|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
u mnie w szkole wyniki z przedmiotow ktore mnie interesuja sa tylko z matmy... 68/38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> reszta wynikow jutro ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a z wodeczka u mnie na 100ce napewno bedzie bez problemow a gdyby jej zabraklo to zawsze bedzie mozna do żabki, biedronki czy do innego zwierza skoczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
ja studniowke mam 21 stycznia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wyniki z matury to tak polski 46% ang 69% matma 44% roz 0% :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Angol 72% i 32%
Hista 46% i 34%
Polak 60% i ?
Wynik roz. z polaka poznam jutro.
Jednak pragne zauwazyc, ze pisalem nie no co cała polska. Matura w naszej szkole była wewnętrzna.
Wy w sobote macie 100dniówke ... a ja mam mature z angola ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Miłej zabawy na 100dniówce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Niech żyje BAL.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Ja mam stduniówkę 13-tego w piątek ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
A mi qr*a mac studniowke w ferie zrobili a pieniadze trzeba bylo wplacac w listopadzie, i wyszlo tak ze chyba zamiast gdzies szalec w gorach bede siedzial caly tydzien w domu, zeby pojsc w sobote na studniowke. A wyniki z matur moze bada dopiero pod koniec przyszlego tygodnia, Pojebana mam szkole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Angielski 92 i 60 %% Matma 58 i 22 %%
Ogolnie z matmy fatalnie w calej szkole, srednie z rozszerzonej to 10 pkt w mojej klasie, w innej 6.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Co do studniowek, to najblizsza w sobote, dwie w lutym, ogolnie nie moge narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Ja narazie znam matme tylko:
podst: 78% rozsz: 20%
fatalnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ja mam studnioweczke 21-ego, mam nadzieje ze bedzie fajnie (i ze ojciec fury pozyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) I pytanie do maturzystow: jakie robicie prezentacje klasy do kamery i jaki wystrój sali? my zamowilismy filmik u profesjonalnej agencji , mamy zrobione nagranie w dyskotece jak spiewamy karaoke , nakrecilismy parodie Borewicza i jak sie wyglupiamy na kregielni a takze zwykle filmiki z prób poloneza i z lekcji Studniowka w sobote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z alkoholem problemow nie powinno byc , mamy w hotelu z kasynem wiec w razie gdyby bylo nudno mozna sie rozerwac przy rulecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Wynikow z matur jeszcze nie mamy ehhhhhhhhh ......
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
hehe, 100dniówka przy rulecie... dobry motyw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tylko nie bierz za dużo gotówki ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
wlasnie ide kupic jakies 0,5l finandii czy czegos ale mam problem z dziewczyna ktora wodki nie pije i nie wiem jakie winko dla niej kupic by bylo odpowiednie co radzicie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> licze na szybka odp. bo zaraz do monopolu uderzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
wlasnie ide kupic jakies 0,5l finandii czy czegos ale mam problem z dziewczyna ktora wodki nie pije i nie wiem jakie winko dla niej kupic by bylo odpowiednie co radzicie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> licze na szybka odp. bo zaraz do monopolu uderzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> kup 0,7 bo na cala noc to 0,5 za malo, wiem z wlasnego doswiadczenia, to zawsze mozna dziewczynie robic driny. wodka + sok malinowy + tabasco.... Wściekle Psy rulezzzzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pisal ktos deklaracje dotyczaca rezygnacji z jakiegos przedmiotu lub zmiany tematu maturalnego ? Jak tak to prosilbym jakis wzor jak ma to mniej wiecej wygladac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Musze to napisac do jutra wiec bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos pomogl mi dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No, ja już po studniówce, oj działo się działo na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Godzina 20, wjeście na sale. Koło 21 podają ciepły posiłek, wódeczka stoi pod stołem i za zasłonkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nauczyciel od historii krąży jak sęp, pewnie zapomniał se kupić zaopatrzenie i będzie żebrał u innych. Zaczynamy rozlewać naszą finlandie cranberry 0.7, idzie jak woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> . Ogólnie w 6, 7 osób złożylismy nasze zapasy pod stół i se polewalismy jak idzie - nawet Whiskety i Martini się trafiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na parkiecie też fajnie, nawet muzyke fajną puszczali, nauczycielom się podobała bo wywijali takie break dancy że oczy z orbit wychodziły. Teraz tylko marze by kac zniknął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
No, ja już po studniówce, oj działo się działo na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Godzina 20, wjeście na sale. Koło 21 podają ciepły posiłek, wódeczka stoi pod stołem i za zasłonkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nauczyciel od historii krąży jak sęp, pewnie zapomniał se kupić zaopatrzenie i będzie żebrał u innych. Zaczynamy rozlewać naszą finlandie cranberry 0.7, idzie jak woda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> . Ogólnie w 6, 7 osób złożylismy nasze zapasy pod stół i se polewalismy jak idzie - nawet Whiskety i Martini się trafiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na parkiecie też fajnie, nawet muzyke fajną puszczali, nauczycielom się podobała bo wywijali takie break dancy że oczy z orbit wychodziły. Teraz tylko marze by kac zniknął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> u mnie podobnie , zabawa elegancka , orkiestra super , muzyka mechaniczna tez , z nauczycielami sie wodki napilo , potanczylo no ale kaczor jest :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Zna moze ktos tematy jakie były na poprawkowym polskim ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Zna moze ktos tematy jakie były na poprawkowym polskim ?? POLSKI + MATEMATYKA (sesja poprawkowa) [ cke.edu.pl] Prosze bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Jeju z tego co widze, matma poprawkowa rozszerzona o niebo latwiejsza od tej próbnej. Podstawowa banał oczywiście. Nie wiem na jakiej podstawie oni tak to robią, bądźmy dobrej mysli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Czesc, mature zdawalem rok temu, ale tez jako nowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zdecydowalem sie wystawic moje pomoce przygotowawcze na sprzedaz na allegro moze komus sie przydadza. Zapraszam (jest tego naprawde duzo) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82529300
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
@Wahi - no offence ale jesli chcesz zeby ktos to od Ciebie kupil to radzilbym poprawic tego byka na samym poczatku tej aukcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a dokladniej: § Jestem zeszłorocznym maturzystom. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|