jakis wariat wymyslil... U nas po 5 minutach wyszła połowa sali... Tragedia..

#398627 19/12/2005 12:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
gegra podstawa jakoś poszła

rozszerzona już gorzej... dużo nawet nie ruszonych zadań...


czekamy na wyniki

#398628 19/12/2005 12:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wróciłem z maturki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wos podstawowy - da się przeżyć, troche tego, troche tamtego, ogólnie nie jest źle.

Wos rozszerzony - dla mnie łatwiejszy niż podstawowy, ostatnie zadanie za 30 punktów - lekkie przegięcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (z punktami oczywiście)

#398629 19/12/2005 12:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Z podstawowej matmy chyba dwoch lub trzech zadan nie zrobilem.. na rozszerzonej zrobilem cztery bodajze, w tym to za 8 punktow (najwieksza liczba punktow za zadanie), jestem dumny z siebie tongue

#398630 19/12/2005 12:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a mnie czeka jeszcze własna maturka, którą będę w domu pisał z matmy i wosu...

mam jako dodatkowe pzredmioty, sprawdzę się...

#398631 19/12/2005 12:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
no dzis mi dobrze poszło na tej geografi ale polski to byla tragedia :/

#398632 19/12/2005 13:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
heh Wos podstawowy było zadanie z województwami to dałem:mazowieckie,świętokrzyskie,opolskie i pomorskie (nie w tej kolejności) macie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

Strona 11 z 45 1 2 9 10 11 12 13 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1