reszt..."> reszt...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 45 1 2 11 12 13 14 15 44 45
#398653 05/01/2006 14:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
u mnie w szkole wyniki z przedmiotow ktore mnie interesuja sa tylko z matmy... 68/38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> reszta wynikow jutro ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
a z wodeczka u mnie na 100ce napewno bedzie bez problemow a gdyby jej zabraklo to zawsze bedzie mozna do żabki, biedronki czy do innego zwierza skoczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398654 05/01/2006 15:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
ja studniowke mam 21 stycznia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wyniki z matury to tak
polski 46%
ang 69%
matma 44% roz 0% :]

#398655 05/01/2006 15:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Angol 72% i 32%

Hista 46% i 34%

Polak 60% i ?

Wynik roz. z polaka poznam jutro.

Jednak pragne zauwazyc, ze pisalem nie no co cała polska. Matura w naszej szkole była wewnętrzna.

Wy w sobote macie 100dniówke ... a ja mam mature z angola ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Miłej zabawy na 100dniówce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Niech żyje BAL.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398656 05/01/2006 15:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Ja mam stduniówkę 13-tego w piątek ;]

#398657 05/01/2006 17:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A mi qr*a mac studniowke w ferie zrobili a pieniadze trzeba bylo wplacac w listopadzie, i wyszlo tak ze chyba zamiast gdzies szalec w gorach bede siedzial caly tydzien w domu, zeby pojsc w sobote na studniowke.
A wyniki z matur moze bada dopiero pod koniec przyszlego tygodnia,
Pojebana mam szkole.

#398658 05/01/2006 17:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Angielski 92 i 60 %%
Matma 58 i 22 %%

Ogolnie z matmy fatalnie w calej szkole, srednie z rozszerzonej to 10 pkt w mojej klasie, w innej 6.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398659 05/01/2006 17:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Co do studniowek, to najblizsza w sobote, dwie w lutym, ogolnie nie moge narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398660 05/01/2006 18:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Ja narazie znam matme tylko:

podst: 78%
rozsz: 20%

fatalnie..

#398661 06/01/2006 06:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Ja mam studnioweczke 21-ego, mam nadzieje ze bedzie fajnie (i ze ojciec fury pozyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) I pytanie do maturzystow: jakie robicie prezentacje klasy do kamery i jaki wystrój sali?

my zamowilismy filmik u profesjonalnej agencji , mamy zrobione nagranie w dyskotece jak spiewamy karaoke , nakrecilismy parodie Borewicza i jak sie wyglupiamy na kregielni a takze zwykle filmiki z prób poloneza i z lekcji

Studniowka w sobote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z alkoholem problemow nie powinno byc , mamy w hotelu z kasynem wiec w razie gdyby bylo nudno mozna sie rozerwac przy rulecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Wynikow z matur jeszcze nie mamy ehhhhhhhhh ......

#398662 06/01/2006 22:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
hehe, 100dniówka przy rulecie... dobry motyw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tylko nie bierz za dużo gotówki ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398663 07/01/2006 10:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
wlasnie ide kupic jakies 0,5l finandii czy czegos ale mam problem z dziewczyna ktora wodki nie pije i nie wiem jakie winko dla niej kupic by bylo odpowiednie co radzicie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> licze na szybka odp. bo zaraz do monopolu uderzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398664 07/01/2006 12:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
wlasnie ide kupic jakies 0,5l finandii czy czegos ale mam problem z dziewczyna ktora wodki nie pije i nie wiem jakie winko dla niej kupic by bylo odpowiednie co radzicie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> licze na szybka odp. bo zaraz do monopolu uderzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
kup 0,7 bo na cala noc to 0,5 za malo, wiem z wlasnego doswiadczenia, to zawsze mozna dziewczynie robic driny. wodka + sok malinowy + tabasco.... Wściekle Psy rulezzzzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398665 08/01/2006 12:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pisal ktos deklaracje dotyczaca rezygnacji z jakiegos przedmiotu lub zmiany tematu maturalnego ?
Jak tak to prosilbym jakis wzor jak ma to mniej wiecej wygladac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Musze to napisac do jutra wiec bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos pomogl mi dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398666 08/01/2006 13:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
No, ja już po studniówce, oj działo się działo na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Godzina 20, wjeście na sale. Koło 21 podają ciepły posiłek, wódeczka stoi pod stołem i za zasłonkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nauczyciel od historii krąży jak sęp, pewnie zapomniał se kupić zaopatrzenie i będzie żebrał u innych. Zaczynamy rozlewać naszą finlandie cranberry 0.7, idzie jak woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> . Ogólnie w 6, 7 osób złożylismy nasze zapasy pod stół i se polewalismy jak idzie - nawet Whiskety i Martini się trafiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na parkiecie też fajnie, nawet muzyke fajną puszczali, nauczycielom się podobała bo wywijali takie break dancy że oczy z orbit wychodziły. Teraz tylko marze by kac zniknął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398667 08/01/2006 14:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
No, ja już po studniówce, oj działo się działo na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Godzina 20, wjeście na sale. Koło 21 podają ciepły posiłek, wódeczka stoi pod stołem i za zasłonkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nauczyciel od historii krąży jak sęp, pewnie zapomniał se kupić zaopatrzenie i będzie żebrał u innych. Zaczynamy rozlewać naszą finlandie cranberry 0.7, idzie jak woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> . Ogólnie w 6, 7 osób złożylismy nasze zapasy pod stół i se polewalismy jak idzie - nawet Whiskety i Martini się trafiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na parkiecie też fajnie, nawet muzyke fajną puszczali, nauczycielom się podobała bo wywijali takie break dancy że oczy z orbit wychodziły. Teraz tylko marze by kac zniknął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

u mnie podobnie , zabawa elegancka , orkiestra super , muzyka mechaniczna tez , z nauczycielami sie wodki napilo , potanczylo no ale kaczor jest :]

#398668 18/01/2006 18:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Zna moze ktos tematy jakie były na poprawkowym polskim ??

#398669 18/01/2006 22:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Zna moze ktos tematy jakie były na poprawkowym polskim ??


POLSKI + MATEMATYKA (sesja poprawkowa) [cke.edu.pl]

Prosze bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398670 19/01/2006 11:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Jeju z tego co widze, matma poprawkowa rozszerzona o niebo latwiejsza od tej próbnej. Podstawowa banał oczywiście. Nie wiem na jakiej podstawie oni tak to robią, bądźmy dobrej mysli.

#398671 19/01/2006 16:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Czesc, mature zdawalem rok temu, ale tez jako nowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zdecydowalem sie wystawic moje pomoce przygotowawcze na sprzedaz na allegro moze komus sie przydadza.

Zapraszam (jest tego naprawde duzo)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82529300

#398672 19/01/2006 16:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
@Wahi - no offence ale jesli chcesz zeby ktos to od Ciebie kupil to radzilbym poprawic tego byka na samym poczatku tej aukcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a dokladniej:
Quote
§ Jestem zeszłorocznym maturzystom.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 13 z 45 1 2 11 12 13 14 15 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1